ZGJIDH SIPAS KATEGORISË
Dyqanet
Club5
0
0 Lekë
Losd fsdf sd
Nuk keni produkte në shportë

Jastëk Down Cotton 50x70

100 100 11
ID: 110074701 SKU: 110074701
Photo
Video
-50%

Pushoni të qetë me një jastëk të ri luksoz që ju jep një përvojë me 5 yje në shtëpi. Shijoni mbështetjen e butë dhe të pasur të kombinimit optimal të puplave te rosës, duke dhënë rehati të personalizuar që është e përshtatshme për të gjitha pozicionet e gjumit dhe ofron një mjedis më të ajrosshëm dhe hipoalergjik. Mbulesa prej pambuku parandalon daljen e puplave dhe jastëku mund të lahet në 30°C.

Jastëk Down Cotton 50x70

Çmimi: 6,490 Lekë


Oferta: 3,245 Lekë

Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
Na telefono në: 04 451 44 40
Më shumë

Pushoni të qetë me një jastëk të ri luksoz që ju jep një përvojë me 5 yje në shtëpi. Shijoni mbështetjen e butë dhe të pasur të kombinimit optimal të puplave te rosës, duke dhënë rehati të personalizuar që është e përshtatshme për të gjitha pozicionet e gjumit dhe ofron një mjedis më të ajrosshëm dhe hipoalergjik. Mbulesa prej pambuku parandalon daljen e puplave dhe jastëku mund të lahet në 30°C.

Më shumë
Detajet e produktit

Shijoni luksin e puplave

Një nga materialet më luksoze që përdoret për jastëkët janë pupla e rosës krejtësisht natyrale. Ofrojnë një mbështetje të pasur dhe të butë për kokën, qafën dhe shpatullat, që do t'ju pëlqejë të pushoni në fund të një dite tjetër të ngarkuar. Tani mund të sillni në shtëpi rehati me 5 yje, me një jastëk klasik me cilësi të lartë.

Dormeo Down Cotton Pillow

Çfarë e bën kaq të veçantë një jastëk me pupla?

Avantazhi i jastëkëve me pupla është materiali i lehtë, i butë dhe i ajrosshëm (rregullues i lagështisë dhe temperaturës) që e bën një përvojë gjumi si askush tjetër.

Dormeo Down Cotton Pillow

Me pupla

Sekreti i komoditetit të jashtëzakonshëm të jastëkut të Dormeo janë puplat e rosës te cilat jane në dy struktura të ndryshme. Ndërsa poshtë jep ngrohtësinë dhe butësinë e famshme në të cilën do të pëlqeni të zhyteni, thelbi i puplave të rosës ofron mbështetje për qafën dhe pjesën e sipërme të shpinës tuaj që duhet të qëndrojë në linjë, duke reduktuar stresin dhe dhimbjen.

Dormeo Down Cotton Pillow

Shëndeti më i mirë me rehati më të madhe

Luksi i pastër dhe komoditeti i një jastëku me pupla vijnë gjithashtu me një sërë përfitimesh shëndetësore:

  • Jastëku përshtatet lehtësisht me konturet individuale të trupit tuaj, duke e mbështjellë kokën me një butësi të fortë që mund të parandalojë dhe reduktojë dhimbjen e qafës.
  • Ajrosja e lartë dhe kontrolli i temperaturës e bëjnë atë ideal për përdorim gjatë gjithë vitit, pasi parandalon që lagështia dhe djersa të grumbullohen dhe të krijojnë një ndjenjë dhe erë të pakëndshme.
  • Puplat janë hipoalergjike, kundër marimangave të pluhurit dhe prodhojnë natyrshëm një mjedis më të shëndetshëm për të mbështetur kokën dhe për të marrë frymë gjatë gjithë natës.
Dormeo Down Cotton Pillow

Një mbulesë pambuku për më shumë butësi

Jastëkët e lirë me pupla me cilësi të ulët vuajnë nga dalja e puplave, gjë që mund të shkaktojë rrëmujë dhe të çojë në parehati. Jastëku me pambuk dhe pupla Dormeo vjen me një mbulesë që ndihet gjithmonë e butë dhe e lëmuar. I bërë nga 100% pambuk, ai ka të gjitha përfitimet e ajrosjes, fleksibël, jo alergjik dhe pa statike të këtij tekstili që është përdorur për shekuj me rradhë.

Dormeo Down Cotton Pillow

Çertifikuar sipas standardeve RDS

Puplat e përdorura në keto jastëk janë të çertifikuara nga Responsible Down Sourcing (RDS). Kjo do të thotë se materiali vjen nga rosat që mbahen dhe rriten pa ndonjë dëm të panevojshëm, dhe bën të mundur gjurmimin dhe sigurimin e cilësisë nga ferma tek produkti i përfunduar. Çertifikimi RDS tregon se nuk keni nevojë të komprometoni vlerat tuaja për cilësinë më të lartë.

Dormeo Down Cotton Pillow

Lehtësi për t'u kujdesur

Jastëku mund të lahet në 30°C, lëreni të thahet dhe shijoni mbështetjen e pastër, të butë dhe luksoze nga një jastëk i vërtetë me pupla. Përmasat 50x70cm dhe në ngjyrë bezhë elegante me kontur të këndshëm.

Të dhëna teknike
Bërthama top and bottom chamber: 50% White Duck Down + 50% feather; middle chamber: 100% White Duck Feather
Forma e jastëkut Klasik
Lartësia 17 cm
Linja Dormeo Vitality
Mbulesa 100% cotton
Programi Dormeo Fjetja
lahet 30°C

Vlerësimet e klientëve (10 Vlerësime)

5

11 Vlerësime

1-10 nga 11

Page:
  1. 1
  2. 2

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

mimi

www.dormeo.al

super
super

jonushi

www.dormeo.al

gjume i relaksuar
Kam kohe qe e kam marre per vete, dhe familjen dhe realisht gjumin e bejme si ne perralla.

mami

www.dormeo.al

komoditeti dhe rehati
produkt i standarteve te larta dhe cilesore

coco

www.dormeo.al

5 yje
Nje jastek i mrekullueshem, luksoz, komod, shume i bukur ne forme e ngjyre.

I.BISHA

www.dormeo.al

5 YJE
nje jastek te magjishem!

kaltra

www.dormeo.al

komoditet ,cilesi
produkt i cilesise larte

ANA

www.dormeo.al

sikur fle mbi re,e bute dhe e rehatshme
sikur fle mbi re,e bute dhe e rehatshme

e

www.dormeo.al

shume i bute
Nje jastek shume i mire dhe bute, une kisha dhimbje qafe dhe me ka ndihmuar shume

bjondja

www.dormeo.al

10
i bute me pupla i perkryer per nje gjume temire

Toni

www.dormeo.al

10
super produkt e mora per vete dhe per gruan,jemi shume te kenaqur