ZGJIDH SIPAS KATEGORISË
Dyqanet
Club5
0
0 Lekë
Losd fsdf sd
Nuk keni produkte në shportë

Jastëk

JASTËK

Nxitoni të përfitoni ulje në çdo blerje të jastëkëve Dormeo. Jastëkët tanë ju japin mbështetje dhe krijojnë një ndjenjë sikur jeni duke fjetur në një re.

Rendit sipas Renditi sipas

Produktet 17

Mbyll

Produktet 17

Mbyll

Jo vetëm një krevat me dyshek të mirë ndikon në cilësinë e gjumit tuaj. Por gjithashtu ju nevojitet jastëku i duhur për gjumë të qetë. Në Dormeo ju keni shumëllojshmëri zgjedhje dhe zgjidhje. Të gjithë jastëkët Dormeo janë të dizenjuar për kërkesat tuaja personale, kështu ju mund të zgjidhni atë që ju përshtatet më shumë. Ne ju ofrojmë jastëk me mbushje mikrofibra natyrale, jastëk të formës klasike dhe anatomike dhe gjithashtu mbushje me pupla apo fibra të buta Aloe Vera, për të përmbushur të gjitha kërkesat tuaja.