ZGJIDH SIPAS KATEGORISË
Dyqanet
Club5
0
0 Lekë
Losd fsdf sd
Nuk keni produkte në shportë

Jastëk Siena Anatomik 2 Copë

100 100 1
ID: 110016882 SKU: 110016882
Photo
Video
-30%

Jastëk Siena anatomik me material memori i cili përshtatet me konturin e kokës dhe qafës. Ideal për personat të cilët flenë me shpinë ose anash. Këllëfi i jastëkut mund të hiqet dhe lahet në 40℃. Përmasa 30 x 50cm. Në paketim përfshihen 2 jastëk.

Jastëk Siena Anatomik 2 Copë

Çmimi: 6,990 Lekë


Oferta: 4,890 Lekë

Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
Na telefono në: 04 451 44 40
Më shumë

Jastëk Siena anatomik me material memori i cili përshtatet me konturin e kokës dhe qafës. Ideal për personat të cilët flenë me shpinë ose anash. Këllëfi i jastëkut mund të hiqet dhe lahet në 40℃. Përmasa 30 x 50cm. Në paketim përfshihen 2 jastëk.

Më shumë
Detajet e produktit

Mbështetje e duhur me jastëk anatomik

Jastëku Dormeo Siena Anatomik është dizenjuar në formë anatomike për tu përshtatur në mënyrë perfekte me konturin e kokës dhe qafës për t'ju ofruar mbështetjen e duhur gjatë gjithë kohës. Me material shumë cilësor memori për të ofruar rehati maksimale dhe këllëfi i trajtuar me CleanEffect® për t'ju ofruar një ambjent gjumi të pastër e të freskët.

Jastëk anatomik me material memori

Forma anatomike e jastëkut Siena siguron pozicionin e duhur për shpinën gjatë gjumit. Materiali i saj memori, përshtatet në mënyrë perfekte me formën e kokës dhe qafës. Ky jastëk do të ofrojë mbështetjen e duhur për kokën dhe qafen duke sigurar gjithashtu një ambjent gjumi shplodhës dhe sa më natyral.

Ambjent gjumi i pastër dhe i freskët

Këllëfi i jastëkut anatomik dormeo siena është i trajtuar me CleanEffect® për të siguruar mbrojtjen ndaj baketerieve, pluhurave dhe aromave të pakëndshme. I përshtatshem për të gjithë personat të cilët vuajnë nga alergjitë. Gjithashtu pjesët anësore të këllëfit janë me material AirX - Airmesh, për të garantuar më shumë vetëajrosje dhe një ambjent të thatë e të pastër gjumi.

Jastëk i rehatshëm dhe praktik

Këllëfi i jastëkut është me katrorë të vegjel 3D për tju ofruar ndjesinë e një masazhimi të lehtë. Këllëfi është me material cilësore poliester i cili mund të hiqet dhe të lahet në 40°C, për më shumë higjene dhe pastërti në çdo kohë. Jastëku Dormoe Siena anatomik është i përshtatshëm për personat të cilët flenë me shpinë ose anash, përmasa e tij është 30x50 cm.

Të dhëna teknike
Bërthama 100% Memory foam
Forma e jastëkut Anatomik
Lartësia 10 cm / 8 cm
Linja Dormeo Comfort
Mbulesa 100% Polyester Cover side fabric: 100% polyester (AirX System)
Programi Dormeo Fjetja
Përmasat 30x50 cm
Rregullimi i papastërtisë Po
lahet vetëm mbulesa me 40 °c

Vlerësimet e klientëve (1 Vlerësime)

5

1 Vlerësime

Produktet 1

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Vjola

www.dormeo.al

Shume te rehatshem sidomos per persona me probleme me shpinen.
Super!