ZGJIDH SIPAS KATEGORISË
Dyqanet
Club5
0
0 Lekë
Losd fsdf sd
Nuk keni produkte në shportë

Jastëk Klasik Black Diamond

Vlerësoni këtë produkt
ID: 110063874 SKU: 110063874
Photo
Video
-40%

Zgjidhni një jastëk klasik, të përmirësuar me tre nga teknologjitë më të njohura të Dormeo-s për një gjumë të mrekullueshëm gjatë natës. Mikrofibrat Wellsleep japin butësi dhe mbështetjen e duhur. Trajtimi i temperaturës HeiQ Smart do të thotë që jastëku mund të përshtatet në mënyrë dinamike me mjedisin, duke ju mbajtur freskët në verë, ngrohtë në dimër. Dhe në fund, Sistemi AirX siguron që jastëku të qëndrojë i freskët dhe i thatë gjatë gjithë natës.

Jastëk Klasik Black Diamond

Çmimi: 5,490 Lekë


Oferta: 3,294 Lekë

Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
Na telefono në: 04 451 44 40
Më shumë

Zgjidhni një jastëk klasik, të përmirësuar me tre nga teknologjitë më të njohura të Dormeo-s për një gjumë të mrekullueshëm gjatë natës. Mikrofibrat Wellsleep japin butësi dhe mbështetjen e duhur. Trajtimi i temperaturës HeiQ Smart do të thotë që jastëku mund të përshtatet në mënyrë dinamike me mjedisin, duke ju mbajtur freskët në verë, ngrohtë në dimër. Dhe në fund, Sistemi AirX siguron që jastëku të qëndrojë i freskët dhe i thatë gjatë gjithë natës.

Më shumë
Detajet e produktit

Jastëku i duhur është çelësi për një gjumë të shëndetshëm

Një jastëk i fortë, me gunga, me mbushje të pabarabartë, lehtësish mund t’ju prishë gjumin gjatë natës, duke ju bërë të zgjoheni me dhimbje qafë dhe shpinë të lënduar dhe pa energjinë që ju nevojitet. Kjo është arsyeja pse është e rëndësishme të zëvendësoni rregullisht jastëkun tuaj dhe të zgjidhni një jastëk të krijuar nga ekspertët e gjumit Dormeo, në mënyrë që të relaksoheni, të pushoni dhe të bini në gjumë lehtësisht, pastaj të zgjoheni të freskët dhe të përgatitur për ditën e re.

Wellsleep, HeiQ dhe AirX për një super jastëk

Ky jastëk vjen në një stil klasik por përmban tre risi të garantuara për t'ju dhënë një gjumë të mirë.

  • Materiali në brendesi është me mbushje mikrofibrash Wellsleep®. Ky material i përparuar kombinon lehtësinë dhe butësinë me funksionalitet të shkëlqyeshëm. Karakteristikat termike, thithja minimale e lagështisë, ajrosja, rezistenca ndaj njollave dhe mykut e bëjnë atë ideal për përdorim në shtrat.
  • Trajtimi HeiQ Smart Temp është një teknologji revolucionare tekstili, e frymëzuar nga natyra për të siguruar kontroll dinamik të temperaturës. Projektuar për përdorim pranë lëkurës, është një polimer i sigurt hidro funksional që në të vërtetë ndjen temperaturën e trupit tuaj dhe mund t'ju ndihmojë të jeni më të freskët në verë, më të ngrohtë në dimër dhe është efektiv për deri në 50 larje.
  • Jastëku është i mbeshtjelle me 3 cm material AirX System, për të siguruar qarkullim të vazhdueshëm të ajrit dhe një mjedis të freskët dhe të thatë gjumi, gjatë dimrit ose verës, gjatë gjithë natës dhe gjatë gjithë vitit.

Ideale për të gjitha pozicionet e gjumit, me lartësi të adaptueshme

Jastëku do t'ju ofrojë rehati dhe mbështetje sido që ju flini, me shpine, mbrapa ose anash. Ju mund të rregulloni lehtësisht butësinë dhe lartësinë duke hequr mbushjen, kështu që është krijuar me porosi për të përmbushur nevojat tuaja specifike.

Pjesë e koleksionit ekskluziv të Dormeo Black Diamond

Jastëku ka një pamjë tërheqëse dhe një dizajn klasik ne ngjyre te bardhe dhe gri, përmasa është 50x70cm dhe mund te lahet. Pjesë e koleksionit ekskluziv të Dormeo Black Diamond, ju mund të kompletoni dhomen tuaj edhe me aksesoret e tjerë të këtij koleksioni si jastëk, mbulesa, çarçaf, peshqir, abazhur me prekjes dhe shumë më tepër, duke sjellë stili dhe komoditeti në shtëpinë tuaj.

Të dhëna teknike
Bërthama 100% PES ball fiber
Forma e jastëkut Klasik
Linja Dormeo Vitality
Mbulesa 40% PES fiber + 60% Cellsolution Clima fiber
Programi Dormeo Fjetja
Përmasat 50x70cm
lahet Machine washable

Vlerësimet e klientëve (0 Vlerësime)

Nuk ka komente për këtë produkt ...

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star