ZGJIDH SIPAS KATEGORISË
Dyqanet
Club5
0
0 Lekë
Losd fsdf sd
Nuk keni produkte në shportë

Masazhues Wellneo 3d Body Shiatsu Tapping Wellneo

Vlerësoni këtë produkt
ID: 110072047 SKU: 110072047
Photo
Video
-60%

Wellneo® sjell relaksin maksimal në komoditetin e shtëpisë tuaj!
Është këtu! Masazhi juaj personal, në shtëpi që punon sipas kërkesës dhe është gjithmonë në dorën tuaj. Masazhuesi Wellneo® 3D Trupi Shiatsu është masazhuesi juaj i ri personal në shtëpi që punon sipas kërkesës dhe nuk zhgënjen kurrë. Ofron 2 lloje masazhi plus terapi ngrohëse, duke ju ofruar rehati dhe relaks.

Masazhues Wellneo 3d Body Shiatsu Tapping Wellneo

Çmimi: 11,990 Lekë


Oferta: 4,790 Lekë

Transporti Falas
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
Na telefono në: 04 451 44 40
Më shumë

Wellneo® sjell relaksin maksimal në komoditetin e shtëpisë tuaj!
Është këtu! Masazhi juaj personal, në shtëpi që punon sipas kërkesës dhe është gjithmonë në dorën tuaj. Masazhuesi Wellneo® 3D Trupi Shiatsu është masazhuesi juaj i ri personal në shtëpi që punon sipas kërkesës dhe nuk zhgënjen kurrë. Ofron 2 lloje masazhi plus terapi ngrohëse, duke ju ofruar rehati dhe relaks.

Më shumë
Detajet e produktit

Spa 2 në 1

Në një botë plot stres, masazhi po bëhet një pjesë thelbësore e relaksimit të njerëzve. Na çliron nga stresi, shqetësimi dhe tensioni i muskujve pas një dite të gjatë në shtëpi ose në punë. Masazhuesi Wellneo® 3D Body Shiatsu Tapping ofron një funksion krejtësisht të ri të quajtur masazh i prekjes, Wellneo® 3D Body Mass Shiatsu Massager. Mos harroni të trajtoni veten dhe të porosisni përvojën tuaj përfundimtare të Spa në shtëpi tani.

Wellneo 3D Body Shiatsu Tapping Massager
 • Wellneo 3D Body Shiatsu Tapping Massager

  Masazh Shiatsu

  Kneading, e njohur edhe si metoda japoneze e masazhit, bëhet duke përdorur 2 koka masazhi të përbërë nga 8 nyje që përdorin një lëvizje rrethore. Ky presion mbi pikat e energjisë balancon energjinë e trupit, në mjekësinë orientale të referuar si KI (ose CHI).

 • Wellneo 3D Body Shiatsu Tapping Massager

  Tapping

  Masazhimi i prekjes, është një lëvizje më e fortë ritmike e gishtit ose grushtit e bërë nga 2 nyje masazhi. Ky teknikë masazhi është më gjallërues dhe është e përsosur për zbutjen e akumulimit të stresit në muskuj, dhe është perfekte për shërim pas stërvitjes.

Opsioni me ngrohje

Me funksionin e tij të avancuar të ngrohjes qetësues të integruar, masazhimi do të përmirësojë qarkullimin e gjakut, do të japë lehtësim shtesë dhe një masazh më efektiv.

Ju mund të ndizni/fikni pa probleme nxehtësinë ose të ndryshoni opsionet e masazhit ose të rregulloni drejtimin e veprimit pa pasur nevojë të ndaloni dhe ripoziciononi masazhuesin.

Wellneo 3D Body Shiatsu Tapping Massager

Avantazhet e produktit

 • Masazhon muskujt e vështirë për t'u arritur në qafë, midis shpatullave dhe shpinës
 • Lehtëson tensionin dhe zvogëlon stresin dhe ankthin
 • Shiritat ngjitës të bërë nga Velcro për të shijuar një masazh pa duar
 • Përdorim i gjithanshëm në të gjithë trupin
 • Dy lloje masazhesh: Shiatsu ose Tapping & Shiatsu të kombinuara
 • Opsioni i ngrohjes i rregullueshëm ndihmon në relaksimin e mëtejshëm të muskujve për një masazh më efektiv
 • Dy nivele të intensitetit
 • Gjatësia e kabllit 2 m
Wellneo 3D Body Shiatsu Tapping Massager

Relaksim nga koka tek këmba

 • Wellneo 3D Body Shiatsu Tapping Massager

  Masazhim i qafës

 • Wellneo 3D Body Shiatsu Tapping Massager

  Masazhim i shpinës

 • Wellneo 3D Body Shiatsu Tapping Massager

  Masazhim i shpatullave

 • Wellneo 3D Body Shiatsu Tapping Massager

  Masazhim i pulpave

 • Wellneo 3D Body Shiatsu Tapping Massager

  Masazhim i vitheve

 • Wellneo 3D Body Shiatsu Tapping Massager

  Masazhim i këmbëve

Përfitimet e masazhimit të rregullt

Masazhi është i lidhur me përfitime të shumta shëndetësore mendore dhe fizike. Ato nuk janë vetëm një trajtim i mirë, por ushqejnë avantazhe të shëndetit dhe mirëqenies si:

 • stresi më i ulët
 • forcimi i sistemit imunitar
 • menaxhoni dhimbjen dhe tensionin e muskujve
 • zbut ankthin dhe depresionin
 • rritjen e lëvizshmërisë dhe fleksibilitetit të nyjeve
 • ngritja e vigjilencës mendore
Wellneo 3D Body Shiatsu Tapping Massager

Vlerësimet e klientëve (0 Vlerësime)

Nuk ka komente për këtë produkt ...

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star