ZGJIDH SIPAS KATEGORISË
Dyqanet
Club5
0
0 Lekë
Losd fsdf sd
Nuk keni produkte në shportë

Jastëk Embossed Klasik

Vlerësoni këtë produkt
SKU: 99-1000227253
Photo
Video
-50%

Jastëku Dormeo Embosssed Klasik është i mbushur me mikrofibër WellSleep®, që ka veti të shkëlqyera termike, thithje minimale të lagështirës dhe ajrosje të shkëlqyer. Kjo do të sigurojë rehati gjatë gjithë natës për personat që flenë përmbys, me shpinë dhe anash. Lahet në 60°C dhe ka një mbulesë elegante të stampuar 3D që është përmirësuar me trajtimin CleanEffect® për freski të qëndrueshme.

Jastëk Embossed Klasik

Çmimi: 4,490 Lekë


Oferta: 2,245 Lekë

Për më shumë zgjidhni një opsion.
Na telefono në: 04 451 44 40
Më shumë

Jastëku Dormeo Embosssed Klasik është i mbushur me mikrofibër WellSleep®, që ka veti të shkëlqyera termike, thithje minimale të lagështirës dhe ajrosje të shkëlqyer. Kjo do të sigurojë rehati gjatë gjithë natës për personat që flenë përmbys, me shpinë dhe anash. Lahet në 60°C dhe ka një mbulesë elegante të stampuar 3D që është përmirësuar me trajtimin CleanEffect® për freski të qëndrueshme.

Më shumë
Detajet e produktit

Mos lejoni që jastëku i vjetër të shkatërrojë natën tuaj

Për një ambient gjumi të shëndetshëm dhe higjienik, duhet të lani çarçafët tuaj çdo javë dhe të ndërroni jastëkët çdo disa vjet. Kjo është veçanërisht e rëndësishme për jastëkët, sepse kalojmë mesatarisht 7 deri në 8 orë në natë duke pushuar lëkurën e ndjeshme të fytyrës mbi to, duke marrë frymë brenda dhe jashtë. Tani mund të shijoni një jastëk cilësor Dormeo me një çmim të arsyeshëm, me stil të shkëlqyer dhe higjienë shtesë.

Dormeo Embossed Pillow Classic

Fibrat WellSleep® për t'ju ndihmuar të qetësoheni

Mikrofibrat e avancuara WellSleep® janë një material i jashtëzakonshëm që formon mijëra xhepa të vegjël ajri që ofrojnë butësi, mbështetje dhe ajrosje maksimale, duke ndihmuar në parandalimin e mbinxehjes, djersitjes, njollave dhe aromave.

Dormeo Embossed Pillow Classic

Dizajn modern 3D

Mbulesa e jastëkut është e stampuar me një dizajn modern, 3D që ndihet shkëlqyeshëm ndaj lëkurës dhe do të dallohet nga mbulesat apo jorganët e tjerë. Çdo set është i disponueshëm në dy ngjyra, jeshile e butë dhe e bardhë klasike, për një pamje të qetë dhe të ngrohtë që do t'ju ndihmojë të qetësoheni në një natë të plotë të gjumit freskues dhe rigjenerues.

Dormeo Embossed Pillow Classic

CleanEffect® për higjienë maksimale

Mbulesa e jastëkut është përmirësuar me një trajtim CleanEffect® që vepron kundër marimangave të pluhurit, mikrobeve, baktereve dhe alergeneve, për t'ju dhënë juve dhe familjes suaj ambientin e pastër dhe të shëndetshëm të gjumit që meritoni. Ndryshe nga puplat tradicionale, fibrat WellSleep® lahen plotësisht në lavatriçe në 60°C dhe thahen shpejt për të parandaluar mykun ose aromën e mykut.

Dormeo Embossed Pillow Classic

Dizenjuar për t'iu përshtatur personave që flenë anash dhe me shpinë

Çdo jastëk ka përmasa 50x70 cm, i përshtatshëm për këllëfët e jastëkëve standardë dhe i projektuar për t'iu përshtatur personave që flenë anash ose me shpinë. Jastëku vjen me një çantë të përshtatshme për ruajtje kur nuk përdoret.

  • Dormeo Embossed Pillow Classic
  • Dormeo Embossed Pillow Classic
Të dhëna teknike
Bërthama 100% polyester (Wellsleep® advanced microfibers),
Forma e jastëkut Klasik
Lartësia 16 cm
Linja Dormeo Comfort
Mbulesa 100% Polyester
Programi Dormeo Fjetja
Përmasat 50x70
lahet 60°C

Vlerësimet e klientëve (0 Vlerësime)

Nuk ka komente për këtë produkt ...

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star