ZGJIDH SIPAS KATEGORISË
Dyqanet
Club5
0
0 Lekë
Losd fsdf sd
Nuk keni produkte në shportë

Set Warm Hug

100 100 1
SKU: 99-1000229001
Photo
Video
-60%

Përqafoni të dashurit tuaj ose veten me setin e ri e të ngrohtë Dormeo Warm Hug. Kombinimi perfekt i një jastëku të butë, të ngrohtë dhe një batanije luksoze, në të cilën të gjithëve u pëlqen të mbështillet brenda. Ideale për dekorimin e shtëpisë ose për t'u marrë me vete kur jeni në lëvizje. Perfekte edhe si dhuratë. E disponueshme në 6 ngjyra me 2 dizajne, të gjitha të kthyeshme për pamje më të mrekullueshme. Bërë nga materiale të cilësisë së lartë dhe lahet në 30°C.

Set Warm Hug

Çmimi: Nga 7,990 Lekë Deri në


Oferta: Nga 3,190 Lekë Deri në

Për më shumë zgjidhni një opsion.
Na telefono në: 04 451 44 40
Më shumë

Përqafoni të dashurit tuaj ose veten me setin e ri e të ngrohtë Dormeo Warm Hug. Kombinimi perfekt i një jastëku të butë, të ngrohtë dhe një batanije luksoze, në të cilën të gjithëve u pëlqen të mbështillet brenda. Ideale për dekorimin e shtëpisë ose për t'u marrë me vete kur jeni në lëvizje. Perfekte edhe si dhuratë. E disponueshme në 6 ngjyra me 2 dizajne, të gjitha të kthyeshme për pamje më të mrekullueshme. Bërë nga materiale të cilësisë së lartë dhe lahet në 30°C.

Më shumë
Detajet e produktit

Shijojeni këtë dimër me përqafime të ngrohta

Asgjë nuk është me e bukur se sa të qëndroni në shtëpi në mbrëmjet më të ftohta dhe të gjata, të mbuluara me një batanije të butë, komode dhe të ngrohtë, duke pirë pijen tuaj të preferuar ndërsa lexoni një libër ose shikoni TV. Jastëku i ngrohtë për të mbështetur kokën ose shpinën dhe batanija për t'u strukur poshtë.

Dormeo Warm Hug Set 2022 Dormeo Warm Hug Set 2022

Rehatia maksimale vjen me materialet më të mira

Çdo set Warm Hug ofron rehati të thellë përmes ndjenjës së prekjes, me një kombinim fitues të materialeve dhe teksturave për t'ju ndihmuar të relaksoheni, të çlodheni dhe ta bëni shtëpinë tuaj një vend të shenjtë komod gjatë gjithë dimrit. Batanija luksoze ka një dizajn të kthyeshëm, njëra anë është prej pelushi ose kadife me një model solid, modern, dhe ana tjetër është lesh artificial i bardhë super i butë dhe elegant. Jastëku është i mbushur me mikrofibra Wellsleep® për të dhënë një volum të plotë, të lehtë, të ajrosur me një butësi me push, që ndihet mirë për t'u mbështetur. Ashtu si batanija, edhe jastëku ka një dizajn të kthyeshëm.

 • Dormeo Warm Hug Set 2022

  e kuqe

 • Dormeo Warm Hug Set 2022

  kafe

 • Dormeo Warm Hug Set 2022

  jeshile e errët

 • Dormeo Warm Hug Set 2022

  blu

 • Dormeo Warm Hug Set 2022

  gri

 • Dormeo Warm Hug Set 2022

  jeshile

Dhjetëra përdorime në shtëpi dhe jashtë

Ky set i ngrohtë është dhurata ideale për të gjithë të dashurit tuaj në këto ditë të ftohta.

 • Mbështilluni me batanije në divan, duke shijuar një film, libër ose bisedë
 • Shtoni pak ngrohtësi dhe butësi shtesë në çdo shtrat
 • Përdoreni si një batanije dhe jastëk për të shtuar pak ngjyrë dhe strukturë në çdo dhomë
 • Merrni me vete komoditetin e shtepise ne kamping ose udhetime
 • Mbulohuni kur shkoni për një shëtitje në kopsht
 • Kopsat e bëjnë të lehtë mbështjelljen e batanijes rreth jush, ose krijojnë një xhep këmbësh për më shumë kënaqësi të ngrohtë këtë sezon
Dormeo Warm Hug Set 2022

Këtë vit seti Warm Hug feston 10 vjetorin e dhënies së përqafimeve dhe dashurisë, prandaj ky koleksion është bërë me një dedikim të veçantë. Ne, në Dormeo® jemi vërtet krenarë që koleksioni Warm Hug ka fituar zemrat tuaja ashtu siç ka fituar zemrat tona.

 • Më shumë se 2,5 milionë copë janë shitur në të gjithë Evropën.
 • 90% e klientëve janë të kënaqur dhe shumë të kënaqur me Dormeo Warm Hug*.

* Studio Moderna: Kërkime Marketingu & Analitikë. (Nëntor 2020 – Qershor 2022). CSAT - Rezultati i kënaqësisë së klientit, (n=1,356)

Dizajn elegant me vëmendje ndaj detajeve

Dizajni i kthyeshëm ofron dy mënyra për të ndriçuar shtëpinë tuaj. E disponueshme në 6 ngjyra: gri dhe jeshile me një model të fortë, ose e kuqe, blu, jeshile e errët dhe kafe me vija. Një tjetër detaj që do t'ju ndriçojë ditën është një fjongo, e vendosur në cepin anësor të batanijes, me një mesazh që ngroh zemrën »Shtëpia është aty ku është zemra«. Jastëku është 40x40cm, dhe batanija vjen në dy përmasa, 130x190 ose 200x200cm. Të dyja lahen në 30°C dhe thahen shpejt.

Dormeo Warm Hug Set 2022 Dormeo Warm Hug Set 2022 Dormeo Warm Hug Set 2022 Dormeo Warm Hug Set 2022 Dormeo Warm Hug Set 2022 Dormeo Warm Hug Set 2022 Dormeo Warm Hug Set 2022
Dormeo Warm Hug Set 2022

Festojmë 10 vite me Warm hug

Më shumë

Dormeo Warm Hug Set 2022
Të dhëna teknike
Linja Dormeo Essence
Programi Dormeo Salloni

Vlerësimet e klientëve (1 Vlerësime)

5

1 Vlerësime

Produktet 1

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

1

www.topshop.al

Numër 1
Shumë të sillshëm korrektë në porosit