ZGJIDH SIPAS KATEGORISË
Dyqanet
Club5
0
0 Lekë
Losd fsdf sd
Nuk keni produkte në shportë

Dyshek

DYSHEK

Dyshek Dormeo të testuar & certifikuar nga institutet EU, ndërtuar nga materiale me cilësi të lartë: Ecocell®, Memory foam, Latex, Octaspring technology®.

Deri në 15 vite garanci.

Rendit sipas Renditi sipas

Produktet 7

Mbyll

Produktet 7

Mbyll

Dyshekët Dormeo - garancia e gjumit të shëndetshëm

Dysheku në të cilin flini është thelbësor për shëndetin dhe mirëqenien tuaj. Ne e dimë se sa e rëndësishme është të kesh një gjumë të qetë dhe të zgjohesh pa dhimbje qafe ose shpine, kështu që ne ju ofrojmë një gamë të gjerë dyshekësh Dormeo, të gjitha të krijuara me kujdesin për nevojat e trupit tuaj.

Do të gjeni dyshekët e duhur për çdo madhësi dhe peshë, të cilat përshtaten me stilin tuaj të gjumit dhe ju lejojnë të rregulloni nivelin e qëndrueshmërisë. Dyshekët Dormeo janë ideale për të gjitha pozicionet e gjumit, sigurojnë mbështetje për shtyllën kurrizore.

Nëse dëshironi një variant shumë rezistent, dyshekët inovativë me perbërje sfungjeri ju ofrojnë 3 nivele rregullimi, për një komoditet të shtuar dhe mbështetje dinamike. Ideale për një gjumë relaksues, nga i cili do të zgjoheni plot energji, përbërja e dyshekëve është e përbërë nga materiale natyrore.

Një nga modelet më të njohur dhe të kërkuar është dysheku me susta Octaspring®, i cili ofron veti të shtuara vetajrosëse duke u përshtatur me temperaturën dhe formën e trupit tua dhe duke ju dhënë një pushim perfekt dhe një mbështetje të shkëlqyeshme për qafën, shpatullat dhe shpinën.