Nuk keni produkte në shportë

Provo

Flini në dyshekun më të avancuar.

I RI LUKSOZ

DYSHEKËT HIBRID AIR+

JANË KËTU.

 • AIR+ COMFORT

  • pesë shtresa përfshirë edhe një shtresë Octaspring®
  • 3 zona për të ofruar mbështetjen më të mirë për trupin
  • mbulesë e cila mund të lahet me veti antibakeriale
  • një shtresë Octaspring®
  • mbështetës
  • nuk krijon ndjesinë e zhytjes
  • ndjesi mesatare-e fortë
  • 27cm
  • material memory në pjesën e sipërme të mbulesës
  • i kthyeshëm perfekt për çiftet
  • fortësi e rregullueshme

  Duke filluar nga: 54,990 Lekë

 • AIR + SELECT

  • nëntë shtresa përfshirë edhe një shtresë memory dhe kontroll i avancuar climate
  • 5 zona për të ofruar mbështetjen më të mirë për trupin
  • mbulesë e cila mund të lahet me veti antibakeriale
  • dy shtresa Octaspring®
  • mbështetës
  • nuk krijon ndjesinë e zhytjes
  • ndjesi nga mesatare në pak të fortë
  • 27cm
  • material memory në pjesën e sipërme të mbulesës
  • i kthyeshëm perfekt për çiftet
  • fortësi e rregullueshme

  Duke filluar nga: 64,990 Lekë

GJITHÇKA RRETH SHTRESAVE

Rehati e jashtëzakoshme e cila bashkohet me teknologjinë e avancuar.

 • AIR + COMFORT

 • AIR + SELECT

 • Mbulesa e sipërme

  Dysheku ka një mbulesë të trashe luksoze. Falë fibrave TencelTM Modal mbulesa është shumë e butë dhe temperatura është nën kontroll.

 • Shtresë Ecocell®

  Ne kemi përdorur një shtresë e cila ka pore të vogla që bëjnë të mundur që ajri i nxehtë të dale dhe ju të keni një ambjent të thatë e të rehatshëm. 3 shtresa Ecocell®.

 • Shtresë Octaspring®

  Sustat individuale në xhep të cilat lëvizin në mënyrë tredimensionale, për të ofruar rehati maksimale në çdo pjesë të trupit. Çdo sustë indivuduale Octaspring® përshtatet me konturet dhe lëvizjet e trupit në të gjitha pozicionet e gjumit, duke reduktuar presionin në nyje.

 • Susta individuale në xhep

  "Gjenerata e fundit" e sustave individuale në xhep i përgjigjet lëvizjeve të trupit dhe lehtëson presionin nga shpatullat tek vithet për një gjumë të rehatshëm gjatë natës - pavarësisht nese flini me shpinë, me bark apo anash.

 • Mbulesa në pjesët anësore dhe bazë

  Ne kemi përdorur material poliestër për më shumë ajrosje.

 • Mbulesa e sipërme

  Dysheku ka një mbulesë të trashe luksoze me materail memory në pjesën e sipërme. Falë fibrave TencelTM Modal mbulesa është shumë e butë dhe temperatura është nën kontroll.

 • Shtresë me material memory

  Materiali memory ofron ndjesine e butesise dhe nuk ushtron presion.

 • Shtresë Ecocell®

  Ne kemi përdorur një shtresë e cila ka pore të vogla që bëjnë të mundur që ajri i nxehtë të dale dhe ju të keni një ambjent të thatë e të rehatshëm. 4 shtresa Ecocell®

 • Shtresë Octaspring®

  Sustat individuale në xhep të cilat lëvizin në mënyrë tredimensionale, për të ofruar rehati maksimale në çdo pjesë të trupit. Çdo sustë indivuduale Octaspring® përshtatet me konturet dhe lëvizjet e trupit në të gjitha pozicionet e gjumit, duke reduktuar presionin në nyje. 2 shtresa Octaspring®.

 • Susta individuale në xhep

  "Gjenerata e fundit" e sustave individuale në xhep i përgjigjet lëvizjeve të trupit dhe lehtëson presionin nga shpatullat tek vithet për një gjumë të rehatshëm gjatë natës - pavarësisht nese flini me shpinë, me bark apo anash.

 • Mbulesa në pjesët anësore dhe bazë

  Ne kemi përdorur material poliestër për më shumë ajrosje.

JO MË RROTULLIME DHE LËKUNDJE

Një ndër gjërat më të mira rreth dyshekut Air+ është fortësia për të ofruar mbështetjen e duhur dhe njëkohësisht butësia që ofron. 100% përshtatshmëri.

 • Zgjohuni të çlodhur

  Pavarësisht nëse flini me shpinë, bark apo anash, Air+ përshtatet me trupin për të ofruar mbështetjen më të mirë.

 • Gjumë i mirë

  Me dyshekët Air+, gjumi juaj është i mbrojtur dhe ju nuk do të shqetësoheni nga lëvizjet e partnerit, fëmijëve apo kafshëve shtëpiake.

 • Ambjent i pastër

  Mbulesat e dyshekëve Air+ me material Tencel® për më shumë ajrosje, butësi dhe përthithje më të mirë të lagështisë në krahasim me pambukun.

 • Lartësi premium

  27cm lartësi për tu ulur lehtësisht, shtrirë dhe për tu çuar nga krevati.

ÇFARË I BËN DYSHEKËT
AIR+ KAQ MAGJIK?

Rehati superiore.

Endrra tani është realitet me tekonologjinë më mahnitëse dhe inovative me teknologjinë Octaspring®. Dysheket Octaspring® janë me të vërtetë risia e parë në industrinë e dyshekëve për më shumë se dy dekada. Kjo teknologji e re e pabesueshme i ka dhënë një formë tjetër dyshekeve.

PROVONI DYSHEKUN TUAJ PA HEZITUAR.

 • Netë të rehatshme

  Me dyshekët Air+ do bëni gjumë të rehatshëm gjatë gjithë kohës.

 • 15 vite garanci

  Dyshekët tanë janë prodhuar për ti rezituar kohës. Prandaj ju ofrojmë 15 vite garanci.

 • I paketuar në kuti

  Dysheku vjen i paketuar në kuti në shtëpinë tuaj. Shpaketimi bëhet për pak minuta.

 • Prodhuar në Europë

  Produktet tona janë të një cilësie shumë të lartë, të gjithë dyshekët Dormeo janë prodhuar në Europë.

MBI 8.5 MILION PËRDORUES TË KËNAQUR

GATI PËR GJUMË?

Shkëlqyeshëm! Dhe mos harroni të merrni me vete dhe personin tuaj të zemrës.

Njihuni me dyshekët e rinj >>

KËSHILLA PËR GJUMË TË MIRË

10 Arsye pse gjumi i mirë është i rëndësishëm

Gjumi i mirë gjatë natë është shumë i rëndësishëm për shëndetin tuaj! Në fakt është njësoj i rëndësishëm po aq sa ushqimi i shëndëtshëm dhe jeta aktive me ushtrime fizike. Për fat të keq ditët e sotme po vuajme pasojat e zakoneve të këqija gjatë gjumit. Ditët e sotme njerëzit janë duke fjetur më pak se në të shkuarën dhe në ambjente jo fort të përshtatshme.

[ Më shumë >> ]

Gjumi i mirë përmirëson shëndetin

Qëllimi i trajtimit të ç’regullimeve të gjumit në nivel bazik duhen të konsiderohen si ç’regullime gjumi dhe si pasojë e lodhjeve ditore, duke përjashtuar lodhjen sekondare dhe parandalimeve të zvoglimit të kushteve të shëndetit të pacientëve.

[ Më shumë >> ]

8 këshilla të thjeshta për një shtëpi anti-alergjike

Pranvera sapo ka ardhur dhe për fat të keq edhe sezoni alergjik. Nëse jeni i prirur ndaj alergjisë, edhe pse jeni përpjekur të qëndroni në ambiente të mbyllura, sërisht kjo nuk është e mjaftueshme. Shtëpia juaj mund të jetë gjithashtu një shkaktar i shpeshtë i alergjive tuaja, kështu që është koha për të bërë diçka për këtë! Këtu keni 8 këshilla të thjeshta që do t'ju ndihmojnë të bëni në shtëpi anti-alergjike. A jeni gati për të bërë ndryshimet e nevojshme?

[ Më shumë >> ]

Gjumi i mirë është këtu. Shikoni videot.

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia