ZGJIDH SIPAS KATEGORISË
Dyqanet
Club5
0
0 Lekë
Losd fsdf sd
Nuk keni produkte në shportë

Qëruese 3në1 Brava

Vlerësoni këtë produkt
ID: 106155004 SKU: 1000172733
Photo
Video

Qëruese perimesh Brava 3në1 me material shumë cilësorë, një aksesor universal i domosdoshëm për çdo kuzhinë. Thika të mprehta çelik për të qëruar me lehtësi lloje të ndryshme frutash dhe perimesh. 3 thika: standarte (për perime të forta), sharrë (për fruta), julienne (për kunguj, karrota). Sistem mbyllje i cili do të ruaj pozicion gjatë qërimit. Ideale edhe për mëngjërashët.

Qëruese 3në1 Brava
590 Lekë
Produkti mund të poroistet, dorëzimi pas 2 muajsh.
Na telefono në: 04 451 44 40
Më shumë

Qëruese perimesh Brava 3në1 me material shumë cilësorë, një aksesor universal i domosdoshëm për çdo kuzhinë. Thika të mprehta çelik për të qëruar me lehtësi lloje të ndryshme frutash dhe perimesh. 3 thika: standarte (për perime të forta), sharrë (për fruta), julienne (për kunguj, karrota). Sistem mbyllje i cili do të ruaj pozicion gjatë qërimit. Ideale edhe për mëngjërashët.

Më shumë
Detajet e produktit

Qëroni çdo gjë shpejt & thjeshtë

Qëruese Delimano Brava 3in1 ka 3 thika të ndryshme:

  • Thikë standarte për perime të forta (si patate dhe karrota)
  • Thikë me dhëmbëza për perime dhe fruta të buta (si domate, pjeshkë dhe kajsi)
  • Thikë Julienne (me vija) për garinitura të ndryshme (kunguj, karrota, rrepa......)

Të gjitha thikat janë me material çelik të cilat nuk ndryshken dhe rujanë mprehtësinë.

Vlerësimet e klientëve (0 Vlerësime)

Nuk ka komente për këtë produkt ...

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star