ZGJIDH SIPAS KATEGORISË
Dyqanet
Club5
0
0 Lekë
Losd fsdf sd
Nuk keni produkte në shportë

Aksesorë për Robotic Vac&Mop Rovus

Vlerësoni këtë produkt
ID: 110046965 SKU: 110046965
Photo
Video

Make sure your Rovus Robotic Vac&Mop is always ready to clean your home with these microfibre clothes. The fibres are woven to create a net that can collect more dirt, dust, debris and moisture than ordinary cotton. The use of nylon means the cloth has a natural static charge, one that pulls small particles off floor surfaces and gets them clean, fast.

Aksesorë për Robotic Vac&Mop Rovus
1,190 Lekë
Produkti mund të poroistet, dorëzimi pas 2 muajsh.
Na telefono në: 04 451 44 40
Më shumë

Make sure your Rovus Robotic Vac&Mop is always ready to clean your home with these microfibre clothes. The fibres are woven to create a net that can collect more dirt, dust, debris and moisture than ordinary cotton. The use of nylon means the cloth has a natural static charge, one that pulls small particles off floor surfaces and gets them clean, fast.

Më shumë
Detajet e produktit

Mbani robotin pastrues gati për veprim

Rovus Robotic Vac & Mop është ndihmësi juaj ideal në shtëpi, i aftë të fshijë, vakumojë dhe pastrojë ndërsa jeni në punë ose duke u relaksuar, duke ju dhënë tapetë të pastër dhe dysheme që shkelqejnë automatikisht. Tani mund të siguroheni që roboti juaj është gjithmonë i gatshëm për veprim me dy pecetat shtesë mikrofibër, të dizajnuara posaçërisht për të.

Mikrofibra për dysheme më të pastra

Pecetat janë të endura me një dizajn të zgjuar mikrofibre që krijon një rrjetë për të kapur papastërti dhe pluhur në dyshemetë tuaja. Rrobat janë bërë nga najloni, i cili ka një ngarkesë statike natyrore për të tërhequr grimca të vogla pa mundim.

Më pak ujë, pa kimikate

Mikrofibrat mund të funksionojnë si pastrues të efektshëm me ujë minimal, ndërsa fuqia e tyre e pastrimit të thellë i bën dyshemetë tuaj të pastër plot shkëlqim pa përdorimin e kimikateve të dëmshëm. Më mirë për shtëpinë tuaj, familjen tuaj dhe mjedisin.

Mund të lahen, të ripërdorshme

Të dy pecetat e mikrofibres mund të lahen plotësisht dhe të përdoren përsëri, dhe dizenjimi i tyre i fortë dhe i qëndrueshëm do t'ju japë vite përdorimi të pastrimit të thellë. Një aksesor i shkëlqyeshëm për të përdorur më shumë përdorime nga roboti juaj pastrues.

Vlerësimet e klientëve (0 Vlerësime)

Nuk ka komente për këtë produkt ...

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star