ZGJIDH SIPAS KATEGORISË
Dyqanet
Club5
0
0 Lekë
Losd fsdf sd
Nuk keni produkte në shportë

Robot Pastrues Rovus

Vlerësoni këtë produkt
ID: 110037683 SKU: 110037683
Photo
Video

Kthehuni në një shtëpi të pastër fale Robotic Vac & Mop 3-në-1. Ai fshin, thith dhe pastron automatikisht. Punon në të gjitha sipërfaqet dhe plotësisht i programueshëm, me 7 funksione pastrimi. Një bateri e fuqishme jep deri në 2 orë pastrim, ndërsa rikarikimi i zgjuar do të thotë që roboti kthehet në bazën e karikimit kur ka pak energji, dhe më pas rinis pastrimin kur është i mbushur.

Robot Pastrues Rovus
39,990 Lekë
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
Na telefono në: 04 451 44 40
Më shumë

Kthehuni në një shtëpi të pastër fale Robotic Vac & Mop 3-në-1. Ai fshin, thith dhe pastron automatikisht. Punon në të gjitha sipërfaqet dhe plotësisht i programueshëm, me 7 funksione pastrimi. Një bateri e fuqishme jep deri në 2 orë pastrim, ndërsa rikarikimi i zgjuar do të thotë që roboti kthehet në bazën e karikimit kur ka pak energji, dhe më pas rinis pastrimin kur është i mbushur.

Më shumë
Detajet e produktit
Rovus Robotic Vac&Mop

Funksion 3në1 për dysheme të pastër

Lëreni Robotic Vac & Mop të fshijë, thith dhe pastroj shtëpinë ndërsa jeni larg ose duke u relaksuar. Teknologjitë më të fundit dhe rikarikimi e bëjnë këtë robot mënyrën më të shpejtë, efektive dhe të lehtë për të mbajtur të gjitha dyshemetë të pastra.

Roboti ofron pastrim me 3 faza për përdorim me shumë sipërfaqe. Në një kalim mund të:

 • Fshi papastërtitë, pluhurin dhe mbeturinat
 • Pastroj të gjitha dyshemetë me deri në 1200 Pa energji thithese
 • Pastroj me ujë për të hequr njollat kokëforta

Punon në të gjitha sipërfaqet e dyshemesë, nga qilimat e trashë deri te pllakat e kuzhinës.

Rovus Robotic Vac&Mop

Teknologji inteligjente, arrin në çdo cep

 • 8cm

  Rovus Robotic Vac&Mop

  Me vetëm 8 cm lartësi, roboti është mjaft i hollë që të rrëshqasë nën shumicën e mobiljeve, duke i pastruar zonat që furçat,fshesat dhe leckat e zakonshme nuk mund t'i arrijnë lehtë.

 • Rovus Robotic Vac&Mop

  Xhiroskopi i integruar nënkupton se roboti mund ta pastrojë shtëpinë tuaj në mënyrë efektive dhe ta kujtojë se ku ka qenë - zonat e vështira për t'u arritur nuk do të mbesin më të papastra.

Nga pllakat deri tek qilimat

Rrotat e mëdha të robotit e lënë atë të ngjitet mbi qilima dhe parvazet e derës deri në 1.5 cm të larta. Sensorët mund të tregojnë kur roboti është në një sipërfaqe të re dhe të ndryshojnë funksionin nëse është e nevojshme. Kur zbulon një tapet, thithja rritet automatikisht për tapet më të trashë që kanë më shumë pluhur, papastërti dhe flokë.

Sensorët inteligjentë ndalojnë robotin të bjerë poshtë, ndërsa sensorët parakolp e ndihmojnë atë të shmangë pengesat.

 • Rovus Robotic Vac&Mop

  Pastron sipërfaqe të ndryshme

 • Rovus Robotic Vac&Mop

  Ndalon para shkallëve

 • Rovus Robotic Vac&Mop

  Shmang pengesat

I programueshëm plotësisht

Një program i lehtë për tu programuar do të thotë që ju mund t’i jepni robotit udhëzime të ndryshme çdo ditë, ndërsa 7 mënyra të ndryshme pastrimi - automatike, buzë, xhiros, rastësisht, zonë, intensiv dhe pastrim - ofrojnë përshtatje të plotë për t'iu përshtatur nevojave të shtëpisë tuaj dhe mënyrës së jetesës. Telekomanda i shton komoditetin.

Rovus Robotic Vac&Mop

Dy orë pastrim, karikim automatik dhe rifillim

Bateria e fortë, lithium-ion mund të funksionojë deri në 2 orë dhe roboti automatikisht do të kthehet në stacionin e karikimit kur ka pak energji. Kur të rimbushet plotësisht, ajo do të rifillojë veprimin gjithëpërfshirës, pastrim pikërisht aty ku u ndal, duke punuar shumë për t'ju dhënë një shtëpi më të pastër.

Rovus Robotic Vac&Mop

Filtrim efektiv i dyfishtë për ajër më të pastër

Roboti përdor një filtër primar të dyfishtë dhe filtër HEPA që punojnë së bashku për të mbajtur dyshemetë dhe ajrin tuaj pa pluhur, mrrimanga që shkaktojnë acarim dhe alergji, duke ndihmuar ju dhe familjen tuaj të merrni frymë më lehtë.

Rezervuari 2në1 shërben si rezervuar uji 220ml ashtu edhe si depozite pluhuri 230ml, me një sistem të lehtë për tu hequr dhe pastruar lehtë.

Rovus Robotic Vac&Mop
Informacione Shtesë

Seti përfshin:

 • Pajisja bazë Robotic Vac & Mop
 • Karikues
 • Adaptor
 • Telekomandë
 • Furçë pastruese
 • Furça anësore ekstra
 • 2 peceta
 • 2në1 depozitë uji & kosh per papasteritë
Rovus Robotic Vac&Mop

Vlerësimet e klientëve (0 Vlerësime)

Nuk ka komente për këtë produkt ...

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star