ZGJIDH SIPAS KATEGORISË
Dyqanet
Club5
0
0 Lekë
Losd fsdf sd
Nuk keni produkte në shportë
 • 1.

  Zgjidhni produktet tuaja të preferuara dhe shtojini ato në shportë

  Ju mund të zgjidhni për të blerë produktet duke klikuar në butonin jeshil "Shto në shportë" dhe produkti do të futet në shportë. Për disa produkte do t'ju duhet të zgjidhni ngjyrën dhe përmasën përpara se ta vendosni në shportë.

 • 2.

  Plotësoni të dhënat

  Procesi i porosisë është shumë i thjeshtë dhe i shpejtë. Plotësoni të dhënat tuaja personale dhe zgjidhni mënyrën e pagesës, përfundoni porosinë dhe kaq ishte puna juaj. Për anëtarët e regjistruar është edhe më e thjeshtë pasi adresa është e regjistruar dhe nuk duhet ta shkruani përsëri.

 • 3.

  Merrni një email konfirmimi

  Pasi ne marrim porosinë tuaj, ju do të merrni një e-mail konfirmimi. Ne do të proçesojmë me porosinë tuaj sa më shpejtë të jetë e mundur dhe do t'ju telefonojmë për të konfirmuar porosinë dhe datën e dërgesës.

 • 4.

  Dërgesa në shtëpi

  Porosia juaj do të paketohet dhe do të dërgohet brënda 2-3 ditëve në adresën tuaj. Nëse keni probleme me porosinë mund të na kontaktoni në këtë numër: 04 451 44 40