ZGJIDH SIPAS KATEGORISË
Dyqanet
Club5
0
0 Lekë
Losd fsdf sd
Nuk keni produkte në shportë

Çorape Emotion Owl

Vlerësoni këtë produkt
SKU: 99-1000229473
Photo
Video
-50%

Çorapet e dimrit Emotion Owl me material të butë pambuk, të disponueshme në ngjyrë të kuqe dhe blu. Në pjesën e poshtme me material kundër rrëshqitjes i bën çorapet më të sigurta kur vishen pa pantofla, ndërsa llastiku elastike do të thotë që ato qëndrojnë lart dhe duken mirë. Ato lahen në 30°C dhe janë të disponueshme në madhësi për fëmijët e moshës 2 deri në 10 vjeç.

Çorape Emotion Owl

Çmimi: 1,990 Lekë


Oferta: 995 Lekë

Për më shumë zgjidhni një opsion.
Na telefono në: 04 451 44 40
Më shumë

Çorapet e dimrit Emotion Owl me material të butë pambuk, të disponueshme në ngjyrë të kuqe dhe blu. Në pjesën e poshtme me material kundër rrëshqitjes i bën çorapet më të sigurta kur vishen pa pantofla, ndërsa llastiku elastike do të thotë që ato qëndrojnë lart dhe duken mirë. Ato lahen në 30°C dhe janë të disponueshme në madhësi për fëmijët e moshës 2 deri në 10 vjeç.

Më shumë
Detajet e produktit

Po kërkoni një dhuratë praktike dhe argëtuese?

Krishtlindjet janë një kohë për të dhënë një dhuratë argëtuese që do të përdoret shumë edhe kur sezoni të ketë mbaruar janë një palë çorape dimërore Emotion Owl, të cilat kombinojnë materiale të buta, komode me një dizajn të ndritshëm dhe të guximshëm që do të magjepsin çdo fëmijë.

Dormeo Emotion Owl Winter Socks

Çorape cilësore

Çorapet mund të duken argëtuese, por kujdes serioz i është kushtuar edhe dizajnit, me veçori që i bëjnë ato më shumë se thjesht një risi. Përzierja e pambukut është e butë, e ajrosshme dhe e qëndrueshme dhe veçanërisht të buta ndaj lëkurës së ndjeshme të fëmijës. Pjesa e poshtme ka pika që nuk rrëshqasin, kështu që ato mund të vishen në mënyrë të sigurtë pa pantofla në dysheme të forta. Llastiku tek kyçet do të thotë që çorapet nuk do të rrëshqasin poshtë ose nuk do të grumbullohen, por do të qëndrojnë lart dhe do të duken të pastra dhe të rregullta për më gjatë.

Dormeo Emotion Owl Winter Socks

Dy dizajne dhe madhësi të ndryshme

Çorapet janë të disponueshme në dy ngjyra, sezonale - të kuqe ose blu. Çorapet vijnë në 3 përmasa , të përshtatshme për fëmijë te moshës 2 deri në 10 vjeç. Çorapet lahen në lavatriçe në 30°C, dhe nuk e humbasin ngjyrën.

Dormeo Emotion Owl Winter Socks

Koleksioni Emotion Owl

Çorapet e dimrit Emotion Owl janë pjesë e koleksionit Emotion Owl, në të cilin mund të gjeni edhe produkte të tjera si jastëkë, batanije, sete çarçafësh dhe lodra të buta që ndihmojnë në krijimin e një ambienti më të rehatshëm gjumi.

Kliko këtu

Vlerësimet e klientëve (0 Vlerësime)

Nuk ka komente për këtë produkt ...

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star