ZGJIDH SIPAS KATEGORISË
Dyqanet
Club5
0
0 Lekë
Losd fsdf sd
Nuk keni produkte në shportë

Peceta shtesë për Fshesën Rovus Rovus

Vlerësoni këtë produkt
ID: 105941488 SKU: 1000096783
Photo
Video
-30%

Peceta me mikrofibër për fshesën Rovus, të cilat janë ideale për pastrim në sipërfaqe të thatë dhe të lagësht. Pecetat mund të lahen në lavatriçe dhe mund të përdoren deri në 120 herë.

  • Seti përfshin 2 peceta
  • Përmasa e pecetave: 39 x 13cm
Peceta shtesë për Fshesën Rovus Rovus

Çmimi: 890 Lekë


Oferta: 620 Lekë

Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
Na telefono në: 04 451 44 40
Më shumë

Peceta me mikrofibër për fshesën Rovus, të cilat janë ideale për pastrim në sipërfaqe të thatë dhe të lagësht. Pecetat mund të lahen në lavatriçe dhe mund të përdoren deri në 120 herë.

  • Seti përfshin 2 peceta
  • Përmasa e pecetave: 39 x 13cm
Më shumë
Detajet e produktit

Pse te shpenzoni kohë dhe të mundoheni për të gjetur mënyra të ndryshme për të pastruar kur zgjidhjen  e keni në dorën tuaj? Pecetat me mikrofibër të cilat janë shumë praktike për tu vendosur dhe do të sigurojnë pastërti dhe shkëlqim në çdo moment. Pecetat me mikrofiber Rovus:

  • Mbledh më shumë papastërti dhe pluhura në krahasim me fshesat e zakonshme
  • Përthithin më shumë lagështinë dhe papastërtitë
  • Thahen shumë shpejt dhe nuk lë njollë në dysheme

Pastrim në sipërfaqe të thatë dhe të njomë

Pecetat me mikrofiber jane te pershtatshme per pastrim ne siperfaqe te thate dhe te njome, duke perfshire laminat, linoleum, pllaka, mermer etj.

Ripërdoren deri në 120 herë!

Dhe më e mira nga të gjitha, nuk ju duhet të përdorni detergjent të fortë e të kushtueshëm. Thjeshtë këto pecata mund ti lani në lavatriçe dhe mund ti përdorni deri në 120 herë!

Të përshtatshme për Fshesën Rovus

Pecetat me mikrofibër janë perfekte për tu përdorur me fshesën Rovus Spray Mop, ato gjithashtu mund të përdoren edhe më vete.

ROVUS SPRAY MOP CLEANING PADS 2PCS SET

Të dhëna teknike
Materiali poliamid, polistër
Përmasat 39 x 13 cm

Vlerësimet e klientëve (0 Vlerësime)

Nuk ka komente për këtë produkt ...

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star