ZGJIDH SIPAS KATEGORISË
Dyqanet
Club5
0
0 Lekë
Losd fsdf sd
Nuk keni produkte në shportë

Jorgan & Batanije

JORGAN

Jorgan cilësor për përvojën më të mirë të gjumit. Ne zgjedhim vetëm materialet më të mira, kur bëhet fjalë për jorgan dhe batanije.

Rendit sipas Renditi sipas

Produktet 25

Mbyll
Page:
  1. 1
  2. 2

Produktet 25

Mbyll
Page:
  1. 1
  2. 2

Jorganët Dormeo - për një gjumë vërtet relaksues

Kur zgjidhni një nga variantet e jorganëve të Dormeo, ju e dini që do të flini me një buzëqeshje në fytyrë dhe do të kënaqeni vërtet çdo natë. Një jorgan cilësor kontribuon plotësisht në cilësinë e gjumit, duke ju lejuar të ndiheni të mbrojtur dhe të përkëdhelur që nga momenti kur mbështilleni.

Në Dormeo do të gjeni jorganë të përshtatshëm për çdo stinë dhe temperaturë, përfshirë variante që mund t'i përdorni si në stinët e ftohta ashtu edhe në ato të nxehta. Ju gjithashtu keni jorganë të bërë nga lloje të ndryshme materialesh te mbushur me mikrofibra.

Një jorgan i trashë dimri do të jetë shoku juaj më i mirë në netët e ftohta, kur do t'ju mbrojë nga të ftohtit, duke ju mbështjellur në një përqafim të rehatshëm. Mbrëmjet e verës nuk do t'ju mbingarkojnë me nxehtësinë e tyre, sepse kur të mbështilleni me një jorgan të hollë nga Dormeo do të ndjeni freskinë e këndshme që ju nevojitet.

Ju mund të zgjidhni një shumëllojshmëri jorganësh me trashësi të ndryshme, të cilat do të përshtaten në mënyrë të përsosur për çdo sezon, në mënyrë që të keni gjithmonë opsionin e duhur në dorë. A po kërkoni një jorgan që mund të përshtatet me çdo temperaturë? Zgjidhni një jorgan të dyfishtë, i cili përbëhet nga dy jorganë me trashësi të ndryshme, për një gjumë të qetë dhe ndjenjën e rehatisë në çdo stinë.