ZGJIDH SIPAS KATEGORISË
Dyqanet
Club5
0
0 Lekë
Losd fsdf sd
Nuk keni produkte në shportë

Peshqir dushi

Vlerësoni këtë produkt
SKU: 99-1000233628
Photo
Video

Peshqir dushi me material 100% pambuk, përmasa 70 x 140 cm. Pambuku është një fibër plotësisht natyrale perfekte për t'u përdorur pranë lëkurës për shkak të butësisë së tij. Jo alergjik, thahet shpejt dhe me perthithje të shkëlqyer, material ideal për peshqirët. 8 ngjyra të ndryshme. Peshqiri mund të lahet në 40°C.

Peshqir dushi
2,090 Lekë
Për më shumë zgjidhni një opsion.
Na telefono në: 04 451 44 40
Më shumë

Peshqir dushi me material 100% pambuk, përmasa 70 x 140 cm. Pambuku është një fibër plotësisht natyrale perfekte për t'u përdorur pranë lëkurës për shkak të butësisë së tij. Jo alergjik, thahet shpejt dhe me perthithje të shkëlqyer, material ideal për peshqirët. 8 ngjyra të ndryshme. Peshqiri mund të lahet në 40°C.

Më shumë
Detajet e produktit
Peshqir dushi me material 100% pambuk, përmasa 70 x 140 cm. Pambuku është një fibër plotësisht natyrale perfekte për t'u përdorur pranë lëkurës për shkak të butësisë së tij. Jo alergjik, thahet shpejt dhe me perthithje të shkëlqyer, material ideal për peshqirët. 8 ngjyra të ndryshme. Peshqiri mund të lahet në 40°C.
Të dhëna teknike
Linja Dormeo Bath
Programi Dormeo Banjo

Vlerësimet e klientëve (0 Vlerësime)

Nuk ka komente për këtë produkt ...

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star