ZGJIDH SIPAS KATEGORISË
Dyqanet
Club5
0
0 Lekë
Losd fsdf sd
Nuk keni produkte në shportë

Ekspres kafe Deluxe Noir Delimano

Vlerësoni këtë produkt
ID: 110067532 SKU: 110067532
Photo
Video
-40%

Nuk ka nevojë të stërviteni si barist për të pregatitur kafen perfekte si në lokal, ajo që ju nevojitet për të sjellë atë përvojë është – Ekspresi Delimano Deluxe Noir. Kjo makineri përdor 20 bar presion dhe 1100W për rezultate maksimale - aromë e pasur, kremoze dhe shije që ju pëlqen. Me depozitë uji 1250ml dhe një gypë avulli për kapuçino.

Ekspres kafe Deluxe Noir Delimano

Çmimi: 17,990 Lekë


Oferta: 10,790 Lekë

Club5*: 10,250 Lekë
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
Na telefono në: 04 451 44 40
Më shumë

Nuk ka nevojë të stërviteni si barist për të pregatitur kafen perfekte si në lokal, ajo që ju nevojitet për të sjellë atë përvojë është – Ekspresi Delimano Deluxe Noir. Kjo makineri përdor 20 bar presion dhe 1100W për rezultate maksimale - aromë e pasur, kremoze dhe shije që ju pëlqen. Me depozitë uji 1250ml dhe një gypë avulli për kapuçino.

Më shumë
Detajet e produktit

Thjesht Shtypni një Buton për një kafe ekspres dhe kremoze

Zgjohuni me një kafe të mirë e pa qëndruar në rradhe në një dyqan kafeje. Përjetoni komoditetin e kafesë së freskët të bërë në shtëpi me Ekspresin Delimano Deluxe Noir.  Super kompakt për tu përshtatur në kuzhinat më të vogla, ekspresi Delimano prodhon një kafe fantastike.

Beni kafen tuaj pefekte me ekspresin me fuqi 1100W

Delimano Espresso Coffee Machine Deluxe Noir është një aparat ekspres që drejtohet nga pompa që përdor 20 bare presion dhe motor me fuqi 1100W për të dhënë rezultate më të mira - një kafe ekspres me aromë të pasur, kremoze dhe plot shije. E pazhurmshme, kjo makineri kafe pregatit ekspresin e përsosur çdo herë - nuk ka kompromis për aromën. Ka një rezervuar uji 1250 ml kështu që mund të bëni 12 gota pa mbushje. Me filtrin e tij me çelik të pandryshkshëm me mur të dyfishtë (nën presion) mund të përgatisni deri në 2 filxhanë kafe në të njëjtën kohë.

Kjo pajisje elegant dhe tërheqëse ka shumë avantazhe teknike:

 • termometri ju lejon të mbikëqyrni temperaturën në mënyrë transparente
 • treguesi i integruar i dritës ju tregon se kur makineria është gati për përdorim
 • Sirtari i pikimit dhe gryka e shkumës janë të lëvizshme dhe lejojnë pastrimin e lehtë pa rrëmujë
 • Dizajni i filtrit me dy mure - në krahasim me filtrin me një mur - mundëson rezultate perfekte (krem i shkëlqyeshëm) edhe nëse kafeja nuk bluhet në mënyrë të barabartë
 • pastrimi automatik është pastrimi i sistemit të nxehtësisë pasi avullohet duke siguruar që ekspresi juaj i ardhshëm të nxirret në temperaturën e duhur
 • operim i qetë - më pak se (80dB) gjatë funksionimit
 • kontroll i thjeshtë butoni me ON / OFF

Grykë avulli për shkumë të trashë dhe kremoze për kapucino

A jeni adhurues i kafes me shkumë qumështit? Gryka e avullit me fuqi të rregullueshme të avullit do të krijojë shkumë për kapuçinon tuaj, ose kafen e gjatë. Përdoreni atë edhe për më shumë - përgatitni çdo pije të nxehtë me bazë qumështi (çokollatë e nxehtë, kakao) si dhe ngrohni ujë për çaj!

Shërbejeni kafen tuaj në filxhan të ngrohtë

Ekspresi Delimano Deluxe Noir përmban një funksion të ngrohjes ashtu si ekspreset e rëndë në lokale. Pjesa e sipërme e ngrohjes me mbrojtje nga rënia do të sigurojë që gotat tuaja të jenë gjithmonë të ngrohta dhe të ruhen në mënyrë të sigurt. Tani mund të përgatisni kafe origjinale si profesionist - në një filxhan të ngrohtë.

E thjeshtë në përdorim dhe lehtësi në pastrim

Nëse nuk keni përdorur kurrë një makineri kafe, nuk keni pse të shqetësoheni. Ekspresi Delimano Deluxe Noir është i thjeshtë dhe intuitiv, e zhvilluar për përdorim të përditshëm me funksione të thjeshta. Thjesht shtypni ose ktheni dorezen - kafeja po behet dhe qumështi është plot shkumë!

Makineria e kafesë është e lehtë për tu pastruar dhe mirëmbajtur - të gjitha pjesët e ndashme janë ose çelik inox ose plastike dhe lahen lehtë me duar dhe pastrimi i tubave të brendshëm është gjithashtu i lehtë.

Mbyllja automatike pas 30 minutash garanton përdorim pa shqetësim, kështu që nuk do të duhet të mendoni ta fikni dhe gjithashtu kursen energji.

 

Informacione Shtesë

Informacione Teknike

 • Fuqia 1100W
 • Voltazhi 220-240V~
 • Kapaciteti i depozitës se ujit 1,25 l
 • Përmasa: 31,6 x 20,1 x 28,8 cm
 • Niveli i zhurmës 80 dB

SHENIM: Ekspresi Delimano Deluxe Noir është i përshtatshëm edhe për përdorim me bustina E.S.E.

Paketimi përfshin:

 • 1x espresso coffee machine with steam nozzle and detachable dripping tray
 • 1x porta-filter
 • 1x double-wall dual filter
 • 1x tamper scoop
 • 1 x user manual
Të dhëna teknike
Materiali Alumin, Çelik inoks
Përmasat 31,6x20,1x28,8 cm

Vlerësimet e klientëve (0 Vlerësime)

Nuk ka komente për këtë produkt ...

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star