ZGJIDH SIPAS KATEGORISË
Dyqanet
Club5
0
0 Lekë
Losd fsdf sd
Nuk keni produkte në shportë

Fritezë me ajër Star Delimano

Vlerësoni këtë produkt
SKU: 99-1000225656
Photo
Video
-30%

Shijoni ushqim të shijshëm të skuqur pa vaj - me fritezën Delimano STAR skuqni ushqimin tuaj të preferuar me teknologjinë e provuar të ajrit të nxehtë, duke e bërë atë jashtëzakonisht të freskët, krokantë dhe të shijshëm. Me një kapacitet prej 3,5 L dhe fuqi 1350 W, kjo fritezë me ajër mund të përgatisë shumë receta të këndshme. Me kohëmatës 30 min dhe rregullim të temperaturës nga 80 në 200°C. Veshje jo ngjitëse për pastrim të lehtë.

Fritezë me ajër Star Delimano

Çmimi: 11,990 Lekë


Oferta: 8,390 Lekë

Club5*: 7,790 Lekë
Për më shumë zgjidhni një opsion.
Na telefono në: 04 451 44 40
Më shumë

Shijoni ushqim të shijshëm të skuqur pa vaj - me fritezën Delimano STAR skuqni ushqimin tuaj të preferuar me teknologjinë e provuar të ajrit të nxehtë, duke e bërë atë jashtëzakonisht të freskët, krokantë dhe të shijshëm. Me një kapacitet prej 3,5 L dhe fuqi 1350 W, kjo fritezë me ajër mund të përgatisë shumë receta të këndshme. Me kohëmatës 30 min dhe rregullim të temperaturës nga 80 në 200°C. Veshje jo ngjitëse për pastrim të lehtë.

Më shumë
Detajet e produktit

Skuqini dhe piqni në mënyrën më të shëndetshme

Njihuni me Delimano Air Fryer STAR, e shkëlqyer për çdo kuzhinë që synon ushqime më të shëndetshme dhe më të mira me më pak yndyrë. Skuqja me ajër është një nga metodat më të njohura të gatimit pasi jep ushqim të skuqur të freskët, të butë dhe të shijshëm – njëlloj si nga një tigan i thellë, por me pak ose aspak yndyrë shtesë, por duke ruajtur të njëjtën shije të këndshme.

Delimano Air Fryer STAR

Shporta për skuqje për madhësi familjare

Friteza me ajër Delimano STAR ka kohëmatës deri në 30 minuta dhe një shportë të madhe me kapacitet 3,5 L me tabaka të lëvizshme për performancë të përmirësuar, manovrim më të lehtë dhe grumbullim të optimizuar të yndyrës. Thjesht mbusheni me pak mish ose perime dhe shikoni se si bëhet kafe e artë dhe e shijshme. Përdorimi i fritezës me ajër STAR është shumë më i sigurt, i përshtatshëm dhe efikas sesa skuqja tradicionale e thellë ose pjekja në furrë dhe e bën dallimin të dukshëm – nuk ka yndyrë të tepërt ose erëra të pakëndshme në kuzhinë, vetëm ushqim i shijshëm i skuqur.

Delimano Air Fryer STAR

Gatim i gjithanshëm, i shpejtë dhe i shijshëm

Me Air Fryer STAR është e lehtë të përgatisni patate të skuqura në shtëpi, krokante nga jashtë të buta nga brenda, por kjo fritezë e gjithanshme me ajër mund të bëjë shumë më tepër. Është perfekte për të bërë versionet më të lehta të ushqimit të skuqur të preferuar të të gjithëve, si p.sh. patate dhe pulë, por mund të bëni edhe mish, peshk dhe hamburgerë, pica dhe ushqime të ngrira, madje mund të piqni edhe ushqime të ëmbla. Është gjithashtu një zgjedhje perfekte për të ringrohur ushqimin.

 • Delimano Air Fryer STAR

  Stakes

 • Delimano Air Fryer STAR

  Sides

 • Delimano Air Fryer STAR

  Baked sweets

 • Delimano Air Fryer STAR

  Snacks

Temperatura e lartë për rezultate krokante

Sekreti është në rrjedhën ciklonike të ajrit super të nxehtë që rrethon me shpejtësi ushqimin tuaj, duke rezultuar në kafe të artë të gatuar në mënyrë krokante jashtë dhe lagështi të mbyllur brenda. Duhet më pak kohë për t'u ngrohur sesa furra e zakonshme. Friteza me ajër Delimano STAR ofron rregullime të temperaturës nga 80 në 200 °C.

Delimano Air Fryer STAR

E lehtë dhe e sigurt

Pajisja është e lehtë për t'u përdorur pasi përmban 2 numra për të kontrolluar:

 • kohën dhe
 • temperaturën

Fikja automatike me sinjal zanor funksionon kur ushqimi gatuhet, kështu që nuk keni nevojë ta monitoroni ushqimin gjatë gjithë kohës. Për më tepër, kur kohëmatësi përfundon, pajisja fiket automatikisht për të parandaluar mbinxehjen e ushqimit dhe djegjen e pajisjes. Për siguri të mëtejshme, pajisja ka këmbë silikoni në mënyrë që të jetë e qëndrueshme. Doreza e ftohtë në prekje ju lejon të hiqni në mënyrë të sigurt ushqimet e skuqura nga friteza e ajrit pa djegur duart tuaja.

 • Delimano Air Fryer STAR

  Zgjidhni përbërësit

 • Delimano Air Fryer STAR

  Zgjidhni kohën dhe temperaturën

 • Delimano Air Fryer STAR

  Prisni sinjalnin dhe mund ti shërbeni

Pastrimi shumë i lehtë

Shporta dhe tabakaja e Air Fryer Delimano STAR janë të veshura me shtresë jo ngjitëse në mënyrë që ushqimi të mos ngjitet kurrë në sipërfaqe dhe pastrimi është i lehtë. Shporta dhe tabakaja e lëvizshme janë të sigurta për tu larë edhe në lavastovilje për ta bërë pastrimin po aq të lehtë sa gatimi me Air Fryer STAR.

Delimano Air Fryer STAR

Pa diskutim më i shituri

Bashkohuni me mbi 1 milion klientë që i besojnë Delimano Air Fryers dhe filloni aventurën e kuzhinës që do t'ju ndihmojë të ndiqni qëllimet e stilit të jetesës ndërsa hani atë që doni. Ne garantojmë që kjo fritezë ajri kompakte dhe me stil do të bëhet shpejt pajisja më e dashur e gatimit në shtëpinë tuaj. Ofrohet në dy ngjyra për çdo kuzhinë.

Delimano Air Fryer STAR
Informacione Shtesë

Informacione Teknike

 • Fuqia: 1350 W
 • Voltazhi: 220-240 V
 • Kapaciteti i shportës 3.5 L
 • Diametri i pjatës së poshtme të shportës: 19 cm
 • Koha: 0-30 min
 • Temperatura e rregullueshme: 80-200 °C
 • Përmasa e produktit: 33.4 x 26.5 x 30.5 cm
Delimano Air Fryer STAR

Vlerësimet e klientëve (0 Vlerësime)

Nuk ka komente për këtë produkt ...

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star