ZGJIDH SIPAS KATEGORISË
Dyqanet
Club5
0
0 Lekë
Losd fsdf sd
Nuk keni produkte në shportë

Jastëk Klasik Siena V3 2 copë

Vlerësoni këtë produkt
ID: 110016874 SKU: 110016874
Photo
Video
-50%

Jastëk klasik Siena janë me materiale me grimca memory. Ju mund të rregulloni lartësinë e jastëkut sipas kërkesave tuaja. Këllëfi i tij special ju lejon të përdorni këtë jastëk edhe në dimër edhe në verë. Përmasa e jastëkut është 50x70 cm. Këllëfi mund të lahet në 40℃. Ideal për çdo pozicion gjumi. Ky set përfshin 2 jastëk.

Jastëk Klasik Siena V3 2 copë

Çmimi: 9,990 Lekë


Oferta: 4,995 Lekë

Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
Na telefono në: 04 451 44 40
Më shumë

Jastëk klasik Siena janë me materiale me grimca memory. Ju mund të rregulloni lartësinë e jastëkut sipas kërkesave tuaja. Këllëfi i tij special ju lejon të përdorni këtë jastëk edhe në dimër edhe në verë. Përmasa e jastëkut është 50x70 cm. Këllëfi mund të lahet në 40℃. Ideal për çdo pozicion gjumi. Ky set përfshin 2 jastëk.

Më shumë
Detajet e produktit

Gjumë i mirë me jastëkët klasik

Jastekët Dormeo Siena MF klasik janë dizenjuar për të gjithë ata persona të cilët preferojnë jastekët në formë klasike dhe në të njëjtën kohë pozicion korrekt të trupit. Me mbushje me material memory dhe dizajn i cili ju lejon të rregulloni lartësinë dhe fortësinë në bazë të kërkesës tuaj, jastëku klasik Siena është jastëku i vetëm me të cilin do të dëshironit të flini.

Mbeshtetje e duhur per koken

Materiali i jastëkut Siena Klasik është me grimca memory i cili do t'ju ofrojë mbështetjen e duhur për kokën dhe qafën. Grimcat e materialit memory janë të mbështjella me një shtresë 0.5cm e cila është me zinxhir anash. Falë këtij dizajni ju mund të rregulloni lartësinë dhe fortësinë e jastëkut sipas kërkesave tuaja.

Rehati, ngrohësi & ajrosje

Këllëfi i jastëkëve është me dy anë dhe ju mund të zgjidhni cilën anë preferoni më tepër. Njëra anë është me material të cilësisë së lartë poliestër dhe i qepur për të siguruar ndjesinë e ngrohtësisë dhe është e përshtatshme për sezonin e dimrit. Ana tjetër është me material AirX System për ajrosje më të mirë dhe për të siguruar një ambjent gjumi të thatë gjatë gjitë muajve të verës.

Lehtësi në mirëmbajtje

Këllëfi i jastëku është i trajtuar me CleanEffect®, që ofron mbrojtje kundra bakterieve dhe aroma të pakëndshme duke siguruar një ambjent gjumi të freskët. Për më shumë higjene këllëfi mund të lahet me 40°C. Jastëku është në përmase 50x70 cm dhe është i përshtatshëm për çdo pozicion gjumi: me shpinë, anash ose me bark.

Të dhëna teknike
Bërthama 100% Memory foam flakes
Forma e jastëkut Klasik
Lartësia 17 cm
Linja Dormeo Comfort
Mbulesa 100% Polyester Cover bottom fabric: 100% polyester (AirX System)
Programi Dormeo Fjetja
Përmasat 50x70 cm
Rregullimi i papastërtisë Po
lahet vetëm mbulesa me 40 °c

Vlerësimet e klientëve (0 Vlerësime)

Nuk ka komente për këtë produkt ...

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star