ZGJIDH SIPAS KATEGORISË
Dyqanet
Club5
0
0 Lekë
Losd fsdf sd
Nuk keni produkte në shportë

Shtresa

E dashuroni dyshekun por doni ta përmirësoni?

Shtresa e duhur do ju japi butësinë nëse krevati është shumë i fortë, ose do shtojë fortësinë nëse keni nevojë për më shumë mbështetje.

Rendit sipas Renditi sipas

Produktet 14

Mbyll

Produktet 14

Mbyll

Shtresat Dormeo - perfekt për komoditetin dhe freskinë e shtratit tuaj

Shtresa Dormeo është aksesori perfekt, nëse doni të shtoni komoditet shtesë në shtratin tuaj dhe të mbroni dyshekun tuaj, në mënyrë që ta mbani atë të pastër dhe të zgjasni jetën e tij. Lehtësisht e lehtë për t'u trajtuar dhe e bërë nga materiale me cilësi të lartë, duke qenë në dispozicion në variante të ndryshme, në varësi të nevojave tuaja.

Mund të zgjidhni një shtresë dysheku me sfungjer Orthocell, i cili ofron mbështetjen perfekte dhe gjithashtu siguron frymëmarrjen dhe higjenën. Në Dormeo do të gjeni shtresa me trajtim CleanEffect, zgjidhja ideale për të mbajtur dyshekun të freskët dhe për të parandaluar acarimet dhe alergjitë, duke eleminuar bakteret si dhe aromat e pakëndshme.

Shtresat Dormeo mund t'i përdorni si për dyshekët ashtu edhe për divanet, duke siguruar kështu më shumë komoditet dhe një pozicion më të mirë pushimi. Një shtresë divani është opsioni perfekt sidomos kur e përdorni shpesh divanin tuaj për të fjetur ose për të pasur mysafirë dhe dëshironi t'u jepni atyre një vend të këndshëm për të pushuar. Siguroni komoditetin dhe freskinë që ju nevojitet me shtresat Dormeo.