ZGJIDH SIPAS KATEGORISË
Dyqanet
Club5
0
0 Lekë
Losd fsdf sd
Nuk keni produkte në shportë

Batanije Essentials 2në1

Vlerësoni këtë produkt
SKU: 99-1000232762
Photo
Video
-50%
Shtoni ngjyra dhe rehati shtesë në çdo dhomë me një batanije të re që kombinon funksionalitetin dhe stilin. E butë në prekje dhe e mbushur me mikrofibra Wellsleep®. Përdoreni si një batanije, mbulesë shtrati, dhe më shumë. E disponueshme në 5 ngjyra dhe 3 madhësi.
Batanije Essentials 2në1

Çmimi: Nga 4,990 Lekë Deri në


Oferta: Nga 2,490 Lekë Deri në

Për më shumë zgjidhni një opsion.
Na telefono në: 04 451 44 40
Më shumë
Shtoni ngjyra dhe rehati shtesë në çdo dhomë me një batanije të re që kombinon funksionalitetin dhe stilin. E butë në prekje dhe e mbushur me mikrofibra Wellsleep®. Përdoreni si një batanije, mbulesë shtrati, dhe më shumë. E disponueshme në 5 ngjyra dhe 3 madhësi.
Më shumë
Detajet e produktit

SHTONI NGJYRË DHE STIL NË ÇDO DHOMË ME BATANIJEN 2NË1

Ndërsa ditët zgjasin dhe netët bëhen edhe më të ngrohta, është koha për të hequr jorganët e rëndë dhe për të nxjerrë batanijet e lehta, që ofrojnë mbulimin dhe ngrohtësinë e nevojshme për t'u ndjerë i sigurt dhe rehat kur bini në gjumë, dhe kështu shijoni një natë të qetë pa mbinxehje. Kjo batanije mund të përdoret edhe si mbulesë krevati për ti dhëne më shumë stil dhomës tuaj të gjumit.

Dormeo Essentials 2in1 Blanket Dormeo Essentials 2in1 Blanket Dormeo Essentials 2in1 Blanket Dormeo Essentials 2in1 Blanket Dormeo Essentials 2in1 Blanket Dormeo Essentials 2in1 Blanket

Perfekte për çdo sezon

Me këtë batanije, ju do të dekoroni në mënyrë të mrekullueshme çdo dhomë brenda dhe jashtë shtëpisë. Mund të përdoret si:

 • si një mbulesë shtrati,
 • si një batanije shumë e lehtë,
 • për tu mbuluar gjatë një dremitje të shkurtër dhe relaksim,
 • batanije për divan dhe kolltuqe,
 • për të mbajtur veten ngrohtë ndërsa shijoni filxhanin tuaj të mëngjesit me çaj në tarracë,
 • si një mbështetje për fëmijët për të krijuar tenda të mahnitshme gjatë lojës.
 • Dormeo Essentials 2in1 Blanket

  Blu

 • Dormeo Essentials 2in1 Blanket

  Jeshile

 • Dormeo Essentials 2in1 Blanket

  Gri

 • Dormeo Essentials 2in1 Blanket

  Rozë

 • Dormeo Essentials 2in1 Blanket

  Gri & Bardhë

Materiale cilësore për më shumë butësi në prekje

Pjesa e jashtme e kësaj batanije klasike është bërë nga pëlhurë e hollë dhe e lehtë që është jashtëzakonisht e butë ndaj lëkurës. Brenda është e mbushur me mikrofibrat Wellsleep® të Dormeo-s, i njëjti material i avancuar i përdorur në jastëkët dhe jorganët më të rehatshëm. Fibrat krijojnë mijëra xhepa të vegjël ajri që japin një volum të pasur, duke bërë të mundur vetëajrosjen dhe duke lejuar që nxehtësia dhe lagështia e tepërt të largohen.

Dormeo Essentials 2in1 Blanket Dormeo Essentials 2in1 Blanket

Duket aq mirë sa ndihet

Dizajni i kthyeshëm 2-në-1 ofron njërën anë me një ngjyrë të bukur dhe elegante të lehtë, ndërsa tjetra është një nuancë e theksuar, më e errët, duke e bërë të lehtë t'i jepni shtëpisë tuaj një pamje të re. Me pesë ngjyra të ndryshme për të zgjedhur - rozë, blu, gri, jeshile dhe gri/bardhë me vija - është e lehtë të gjesh kombinimin e përsosur për çdo dhomë. Dizajni i ri i saj, shton një nivel shtesë komoditeti dhe stili dhe ndalon grumbullimin e mbushjes.

Dormeo Essentials 2in1 Blanket Dormeo Essentials 2in1 Blanket Dormeo Essentials 2in1 Blanket Dormeo Essentials 2in1 Blanket Dormeo Essentials 2in1 Blanket
Dormeo Essentials 2in1 Blanket Dormeo Essentials 2in1 Blanket Dormeo Essentials 2in1 Blanket Dormeo Essentials 2in1 Blanket Dormeo Essentials 2in1 Blanket

Anti-alergjike, lehtësi ne mirëmbajtje dhe e disponueshme në 3 përmasa

Është kaq e thjeshtë për ta mbajtur këtë batanije gjithmonë të freskët dhe të pastër, thjesht lajeni në 30°C. Batanija vjen në tre madhësi të ndryshme për çdo përdorim, 140x200 cm, 200x200 cm dhe 220x240 cm.

Dormeo Essentials 2in1 Blanket Dormeo Essentials 2in1 Blanket
Të dhëna teknike
Linja Dormeo Essence
Programi Dormeo Salloni

Vlerësimet e klientëve (0 Vlerësime)

Nuk ka komente për këtë produkt ...

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star