ZGJIDH SIPAS KATEGORISË
Dyqanet
Club5
0
0 Lekë
Losd fsdf sd
Nuk keni produkte në shportë

Jastëk

Jastëk

Jastëkët tanë ju japin mbështetje dhe krijojnë një ndjenjë sikur jeni duke fjetur në një re.
Shikoni shumëllojshmërinë e jastëkëve të ndryshëm dhe zgjidhni atë që është bërë për ju.

Rendit sipas Renditi sipas

Produktet 48

Mbyll
Page:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Produktet 48

Mbyll
Page:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Jastëkët Dormeo - për një gjumë të qetë

Ju meritoni një gjumë të qetë çdo natë, prandaj ne ju ofrojmë një shumëllojshmëri të gjerë jastëkësh Dormeo, të krijuar me kujdes për komoditetin tuaj. Zgjidhni jastëkun tuaj ideal, i cili përkëdhel shqisat tuaja dhe siguron mbështetje të përkryer për kokën dhe qafën tuaj gjatë gjumit.

Në varësi të preferencave dhe nevojave tuaja, do të gjeni jastëkët me mbushje natyrore, variante të cilat përshtaten , jastëkët klasikë me mikrofibra si dhe jastëkët anatomikë.

Mund të zgjidhni një jastëk, i cili ju ndihmon harroni dhimbjen e qafës, shpinës ose shpatullave, në mënyrë që të filloni çdo mëngjes plot energji. Për t’u zgjuar me një buzëqeshje në fytyrë dhe një ndjenjë freskie, zgjidhni një nga variantet e jastëkëve me mikrofibër.