ZGJIDH SIPAS KATEGORISË
Dyqanet
Club5
0
0 Lekë
Losd fsdf sd
Nuk keni produkte në shportë

Shtresë Nature's Aloe Vera II 4cm

100 100 2
SKU: 99-1000231385
Photo
Video
-60%
Përmirësoni çdo sipërfaqe gjumi me shtresën Aloe Vera të Dormeo Nature's. Bërthama e sipërme është bërë nga sfungjer Orthocell™ me cilësi të lartë, e cila është projektuar për mbështetje të shkëlqyer dhe shtrirje të shtyllës kurrizore. E pasuruar me Aloe vera për butësi natyrale, plus trajtimin CleanEffect® dhe Sistemin AirX për rehati dhe higjienë shtesë.
60% ULJE PERMASA 70x190 cm
Shtresë Nature's Aloe Vera II 4cm

Çmimi: Nga 12,990 Lekë Deri në


Oferta: Nga 5,190 Lekë Deri në

Për më shumë zgjidhni një opsion.
Na telefono në: 04 451 44 40
Më shumë
Përmirësoni çdo sipërfaqe gjumi me shtresën Aloe Vera të Dormeo Nature's. Bërthama e sipërme është bërë nga sfungjer Orthocell™ me cilësi të lartë, e cila është projektuar për mbështetje të shkëlqyer dhe shtrirje të shtyllës kurrizore. E pasuruar me Aloe vera për butësi natyrale, plus trajtimin CleanEffect® dhe Sistemin AirX për rehati dhe higjienë shtesë.
Më shumë
Detajet e produktit

Mënyra e shpejtë dhe e përballueshme për një shtrat më të mirë

Një shtresë është një mënyrë e shpejtë, e lehtë dhe ekonomike për një gjumë më të mirë gjatë natës. Thjesht vendosni shtresën në divan për të shijuar më shumë rehati dhe mbështetje, ose bëni një shesh lojrash për fëmijët tuaj në dysheme.

Dormeo Nature's Aloe Vera Topper 4 cm Dormeo Nature's Aloe Vera Topper 4 cm

Shikoni në brëndësi të shtresës

lartësia4cm

Dormeo Nature's Aloe Vera Topper 4 cm

Qëndrombi   për më shumë info.

 1. Sistem AirX për ajrosje maksimale

  Duke kontribuar në ruajtjen e një temperature më të ulët (shmang mbinxehjen) duke pasur kështu një mjedis gjumi më tharëse dhe më të freskët.

 2. 4cm sfungjer Orthocell™

  Një sfungjer i ri me qeliza të hapura me një strukturë 3D që përshtatet në formën e trupit tuaj, ndërkohë që mundëson qarkullimin ultra-efikas të ajrit, duke siguruar një mjedis të thatë dhe higjienik gjumi.

 3. Mbulesa që hiqet dhe lahet për rritjen e nivelit të higjenës

  Mbulesa e sipërme e bërë nga materiale 41% të ricikluara.

 4. Nuk rrëshket

  Sigurohuni që sipërfaqja juaj të jetë e fiksuar në mënyrë të sigurt dhe do të qëndrojë gjithmonë në vend

 5. Trajtuar me CleanEffect®

  Mbulesa mbron nga bakteret, mikrobet dhe marimangat e pluhurit, duke parandaluar acarimin dhe alergjitë.

 6. Trajtuar me Aloe vera

  Trajtim natyral që e bën pjesën e sipërme të butë në prekje dhe të këndshme për të fjetur

 7. Dizajn Modern

  Dizajni i ri dhe modern i frymëzuar nga forma e gjethes së Aloe vera është i përbërë nga ngjyra të ndryshme dhe teknika thurjeje të cilat janë të dukshme në sipërfaqen e pëlhurës.

Aloe vera, për butësi natyrale

Pjesa e sipërme e shtresës është e trajtuar me Aloe vera, duke i dhënë asaj butësinë dhe prekjen e butë për të cilën njihet kjo bimë shëruese. Mbulesa është bërë nga fibra 100% të ricikluara. Me këtë ne po ndihmojmë në mbrojtjen e mjedisit.

Dormeo Nature's Aloe Vera Topper 4 cm Dormeo Nature's Aloe Vera Topper 4 cm

Një sipërfaqe e shëndetshme gjumi është një sipërfaqe gjumi higjienike

 • Dormeo Nature's Aloe Vera Topper 4 cm

  Sfungjer Orthocell™

  • Ajrosje maksimale, duke ruajtur kështu një ambient të freskët gjumi
  • Parandalon mbinxehjen ose grumbullimin e lagështirës
 • Dormeo Nature's Aloe Vera Topper 4 cm

  Trajtuar me CleanEffect®

  • Mbrojte kundra mikrobeve
  • Mbrojte kundra bakteriale
  • Mbrojte kundra pluhurit
 • Dormeo Nature's Aloe Vera Topper 4 cm

  Sistem AirX

  • Siguron qarkullim të vazhdueshëm të ajrit
  • Ndihmon në ruajtjen e një temperature më të ulët

Praktike, e lehtë për t'u ruajtur dhe e përdorshme kudo

Shtresa Aloe Vera është e lehtë për t'u mbështjellë për ruajtje ose transport dhe është një shtesë praktike e përballueshme për koleksionin tuaj të shtratit që ofron më shumë mundësi gjumi në shtëpi dhe jashtë.

 • Sofa

  Divan

 • Small apartment

  Apartamente të vogla

 • Weekend house

  Shtëpi pushimi

 • Camping

  Kamping

 • Caravan

  Karavan

 • Festival

  Festa

 • Student dorm

  Dhomë konvikti

 • Uncomfortable bed

  Kohe argetimi dhe stervitje

E qëndrueshme dhe EKO miqësore

 • Mbulesa e sipërme e shtresës është bërë nga fibra poliesteri 41% të ricikluara, duke e bërë atë miqësore me gjumin tuaj dhe me mjedisin.
 • Poliesteri i ricikluar siguron që prodhimi ynë i lartë të ketë një ndikim më të vogël mjedisor. Nuk kërkon naftë të re për të krijuar dhe redukton gjurmën e karbonit.
 • Në këtë mënyrë ne kujdesemi për të ardhmen tonë dhe planetin tonë.
Dormeo Nature's Aloe Vera Topper 4 cm

Vendosja është e shpejtë dhe e thjeshtë

 • Shtresa juaj e ri do të arrijë në adresen tuaj e paketuar dhe e mbyllur me vakum.
 • Lehtë për t'u ruajtur ose për ta marrë me vete kudo që ju nevojitet.
Dormeo Nature's Aloe Vera Topper 4 cm

Vendosja është e shpejtë dhe e thjeshtë

Shtresa juaj e re do të vijë në shtëpinë tuaj e paketuar në vakum. Të gjithë shtresat tona janë të paketuara dhe të mbyllura në vakum falë procesit tonë eko-miqësor të transportit dhe mbrojtjes gjatë transportimit. Dëshironi ta hiqni dhe ta vendosni diku tjetër? Thjesht rrotullojeni atë dhe mbajeni ose ruani atë.

 • 1
  Unpacking Topper - Step 1

  Prisni me gërshëre qesen e paketimit. Kujdes mos përdorni thikë.

 • 2
  3
  Unpacking Topper - Step 2 and 3

  Hapni shtresen mbi kolltuk ose mbi dyshek. Pritini me kujdes qesen plastike përgjatë skajeve dhe hiqni qesen plastike.

 • 4
  Unpacking Topper - Step 4

  Lëreni të hapur për 6 orë për të marrë formën e duhur.

Pjesë e koleksionit ekskluziv Nature‘s

Shtresa 4cm Aloe Vera e Dormeo Nature's është pjesë e koleksionit ekskluziv të Nature‘s. Një gamë në rritje e artikujve të koordinuar me ngjyra që sjellin disa nga ndjenjat paqësore dhe qetësuese të të qenit në natyrë në shtëpinë tuaj, duke krijuar një mjedis për t'u çlodhur, për t'u qetësuar dhe për të shijuar jetën me të dashurit tuaj.

Shikoni të gjitha produktet e koleksionit Nature‘s

Të dhëna teknike
Linja Dormeo Comfort
Programi Dormeo Fjetja

Vlerësimet e klientëve (2 Vlerësime)

5

2 Vlerësime

Produktet 2

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

lushja

www.dormeo.al

super shtrese
Ska si kjo shtrese

ina

www.dormeo.al

super
Super e rehatshme