ZGJIDH SIPAS KATEGORISË
Dyqanet
Club5
0
0 Lekë
Losd fsdf sd
Nuk keni produkte në shportë

Dyshek Dormeo Aloe Vera Plus Memory

Vlerësoni këtë produkt
SKU: 99-1000225626
Photo
Video
-22%

Dysheku Dormeo Aloe Vera Plus Memory ofron një miksim të përsosur të çmimit të mirë dhe cilësisë së shkëlqyer me rehati dhe higjienë shtesë. Shijoni mbështetjen e personalizuar dhe të adaptueshme prej 16 cm material Ecocell®, me komoditetin e pasur të sfungjerit memory 2 cm në mbulesë. Pasuruar me aloe vera, e cila i jep mbulesës me tegela një ndjesi të lëmuar, ndërsa trajtimi CleanEffect® ndihmon për ta mbajtur atë të freskët dhe pa baktere, marimanga dhe aroma të pakëndshme.

Dyshek Dormeo Aloe Vera Plus Memory

Çmimi: Nga 29,990 Lekë Deri në


Oferta: Nga 23,390 Lekë Deri në

Për më shumë zgjidhni një opsion.
Na telefono në: 04 451 44 40
Më shumë

Dysheku Dormeo Aloe Vera Plus Memory ofron një miksim të përsosur të çmimit të mirë dhe cilësisë së shkëlqyer me rehati dhe higjienë shtesë. Shijoni mbështetjen e personalizuar dhe të adaptueshme prej 16 cm material Ecocell®, me komoditetin e pasur të sfungjerit memory 2 cm në mbulesë. Pasuruar me aloe vera, e cila i jep mbulesës me tegela një ndjesi të lëmuar, ndërsa trajtimi CleanEffect® ndihmon për ta mbajtur atë të freskët dhe pa baktere, marimanga dhe aroma të pakëndshme.

Më shumë
Detajet e produktit
 • NETË TË QETA

  Dysheku në të cilin flini është thelbësor për shëndetin dhe mirëqenien tuaj. Ne e dimë se sa e rëndësishme është të kesh një gjumë të qetë dhe të zgjohesh pa dhimbje qafe ose shpine, kështu që ne ju ofrojmë një gamë të gjerë dyshekësh Dormeo, të gjitha të krijuara me kujdesin për nevojat e trupit tuaj.

 • GARANCI

  Dysheku është i garantuar për 10 vjet. Janë 3650 mëngjese ku do të zgjoheni dhe ndiheni gati për të përqafuar ditën.

 • Porosit online

  Porosit online dhe produkti ju vjen në adresën tuaj.

Çfarë e bën dyshekun Aloe Vera Plus Memory çuditërisht kaq mbështetës dhe të shëndetshëm?

 • 16 cm material EcoCell® e gjeneratës së re për përshtatjen maksiamle me trupin tuaj
 • Mbështetja më e mirë ergonomike për shpinën tuaj të shëndetshme dhe pa dhimbje.
 • Qarkullim ajri i projektuar posaçërisht për dyshek të thatë dhe higjienik për një gjumë të paharrueshëm.
 • Hipoalergjik për shkak të trajtimit CleanEffect® që mban larg bakteret, marimangat e pluhurit dhe mikrobet dhe e bën atë ideal për njerëzit që kanë alergji ose astmë.
 • Veshje e pasuruar me aloe vera, duke siguruar një mjedis gjumi natyral, të butë dhe të këndshëm.
 • 18 cm lartësia totale. 16 cm EcoCell® dhe 2 cm material memorie i qepur në mbulesë.
 • Garanci 10 vjeçare
 • Prodhuar në Europe

Rehati e pamohueshme dhe cilësi Europiane e disponueshme për këdo

Dysheku Dormeo Aloe Vera Plus Memory është projektuar me bërthamë EcoCell® dhe prodhuar sipas standardeve të larta Europiane. Një dyshek i përsosur për njerëzit që e pëlqejnë shtratin e tyre pak më të fortë me mbështetje të shkëlqyer ergonomike për shtyllën kurrizore. Ai është i pasuruar me shtresa shtesë komforti të materialit memory dhe trajtime speciale hipoallergjike që ofrojnë një ambient më të mirë, më të shëndetshëm dhe higjienik për gjumë. Do t'ju sigurojë një gjumë të paharrueshëm dhe të thellë gjatë gjithë natës.

Çlironi veten nga alergjitë me CleanEffect®

Me trajtimin e veçantë anti-bakterial, anti-mikrobik dhe kundër marimangave, ky dyshek qëndron i freskët dhe pa aroma të pakëndshme. CleanEffect® ndihmon për të mbrojtur shëndetin dhe mirëqenien tuaj. Ofron lehtësim për ata me alergji dhe lëkurë të ndjeshme dhe përmirëson cilësinë e gjumit.

Dormeo Aloe Vera Plus Memory Mattress

Zbuloni komoditetin magjepsës të aloe verës

Mbulesa viskoze natyrale freskuese dhe e ajrosshme është përmirësuar edhe me aloe vera ne fund. Përdor vetitë e bimës së jashtëzakonshme për të dhënë një ndjesi të butë dhe të lëmuar tërësisht natyrale. Zhytuni në prekje ekstra të butë të pëlhurave që ju vendos në ëndrrat më të mira.

Dormeo Aloe Vera Plus Memory Mattress

Ndjehuni të mbështetur me materialin EcoCell®

16 cm sfungjer i gjeneratës së re i bërë nga qeliza 3D të vogla dhe super fleksibël, të mbushura me ajër, do t'i përshtatet formës dhe peshës së trupit tuaj. Me mbështetje dhe rehati të fortë, shtylla kurrizore qëndron gjithmonë e shtrirë në mënyrë korrekte dhe pa dhimbje. Dizajni special mundëson një rrjedhje të shkëlqyer ajri që e mban dyshekun tuaj të thatë dhe higjienik duke ju ofruar një mjedis më të qetë gjumi.

Dormeo Aloe Vera Plus Memory Mattress

A e dinit?

Provat tregojnë se mungesa e gjumit dëmton imunitetin: Studimet tregojnë një reduktim prej 70% të qelizave të imunitetit natyror pas vetëm katër deri në pesë orë gjumë. Si rezultat, ju nuk jeni në gjendje të luftoni viruset ngjitëse, si corona, në mënyrë aq efektive. Për fat të mirë, ky reduktim ndryshohet sapo të keni gjumë të mjaftueshëm (shtatë deri në nëntë orë).

Shikoni në brëndësi të dyshekut

lartësia18cm

Dormeo Aloe Vera Plus Memory Mattress

Qëndrro mbi   për më shumë info.

 1. 2 cm memory foam quilted in cover

  2 cm material memory i qepur në mbulesë

  Merr formën e trupin dhe përshtatet në mënyrë perfekte.

 2. 16 cm Ecocell® foam layer

  16 cm material Ecocell®

  Mbështetje ergonomike për trupin

 3. CleanEffect® treatment

  Trajtim CleanEffect®

  Ju mbron nga marimangat e pluhurit dhe bakteret.

 4. Cover enriched with Aloe Vera

  Mbulesa e pasuruar me Aloe Vera

  Të qetëson, relakson dhe të përkëdhel për gjumë.

 5. 4 grips

  4 doreza

  Lehtësi në ngritje dhe transportim.

Zgjasni jetëgjatësinë e dyshekut tuaj duke përdorur ristelat tona cilësore dhe merrni 10 vjet garanci

Jetëgjatësia e dyshekut mund të zgjatet duke përdorur ristela cilësore të të njëjtave dimensione. Kjo siguron mbështetje optimale, ventilim dhe balancim të duhur.

Nëse zgjidhni një nga ristelat tona cilësore, ne ju sigurojmë të zgjasni 10 vjet garancine e dyshekun.

Klikoni këtu për të zgjedhur ristelat

Dormeo Aloe Vera Plus Memory Mattress

HAPJA E DYSHEKUT, SHPEJT DHE THJESHTË

Dysheku juaj do të vijë i presuar në vakum për më shumë higjenë, mbrojtje dhe lehtësi gjatë transportit. Ndiqni hapat më poshtë

 • 1
  Unpacking Mattress - Step 1

  Hiqni me kujdes qesen plastike, mos përdorni thikë apo mjete të cilat mund të dëmtojnë dyshekun.

 • 2
  Unpacking Mattress - Step 2

  Vendosni dyshekun mbi krevat.

 • 3
  Unpacking Mattress - Step 3

  Lëreni për 6 orë që të marrë formën e duhur.

Akoma nuk jeni të bindur? Ne jemi thjeshtë një telefonat larg.

Nëse nuk mund të vendosni nëse kjo çështje është e duhura për ju, na telefononi dhe ne do t'ju ndihmojmë me kënaqësi për çdo pyetje që mund të keni. Informacionet tona janë gjithmonë këtu. Telefononi në 04 451 44 40

Të dhëna teknike
Fortësia I Fortë
Lartësia 18 cm
Linja Dormeo Vitality
Materiali i dyshekut Ecocell®, Shtresë Memory
Programi Dormeo Fjetja

Vlerësimet e klientëve (0 Vlerësime)

Nuk ka komente për këtë produkt ...

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star