ZGJIDH SIPAS KATEGORISË
Dyqanet
Club5
0
0 Lekë
Losd fsdf sd
Nuk keni produkte në shportë

Batanije pambuk Nature's

Vlerësoni këtë produkt
SKU: 99-1000229681
Photo
Video
-50%

Sigurohuni që familja juaj të qëndrojë ngrohtë dhe rehat në netët e ngrohta me një batanije të lehtë 100% pambuk. Pëlhura e butë e ajrosshme ju lejon të shijoni një ndjenjë sigurie, pa u mbinxehur në netët e nxehta të verës. Dizenjuar me një model elegant me lule ose gjethe dhe disponohet në 4 ngjyra dhe 3 madhësi praktike. E përkryer për t'u përdorur si një batanije ose për piknik.

Batanije pambuk Nature's

Çmimi: Nga 4,490 Lekë Deri në


Oferta: Nga 2,245 Lekë Deri në

Për më shumë zgjidhni një opsion.
Na telefono në: 04 451 44 40
Më shumë

Sigurohuni që familja juaj të qëndrojë ngrohtë dhe rehat në netët e ngrohta me një batanije të lehtë 100% pambuk. Pëlhura e butë e ajrosshme ju lejon të shijoni një ndjenjë sigurie, pa u mbinxehur në netët e nxehta të verës. Dizenjuar me një model elegant me lule ose gjethe dhe disponohet në 4 ngjyra dhe 3 madhësi praktike. E përkryer për t'u përdorur si një batanije ose për piknik.

Më shumë
Detajet e produktit

Ndjehuni rehat në netët e ngrohta

Ndërsa ditët zgjasin dhe netët bëhen edhe më të ngrohta, është koha për të hequr jorganët e rëndë dhe për të nxjerrë batanijet e lehta, tërësisht pambuku që ajrosen lehtësisht, që ofrojnë mbulesën dhe ngrohtësinë e nevojshme për t'u ndjerë i sigurt dhe rehat kur bini në gjumë, dhe kështu shijoni një natë të plotë rehati pa mbinxehje.

Dormeo Nature's Cotton Blanket

Një ndjenjë krejtësisht e natyrshme rehatie dhe sigurie

Kur jeni të mbuluar me një batanije ose jorgan, ju thjeshtë ndiheni mirë dhe shijoni rehatinë dhe sigurinë që mund t'ju ofrojë kjo batanije e lehtë pambuku, që ajroset lehtësisht dhe është ideale për sezonin e verës. Tani është koha për të shtuar disa batanije të lehta verore në koleksionin tuaj, me batanijen e gjithanshme, praktike të pambukut Dormeo Nature's ju do të shijoni momente fantastike.

Dormeo Nature's Cotton Blanket

Material 100% pambuk i butë

Pambuku natyral është përdorur për shekuj për shkak të kombinimit të tij të jashtëzakonshëm të vetive. Është i butë, thithës dhe hipoallergjik, i përsosur për t'u përdorur për veshje dhe produktet e gjumit si çarçaf, këllëf etj. Në të njëjtën kohë është i fortë, i qëndrueshëm dhe mund të mbajë ngjyrën dhe formën e tij për vite, duke e bërë atë një pëlhurë praktike dhe të përballueshme. Kjo është arsyeja pse është materiali më i mirë për një batanije verore, një prej të cilave do të pëlqeni ta mbani dhe të pushoni nën të ndërsa bini butësisht për të fjetur.

Dormeo Nature's Cotton Blanket

Shtoni ngjyrë dhe stil në çdo dhomë, madje mund ta përdorni edhe jashtë

Ndonëse është projektuar për përdorim në dhomën e gjumit, batanija e pambukut Dormeo Nature vjen në 4 ngjyra, me model lulesh ose gjethesh dhe do të shtojë stil të ri për të freskuar çdo dhomë.

 • Vendoseni mbi divan, karrige, stola ose sende të tjera për të shtuar butësi dhe ngjyrë.
 • E përkryer për të dalë jashtë dhe për t'u përdorur në tokë ose për pak më shumë ngrohtësi ose mbrojtje nga dielli në kopsht ose në plazh, kur bëni kampe ose piknik.
 • Mbajeni në makinë për të mbrojtur sediljet nga qentë e lagur ose të pistë edhe pas aventurave të tyre më baltë.
Dormeo Nature's Cotton Blanket Dormeo Nature's Cotton Blanket Dormeo Nature's Cotton Blanket

E disponueshme në 3 përmasa dhe 4 ngjyra

Kjo batanije është e disponueshme në tre përmasa 130x190, 200x200 dhe 220x220 cm. Vjen në 4 ngjyra moderne: gri, e bardhë/blu, ulliri e artë dhe blu. Lahet në lavatriçe në 60°C dhe thahet shpejt për lehtësi në përdorim dhe higjienë. Një shtesë ideale për koleksionin tuaj të shtratit Dormeo me cilësi të lartë, për një gjumë të mrekullueshëm gjatë gjithë stinëve.

 • Dormeo Nature's Cotton Blanket

  Gri

 • Dormeo Nature's Cotton Blanket

  E bardhë/blu

 • Dormeo Nature's Cotton Blanket

  Ulliri e artë

 • Dormeo Nature's Cotton Blanket

  Blu

Të dhëna teknike
Linja Dormeo Essence
Programi Dormeo Salloni

Vlerësimet e klientëve (0 Vlerësime)

Nuk ka komente për këtë produkt ...

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star