ZGJIDH SIPAS KATEGORISË
Dyqanet
Club5
0
0 Lekë
Losd fsdf sd
Nuk keni produkte në shportë

Jorgan me dy shtresa Siena V4

Vlerësoni këtë produkt
SKU: 99-1000232511
Photo
Video
-40%
Jorgan me dy shtresa Dormeo Siena, shumë i ngohtë dhe i butë. Veti shumë të mira termike. Ai përbehet nga dy jorgan me trashësi të ndryshme: një i hollë për netët e verës, dhe një i trashë që mund të përdoret në dimër, ose mund të përdoren të dy sëbashku pasi kapen me njeri tjetrin. Ideal për personat alergjik. Lahet në 60°C, i disponueshëm në 2 përmasa: 140x200 cm dhe 200x200 cm.
Jorgan me dy shtresa Siena V4

Çmimi: 11,990 Lekë


Oferta: 7,190 Lekë

Për më shumë zgjidhni një opsion.
Na telefono në: 04 451 44 40
Më shumë
Jorgan me dy shtresa Dormeo Siena, shumë i ngohtë dhe i butë. Veti shumë të mira termike. Ai përbehet nga dy jorgan me trashësi të ndryshme: një i hollë për netët e verës, dhe një i trashë që mund të përdoret në dimër, ose mund të përdoren të dy sëbashku pasi kapen me njeri tjetrin. Ideal për personat alergjik. Lahet në 60°C, i disponueshëm në 2 përmasa: 140x200 cm dhe 200x200 cm.
Më shumë
Detajet e produktit

Gjumë i qetë gjatë gjithë vitit

Jorgani Siena me dy shtresa është shumë i butë dhe me material me mikrofibra të avancuara Wellsleep® për t'ju dhuruar sa më shumë ngrohtësi. Me një dizajn shumë të këndshëm dhe praktik që kapen sëbashku të dyja shtresat, ju mund ta përdorni gjatë gjithë vitit. Mund të përdoret i ndarë ose të dyja shtresat sëbashku si një jorgan i trashë për netët e ftohta të dimrit.

Materiale shumë cilesore

Jorgani Dormeo Siena me dy shtresa është me mikrofibra të buta Softdream të cilat janë të forta, thahen shepjt dhe është rezistent. Falë këtij materiali ai nuk do te humbasë formën e tij, ngjyrën dhe strukturën dhe ju do të shijoni këtë rehati për një kohë të gjatë.

I butë, ajroset lehtësisht

Jorgani Siena me dy shtresa është i mbushur me mikrofibra të avancuara Wellsleep® që e bëjnë jorganin të butë dhe të ajrosshëm lehtësish. Struktura e këtyre mikrofibrave krijon xhepa ajri, të cilat do ti shtojne volumin jorganit duke e bërë shumë të butë. Pjesa e sipërme e këllëfit të tij është e qepur në formë zig-zag, që përveçse e bën të duket shumë bukur nuk lejon ngjeshjen e materialit të brëndshëm nëpër cepa. 

Dy jorgan në një të vetëm për më shumë prakticitet në përdorim

Jorgani me dy shtresa Dormeo është i përbërë nga dy pjesë – një jorgan i lehtë dhe një jorgan i trashë. Në vere mund ti përdorni të ndarë, dhe gjatë ditëve të ftohta të dimrit mund ti bashkoni sëbashku për më shumë ngrohtësi në një jorgan të vetëm. Në cepat e jorganit janë perçinat, të cilat kapen me njera tjetrën për të bashkur dy jorganet në një të vetëm.

Praktik dhe lehtësi në larje

Jorgani siena me dy shtresa mund të lahet me 60°C - kështu ju do të flini në një ambjent të freskët dhe të pastër. Falë materialeve cilësore, jorgani thahet shpejt, por gjatë tharjes shkundeni mirë disa here që të mos mblidhet. Jorgani është i disponueshem në 2 përmasa: 140 x 200 dhe 200 x 200 cm.

Të dhëna teknike
Linja Dormeo Comfort
Programi Dormeo Fjetja

Vlerësimet e klientëve (0 Vlerësime)

Nuk ka komente për këtë produkt ...

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star