ZGJIDH SIPAS KATEGORISË
Dyqanet
Club5
0
0 Lekë
Losd fsdf sd
Nuk keni produkte në shportë

Jorgan Siena V4

Vlerësoni këtë produkt
SKU: 99-1000232510
Photo
Video
-50%
Jorgani Siena është i butë, komod dhe do t'ju ofrojë gjumë të mirë e të rehatshëm gjatë gjithë natës. Ju mund ta përdorni këtë jorgan gjatë gjithë vitit. Është ideal për njerëzit e prirur ndaj alergjive. Lahet në lavatriçe në 60°C, temperaturë që vret marimangat e pluhurit. Në dispozicion 4 përmasa: 140x200 cm, 160x200 cm, 200x200 cm, 200x220 cm.
Jorgan Siena V4

Çmimi: 6,990 Lekë


Oferta: 3,495 Lekë

Për më shumë zgjidhni një opsion.
Na telefono në: 04 451 44 40
Më shumë
Jorgani Siena është i butë, komod dhe do t'ju ofrojë gjumë të mirë e të rehatshëm gjatë gjithë natës. Ju mund ta përdorni këtë jorgan gjatë gjithë vitit. Është ideal për njerëzit e prirur ndaj alergjive. Lahet në lavatriçe në 60°C, temperaturë që vret marimangat e pluhurit. Në dispozicion 4 përmasa: 140x200 cm, 160x200 cm, 200x200 cm, 200x220 cm.
Më shumë
Detajet e produktit

Balanca e butësisë dhe ngrohtësisë

Jorgan Dormeo Siena shumë i butë, për gjumë të qetë e të rehatshëm gjatë gjithë vitit. I përbërë nga materiale shumë cilësore të cilat i rezistojnë viteve për tju ofruar rehati maksimale. Qepja e tij në formë zig-zag, nuk lejon që mbushja të mbidhet nëpër cepa edhe pas shumë e shumë larjesh.

Jorgani mund të përdoret gjatë gjithë vitit

Mbushja e tij është me material me mikrofibra të avancuara Wellsleep® që e bën këtë jorgan shumë të butë dhe ajroset lehtësisht. Struktura unike e këtyre mikorfibrave krijon xhepa ajri, për ti shtuar edhe më shumë volumin jorganit dhe duke e bërë edhe më të lehtë dhe të përdorshëm gjatë gjithë vitit, e madje edhe në ditët e nxehta të verës.

Materiale cilësore

Këllëfi i saj është me mikrofibra Softdream të cilat janë të forta, rezistente dhe thahen shpejt. Falë këtyre materialeve, jorgani juaj nuk do të humbasë formën, ngjyrën dhe strukturën dhe ju do të shijoni këtë rehati për shumë vite me rradhë.

Për më shumë higjene ky jorgan lahet me 60°C

Jorgani Siena lahet me 60°C - temperaturë në të cilën shkatërrohen të gjitha mikrobret dhe papastëritë, kështu ju do të flini të qetë dhe në një ambjent të freskët. Falë materialeve të përdorura, ky jorgan thahet shpejt, por duhet ta shkundni disa herë gjatë kohës që thahet, për të parandaluar ngjeshjen e materialit në brëndësi. Jorgani është i disponueshëm në 2 përmasa: 140 x 200 cm dhe 200 x 200 cm.

Të dhëna teknike
Linja Dormeo Comfort
Programi Dormeo Fjetja

Vlerësimet e klientëve (0 Vlerësime)

Nuk ka komente për këtë produkt ...

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star