ZGJIDH SIPAS KATEGORISË
Dyqanet
Club5
0
0 Lekë
Losd fsdf sd
Nuk keni produkte në shportë

Shtresë Memory Warm & Cool

Vlerësoni këtë produkt
SKU: 99-1000198690
Photo
Video
-30%

Përmirësoni përvojën tuaj të gjumit me një shtresë të re që është krijuar posaçërisht për të gjitha stinët. Njëra anë ju ndihmon të mbani të freskët në muajt e nxehtë, ndërsa tjetra ju ngroh kur është më ftohtë. Material memory me 3 zona komode ju ndihmon të bini në gjumë më shpejt dhe të zgjoheni të freskët, AirX System & CleanEffect për higjene maksimale.

Shtresë Memory Warm & Cool

Çmimi: Nga 14,990 Lekë Deri në


Oferta: Nga 10,490 Lekë Deri në

Për më shumë zgjidhni një opsion.
Na telefono në: 04 451 44 40
Më shumë

Përmirësoni përvojën tuaj të gjumit me një shtresë të re që është krijuar posaçërisht për të gjitha stinët. Njëra anë ju ndihmon të mbani të freskët në muajt e nxehtë, ndërsa tjetra ju ngroh kur është më ftohtë. Material memory me 3 zona komode ju ndihmon të bini në gjumë më shpejt dhe të zgjoheni të freskët, AirX System & CleanEffect për higjene maksimale.

Më shumë
Detajet e produktit

Si mund të bëjë një shtresë shtratin tuaj edhe më të mirë

Një shtresë është një mënyrë e shpejtë, e thjeshtë dhe e përballueshme për të përmirësuar çdo sipërfaqe gjumi, nga një divan i vjetër me gunga apo një dyshek i vjetër i pakëndshëm. Shtresa do të shtoje rehatinë dhe mbështetjen, dhe shtresat Dormeo, kanë veçori që i bëjnë ato edhe më efektive.

 

Termorregullimi, për një gjumë të mirë gjatë natës

Ka shumë përbërës për një gjumë të mirë gjatë natës, dhe nje nder to është edhe termorregullimi i mirë - mbajtja e trupit tuaj në temperaturën e duhur për të rënë në gjumë, për të qëndruar në gjumë dhe për tu zgjuar i qetë dhe i freskët.

 

Dy anë, për të gjitha stinët

Risi e shkëlqyer e shtresës Dormeo Warm & Cool Memory është se ofron një rehati maksimale gjatë gjithë vitit.

  • Njëra anë me fibra Tencel™ Lyocell, të bëra nga bimë eukalipt. Ky material i mrekullueshëm ka aftësi të shkëlqyera në përthithjen e lagështisë, duke lejuar ajrosjen për t'ju mbajtur të thatë dhe të freskët kur koha është e ngrohtë. Fibrat Tencel™ Lyocell janë natyrshëm hipoalergjike, zvogëlojnë rritjen bakteriale dhe aromat e pakëndshme, shumë e butë dhe e këndshme në prekje që ndihet shkëlqyeshëm në lëkurat e ndjeshme.
  • Ana tjetër është krijuar posaçërisht për muaj më të freskët, duke e mbajtur trupin  të ngrohtë, kështu që ju të mund të shijoni lehtësisht një gjumë të plotë gjatë gjithë natës.

3 zona komforti

Shtresa 4 cm është me material memory  që përshtatet me formën e trupit tuaj për të siguruar mbështetjen që ju nevojitet. Tre zonat japin rehati shtesë:

- zona e kokës dhe qafës masazhohen butësisht me një zonë në formë veze,

- zona e vitheve ofron më shumë mbështetje

- zona e këmbëve jep mundesi per ajrosje maksimale me kanale ajri.

 

Higjiena për një ambient më të sigurt gjumi

Ne kalojmë shumë kohë në shtrat, kështu që higjiena është e rëndësishme. Kjo është arsyeja pse pjesët anësore të shtresës Dormeo Warm & Cool Memory  janë me material AirX System, që siguron qarkullimin e vazhdueshëm të ajrit në të gjithë pjesën e sipërme. Mbulesa hiqet dhe lahet, përmirësuar gjithashtu me trajtimin CleanEffect® për mbrojtje anti-bakteriale, anti-mikrobike dhe anti-pluhur, të cilat mund të zvogëlojnë aromat e pakendshme dhe të ndihmojnë kundra alergjive.

 

Praktike

Shtresa është e lehtë për tu mbledhur për ruajtje ose transport, është një shtresë praktike, e përballueshme për koleksionin tuaj të shtratit që ofron më shumë mundësi përdorimi në shtëpi dhe jashtë.

  • Shtrojeni mbi shtratin tuaj për rehati të menjëhershme, pa shpenzimet e një dysheku të ri
  • Përdoreni në dysheme ose ktheni një divan në një shtrat rezervë për mysafirët
  • Merreni në kamping ose mbajeni në rulot për luks të shtuar kur udhëtoni
  • Ideale për konviktet e studentëve, si një shtresë shtesë për rehati dhe higjiene në shtretërit e vjetër
Të dhëna teknike
Bërthama Memory Foam
Lartësia 4 cm
Linja Dormeo Vitality
Material Memory Po
Materiali i dyshekut Shtresë Memory
Mbulesa Cool side: 30% Tencel™, Warm side: 100% Polyester
Mbulesë Anti-Bakteriale Po
Mbulsa lahet Po
Programi Dormeo Fjetja
Zonat e fortësisë 3

Vlerësimet e klientëve (0 Vlerësime)

Nuk ka komente për këtë produkt ...

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star