Club5
0
0 Lekë
Losd fsdf sd
Nuk keni produkte në shportë

Robot Kuzhine Pro Delimano

Vlerësoni këtë produkt
SKU: 99-1000165869
Photo
Video

Ju prezentojmë Robotin e kuzhines Pro, pajisja që e çon gatimin në një tjetër nivel. Me motor të fuqishëm 1400W, enë prej çeliku inox me veshje metali & kapacitet 4.5l, me 3 aksesorë dhe kapakun mbrojtës. Për më tepër, rrotullimi në formë planetare, në mënyrë që të arrijë çdo pjesë të enës dhe t'i përziejë të gjithë përbërësit. Pajisja ka edhe 6 nivele të shpejtësisë dhe funksionin PULSE.

Robot Kuzhine Pro Delimano
15,990 Lekë
Për më shumë zgjidhni një opsion.
Na telefono në: 04 451 44 40
Më shumë

Ju prezentojmë Robotin e kuzhines Pro, pajisja që e çon gatimin në një tjetër nivel. Me motor të fuqishëm 1400W, enë prej çeliku inox me veshje metali & kapacitet 4.5l, me 3 aksesorë dhe kapakun mbrojtës. Për më tepër, rrotullimi në formë planetare, në mënyrë që të arrijë çdo pjesë të enës dhe t'i përziejë të gjithë përbërësit. Pajisja ka edhe 6 nivele të shpejtësisë dhe funksionin PULSE.

Më shumë
Detajet e produktit

Robot kuzhine më i fuqishëm

Robot kuzhine Pro tani është më i fuqishëm se kurrë. Ne kemi përmirësuar fuqine motorrike me 1400 W, dhe kemi zëvëndësuar pjesët plastike me pjesë metalike. Pra ushqimi do të proçesohet më shpejt dhe më thjeshtë se më parë. Mos u shqetesoni nese ky robot është i duhur për pregatitjen e recetave tuaja - patjetër që po, kjo është ajo që ju duhet. Dhe për më tepër, pjesa metalike do të bëjë punë edhe më të thjeshtë, por edhe do të shtojë jetëgjatësinë e produktit.

Delimano Kitchen Robot Pro

Një pajisje kompakte me potencial të madh

Pavarësisht nga madhësia kompakte, Delimano Kitchen Robot PRO ka të gjitha tiparet e roboteve profesional. Për më tepër është aq tërheqës që do të dëshironi ta shfaqni atë në banakun tuaj të kuzhinës.

 • Delimano Kitchen Robot Pro

  Roboti ka 1 buton me 6 shpejtësi dhe funksionin me pulsim.

 • Delimano Kitchen Robot Pro

  Tas çelik inox me kapacitet 4.5l dhe kapak mbrojtës.

 • Delimano Kitchen Robot Pro

  3 aksesore - rahëse prej çeliku inox, si dhe akesosorët prej alumini për brum ëmbëlsirash dhe brumëra të trashë (me veshje jo-ngjitëse).

 • Delimano Kitchen Robot Pro

  Lëzivje në formë planetare, e cila siguron që akesosorët të arrijnë në çdo milimetër të enës..

Teknologjia Smart soft start

Roboti i kuzhinës Delimano Kitchen Robot Pro me teknologjinë Smart Soft Start që butësisht dhe në mënyrë progresive rrit rrotullimet për minutë në çdo funksion shpejtësie, bën që produkti të punojë në mënyrë më të qëndrueshme dhe konstante.

Delimano Kitchen Robot Pro

Ndihmësi juaj në kuzhinë

Roboti i kuzhine Pro është gjenerata më e re e robotëve për kuzhinë nga Delimano! Tani është edhe më i fuqishëm dhe më elegant, dhe ju mundëson të gatuani brumëra pa i lodhur duart - thjeshtë, manovroni me një buton.

Jo vetëm që do t'ju kursejë kohë, por ju ndihmon të gatuani brumëra të përsosur për picabukëpiteëmbëlsirakremëra dhe jo vetëm! Gatuaj si profesionist me Robot kuzhine Pro!

Delimano Kitchen Robot Pro

Vlerësimet e klientëve (0 Reviews)

Nuk ka komente për këtë produkt ...

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star