ZGJIDH SIPAS KATEGORISË
Dyqanet
Club5
0
0 Lekë
Losd fsdf sd
Nuk keni produkte në shportë

Shtresë Nature's Aloe Vera 5cm + Jastëk

Vlerësoni këtë produkt
SKU: 99-1000227576
Photo
Video
-50%

Trajtojeni veten me një përvojë gjumi plotësisht të përmirësuar, por të përballueshme, me kombinimin e një shtrese dhe një jastëku anatomik, të përmirësuar me butësinë natyrale të Aloe Verës. Si pjesa e sipërme ashtu edhe jastëku kanë një bërthamë me sfungjer Orthocell™ me një sipërfaqe piramidale për të ofruar mbështetje të personalizuar dhe ajrosje. Jastëku ka përmasa 30x50cm, ndersa shtresa është e disponueshme në madhësi standarde nga 70x190cm e lart.

Shtresë Nature's Aloe Vera 5cm + Jastëk

Çmimi: Nga 15,990 Lekë Deri në


Oferta: Nga 7,995 Lekë Deri në

Për më shumë zgjidhni një opsion.
Na telefono në: 04 451 44 40
Më shumë

Trajtojeni veten me një përvojë gjumi plotësisht të përmirësuar, por të përballueshme, me kombinimin e një shtrese dhe një jastëku anatomik, të përmirësuar me butësinë natyrale të Aloe Verës. Si pjesa e sipërme ashtu edhe jastëku kanë një bërthamë me sfungjer Orthocell™ me një sipërfaqe piramidale për të ofruar mbështetje të personalizuar dhe ajrosje. Jastëku ka përmasa 30x50cm, ndersa shtresa është e disponueshme në madhësi standarde nga 70x190cm e lart.

Më shumë
Detajet e produktit

Shtoni një jastëk të ri dhe një shtresë për të përmirësuar çdo sipërfaqe gjumi

Mënyra më e shpejtë dhe më e përballueshme për t'i bërë më të rehatshme oraret e gjumit është të merrni një jastëk dhe shtresë të re, në mënyrë që të flini në një sipërfaqe të re dhe të freskët. Jastëku është projektuar posaçërisht për t'i dhënë rehati maksimale personave që flene me shpine dhe anash.

Dormeo Nature's Aloe Vera Topper 5cm with Anatomic Pillow Dormeo Nature's Aloe Vera Topper 5cm with Anatomic Pillow

Shikoni në brëndësi të shtresës

lartësia5cm

Dormeo Nature's Aloe Vera Topper 5cm with Anatomic Pillow

Qëndrombi   për më shumë info.

 1. Sistem AirX për ajrosje maksimale

  Duke kontribuar në ruajtjen e një temperature më të ulët (shmang mbinxehjen) duke pasur kështu një mjedis gjumi më tharëse dhe më të freskët.

 2. 5cm sfungjer Orthocell™

  Një sfungjer i ri me qeliza të hapura me një strukturë 3D që përshtatet në formën e trupit tuaj, ndërkohë që mundëson qarkullimin ultra-efikas të ajrit, duke siguruar një mjedis të thatë dhe higjienik gjumi.

 3. Mbulesa që hiqet dhe lahet për rritjen e nivelit të higjenës

  Mbulesa e sipërme e bërë nga materiale 100% të ricikluara.

 4. Nuk rrëshket

  Sigurohuni që sipërfaqja juaj të jetë e fiksuar në mënyrë të sigurt dhe do të qëndrojë gjithmonë në vend

 5. Trajtuar me CleanEffect®

  Mbulesa mbron nga bakteret, mikrobet dhe marimangat e pluhurit, duke parandaluar acarimin dhe alergjitë.

 6. Trajtuar me Aloe vera

  Trajtim natyral që e bën pjesën e sipërme të butë në prekje dhe të këndshme për të fjetur

 7. Dizajn Modern

  Dizajni i ri dhe modern i frymëzuar nga forma e gjethes së Aloe vera është i përbërë nga ngjyra të ndryshme dhe teknika thurjeje të cilat janë të dukshme në sipërfaqen e pëlhurës.

 8. Bordurë anësore në ngjyrë jeshile

  Per nje pamje te shtreses sa me elegante.

Një sipërfaqe e shëndetshme gjumi është një sipërfaqe gjumi higjienike

 • Dormeo Nature's Aloe Vera Topper 5cm with Anatomic Pillow

  Sfungjer Orthocell™

  • Ajrosje maksimale, duke ruajtur kështu një ambient të freskët gjumi
  • Parandalon mbinxehjen ose grumbullimin e lagështirës
 • Dormeo Nature's Aloe Vera Topper 5cm with Anatomic Pillow

  Trajtim CleanEffect®

  • Mbrojte kundra mikrobeve
  • Mbrojte kundra bakteriale
  • Mbrojte kundra pluhurit
 • Dormeo Nature's Aloe Vera Topper 5cm with Anatomic Pillow

  Sistem AirX

  • Siguron qarkullim të vazhdueshëm të ajrit
  • Ndihmon në ruajtjen e një temperature më të ulët

Një jastëk i ri

Koka juaj qëndron mbi një jastëk gjatë gjithë natës, çdo natë, kështu që është e rëndësishme të mbani një mjedis të pastër, të freskët dhe të shëndetshëm për të parandaluar acarimin e lëkurës, alergjitë dhe problemet e frymëmarrjes. Ashtu si pjesa e sipërme, anët e jastëkut janë bërë me pëlhurë AirX System, për më shumë rehati të thatë, ndërsa trajtimi CleanEffect® në mbulesë mbron nga bakteret, mikrobet dhe marimangat e pluhurit.

Dormeo Nature's Aloe Vera Topper 5cm with Anatomic Pillow

Qëndrombi   për më shumë info.

 1. Sistem AirX

  Pjesët anësore të jastëkut janë me material AirX System, për më shumë rehati dhe thatësi.

 2. Trajtuar me Aloe vera

  Mbulesa trajtohet me Aloe vera, duke i dhënë asaj butësinë dhe prekjen e butë për të cilën njihet kjo bimë.

 3. Mbulesa e bërë nga materiale 100% të ricikluara

  Mbulesa është bërë nga fibra 100% të ricikluara, për të mbrojtur mjedisin për të gjithë ne.

 4. Trajtuar me CleanEffect®

  Trajtuar me CleanEffect® në mbulesë mbron nga bakteret, mikrobet dhe marimangat e pluhurit. Për higjienë të shtuar, mbulesa mund të hiqet dhe të lahet.

 5. Sfungjer Orthocell™

  Zemra e jastëkut është një shtresë me sfungjer jeshil Orthocell™ që përshtatet në formën e kokës, qafës dhe shpatullave, ndërkohë që mundëson qarkullimin ultra-efikas të ajrit, duke siguruar një mjedis të thatë dhe higjienik gjumi.

 6. Sfungjer memory

  Një shtresë e dytë sfungjer i bardhë memori me një sipërfaqe piramidale rrit ajrosjen, ndërkohë që jep një efekt të butë masazhi ndaj të cilit do të pëlqeni ta mbështetni kokën.

Praktike, e lehtë për t'u ruajtur dhe e përdorshme kudo

Shtresa është e lehtë për t'u mbështjellë për ruajtje ose transport dhe është një shtesë praktike e përballueshme për koleksionin tuaj të shtratit që ofron më shumë mundësi gjumi në shtëpi dhe jashtë.

 • Sofa

  Divan

 • Small apartment

  Apartamente të vogla

 • Weekend house

  Shtëpi pushimi

 • Camping

  Kamping

 • Caravan

  Karavan

 • Festival

  Festa

 • Student dorm

  Dhomë konvikti

 • Uncomfortable bed

  Kohë argetimi dhe stërvitje

E qëndrueshme dhe EKO miqësore

 • Mbulesa e sipërme e sipërme është bërë nga fibra poliesteri 100% të ricikluara, duke e bërë atë miqësore me gjumin dhe me mjedisin.
 • Poliesteri i ricikluar siguron që prodhimi ynë i lartë të ketë një ndikim më të vogël mjedisor. Nuk kërkon naftë të re për të krijuar dhe redukton gjurmën e karbonit.
 • Shtresa vjen në një qese të ripërdorshme.
 • Në këtë mënyrë ne kujdesemi për të ardhmen dhe planetin tonë.
Dormeo Nature's Aloe Vera Topper 5cm with Anatomic Pillow

Vendosja është e shpejtë dhe e thjeshtë

 • Shtresa juaj e ri do të arrijë në adresen tuaj e paketuar dhe e mbyllur me vakum.
 • Lehtë për t'u ruajtur ose për ta marrë me vete kudo që ju nevojitet.
Dormeo Nature's Aloe Vera Topper 5cm with Anatomic Pillow

Vendosja është e shpejtë dhe e thjeshtë

Shtresa juaj e re do të vijë në shtëpinë tuaj e paketuar në vakum. Të gjithë shtresat tona janë të paketuara dhe të mbyllura në vakum falë procesit tonë eko-miqësor të transportit dhe mbrojtjes gjatë transportimit. Dëshironi ta hiqni dhe ta vendosni diku tjetër? Thjesht rrotullojeni atë dhe mbajeni ose ruani atë.

 • 1
  Unpacking Topper - Step 1

  Prisni me gërshëre qesen e paketimit. Kujdes mos përdorni thikë.

 • 2
  3
  Unpacking Topper - Step 2 and 3

  Hapni shtresen mbi kolltuk ose mbi dyshek. Pritini me kujdes qesen plastike përgjatë skajeve dhe hiqni qesen plastike.

 • 4
  Unpacking Topper - Step 4

  Lëreni të hapur për 6 orë për të marrë formën e duhur.

Të dhëna teknike
Lartësia 5 cm
Linja Dormeo Comfort
Mbulesë Anti-Bakteriale Po
Mbulsa lahet Po
Programi Dormeo Fjetja

Vlerësimet e klientëve (0 Vlerësime)

Nuk ka komente për këtë produkt ...

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star