KOLEKSIONI DORMEO NATURE'S

Dormeo
Dormeo

FRYMËZUAR NGA NATYRA PËR TË SJELLË NJË GAMË TË GJËRË PRODUKTESH PËR ÇDO SHTËPI

Duke filluar nga 590 lekë
 

KOLEKSIONI I RI NATURE'S SJELL NATYRËN NË SHTËPINË TUAJ

Studime të shumta kanë treguar se ekspozimi ndaj natyrës ndihmon në përfitimin e mirëqenies sonë fizike dhe emocionale. Disa madje kanë treguar se thjesht të paturit një pamje të natyrës mund të ketë ndikime pozitive, të tilla si reduktimi i stresit. Tani, ndoshta nuk dëshironi të zhvendosni dhomën tuaj të gjumit jashtë, por mund ta zhvendosni pjesën e jashtme në dhomën tuaj të gjumit. Me koleksionin e ri të Dormeo Nature që përmban materiale natyrore, dizajn modern të frymëzuar nga natyra dhe paketim dhe materiale miqësore me mjedisin.

Koleksioni është një zgjidhje e plotë për gjumë më të mirë dhe më të shëndetshëm, rehati të shtuar në shtëpi duke sjellë ndjenjën e freskisë në dhomën e gjumit. Ai përbëhet nga shtresa, jastëk, batanije, abazhur, tapet, peshqirë dhe sete çarçafësh. Transformoni shtëpinë tuaj në një ambjent të bukur dhe komode në të cilën do të ndiheni të relaksuar dhe të lumtur.

Klikoni për të parë produktet tona

SIPËRFAQE E RE GJUMI, ME NJË ÇMIM PERFEKT

SHTRESE ALOE VERA NATURE'S 4CM

Shtresa Dormeo Aloe Vera Nature's 4cm përmirëson komoditetin e sipërfaqes së gjumit për njerëzit që flenë në kolltukë, divane, dyshekë të vjetër ose njerëzit në apartamente të vogla. Me aloe vera që ka veti të mira higjienike natyrore dhe ndihet e butë në lëkurë.

Duke filluar nga 5,490 Lekë

KURSENI -50%
Dormeo

SHTRESË NATURE'S ALOE VERA 5CM + JASTËK

Nëse po kërkoni rehati shtesë në një shtresë, kjo është e duhura për ju! Shtresa Nature’s Aloe Vera përbëhet prej 5cm sfungjer Orthocell™. 1cm lartësi ekstra mund të duket pak, por e shton nivelin e mbështetjes dhe rehatisë. Po ashtu, bashkë me këtë shtresë vjen edhe një jastëk anatomik Nature’s.

Duke filluar nga 7,495 Lekë

KURSENI -50%
Dormeo

MATERIALE CILËSORE DHE MIQËSORE PËR LËKURN

Qëllimi i koleksionit Nature's ishte të krijonte produkte me qëndrueshmëri në mendje. Kjo është arsyeja pse ne kemi krijuar produkte që janë bërë nga materiale natyrore, miqësore me mjedisin dhe kanë paketim miqësor ndaj mjedisit dhe të ripërdorshëm. Koleksioni i ri Nature's është i frymëzuar nga natyra (dhe duke siguruar gjumë natyral) në çdo mënyrë të mundshme. Është projektuar për të sjellë natyrën dhe ndjenjën e freskisë në dhomën tuaj të gjumit dhe i gjithë produkti përmban materiale natyrale, paketim miqësor ndaj mjedisit dhe dizajn modern që do ta kthejë çdo dhomë gjumi në një parajsë të bukur natyrore.

SEPSE NE KUJDESEMI PËR PLANETIN DHE TË ARDHMEN TONË!

 • Dormeo
 • Dormeo

ZGJIDHNI JASTËKËT E FRYMEZUAR NGA NATURA

JASTËK KLASIK NATURE'S

Dormeo Nature's Pillow Classic projektuar për rehati, mbështetje dhe shtrirje të shtyllës kurrizore për të gjitha pozicionet e gjumit, pasi vjen me rregullimin e lartësisë dhe qëndrueshmërisë.

Duke filluar nga 4,990 Lekë

KURSENI -40%
Dormeo
Dormeo

JASTËK ANATOMIK NATURE'S

Jastëku Anatomik i Dormeo Nature është bërë nga dy shtresa. Material Orthocell™ me qeliza të hapura siguron mbështetje dhe material memori me konvolucion piramidale ofron butësi dhe përshtatshmëri më të mirë. Përfundimi me Aloe Verës i jep asaj një prekje natyrale dhe të butë. Jastëku është gjithashtu miqësor me mjedisin, pasi pëlhura e sipërme e tij është bërë nga fibra 100% të ricikluara plus që vjen me qese të ripërdorshme.

Duke filluar nga 4,490 Lekë

KURSENI -40%

Gjithçka që ju nevojitet për të sjellë natyrën dhe gjumin natyral në shtëpinë tuaj.

BATANIJE PAMBUK NATURE'S

Batanije pambuku Dormeo Nature do të ofrojë ngrohtësi të rehatshme, perfekte edhe për netët më të ftohta të verës, kur kërkoni ndjenja qetësie dhe relaksi. Është bërë nga 100% pambuk i butë, i ajrosshëm, dhe vjen në gjashtë ngjyra të bukura dhe model printimi gjethesh të frymëzuar nga natyra.

Duke filluar nga 4,490 Lekë

KURSENI -40%
Dormeo

FTONI NATYRËN NË DHOMËN TUAJ ME KOLEKSIONIN E ÇARÇAFËVE NATURE'S

Dormeo Dormeo

QASJE BIOFILIK

A keni dëgjuar ndonjëherë për biofili? Do të thotë "dashuri për natyrën" dhe sugjeron që njerëzit kanë një prirje të lindur për të kërkuar lidhje me natyrën. Në Dormeo, ne e duam natyrën dhe besojmë se duhet të lidhemi me të në dhomën ku kalojmë një të tretën e jetës sonë. Një dhomë, qëllimi kryesor i së cilës është të na bëjë të pushojmë dhe të çlodhemi. Dhoma e gjumit.

Dizajni biofilik përfshin natyrën në ambiente të brendshme duke përfshirë elementë natyrorë dhe duke stimuluar një mjedis natyror brenda. Kjo krijon një vend të shenjtë qetësie që përmirëson shëndetin tonë të përgjithshëm.

GJITHÇKA QË JU DUHET PËR TË SJELLË NATYRËN NË SHTËPIN TUAJ

 • Delimano

  ABAZHUR NATURE'S LAMP

  Sillni stil natyral në shtëpinë tuaj me një abazhur klasike por efikase në energji, me lartësi 29 cm që ofron një shkëlqim të butë dhe të ngrohtë që do ta bëjë çdo hapësirë më komode.

  Çmimi: 2,990 Lekë
  MË SHUMË >>
 • Delimano

  TAPET NATURE'S

  Tapeti Dormeo Nature's do të ndihet si qetësues për këmbët tuaja. Bërthama e tij është prej materiali memori, është komoditeti që ju kërkoni për këmbët tuaja, ndërsa pjesa e poshtme është bërë nga AirX System që e bën atë të ajrosshëm dhe kundër rrëshqitjes.

  Duke filluar nga 2,490 Lekë
  MË SHUMË >>

RIFRESKONI BANJËN TUAJ

DormeoDormeo

PESHQIR NATURE'S LINEN EDGE

Sillni një qetësi natyrale në tualetin tuaj dhe shijoni peshqirët e rinj të trashë dhe super të butë që do t'ju pëlqejë t'i ndjeni në lëkurën tuaj. Shumë thithës dhe thahen shpejtë për lehtësi në përdorim. E bërë nga 100% pambuk me një bordurë elegante për një pamje klasike dhe të veçantë. I disponueshëm në tre madhësi dhe lahet në 40°C.

Duke filluar nga 590 Lekë

MË SHUMË

PESHQIR ME LULE NATURE'S

Peshqirët me lule të Dormeo Nature janë pikërisht ato që ju nevojiten pas një banje ose dushi relaksues. Ato janë bërë nga pambuku i cili ndihet super i butë në lëkurë dhe është shumë absorbues. Detajet me lule në ngjyra natyrale shtojnë dekor natyral në çdo banjë. Peshqirët janë të disponueshëm në 3 ngjyra dhe 3 madhësi dhe lahen në 60°C.

Duke filluar nga 590 Lekë

MË SHUMË
DormeoDormeo

Koleksioni funksionon shkëlqyeshëm si pjesë individuale ose së bashku, pasi të gjitha produktet kanë ngjyra dhe dizajn që kombinohen lehtësisht.

– gjithçka frymëzuar nga natura.