ZGJIDH SIPAS KATEGORISË
Dyqanet
Club5
0
0 Lekë
Losd fsdf sd
Nuk keni produkte në shportë

Set Siena Jorgan & Jastëk V4

Vlerësoni këtë produkt
SKU: 99-1000232513
Photo
Video
-50%
Seti Siena V4 jorgan dhe jastëk dizenjuar në mënyrë speciale për një gjumë të qetë gjatë gjithë vitit. Jastëku është i përshtatshëm për çdo pozicion gjumi. Ju mund të rregulloni lartësinë dhe fortësinë sipas dëshirës. Seti lahet në 60°C, i disponueshëm në dy përmasa.
Set Siena Jorgan & Jastëk V4

Çmimi: Nga 10,990 Lekë Deri në


Oferta: Nga 5,495 Lekë Deri në

Për më shumë zgjidhni një opsion.
Na telefono në: 04 451 44 56
Më shumë
Seti Siena V4 jorgan dhe jastëk dizenjuar në mënyrë speciale për një gjumë të qetë gjatë gjithë vitit. Jastëku është i përshtatshëm për çdo pozicion gjumi. Ju mund të rregulloni lartësinë dhe fortësinë sipas dëshirës. Seti lahet në 60°C, i disponueshëm në dy përmasa.
Më shumë
Detajet e produktit

Flini si mbi re me setin Siena

Seti Dormeo Siena Jorgan & Jastëk shumë praktik dhe i rehatshëm për një gjumë të mirë gjatë gjithë vitit. Jorgani dhe jastëku janë me material shumë të butë dhe mikrofibra të avancuara për t'ju ofruar sa më shumë rehati për vite me rradhë. Jastëku është në përmasë 50x70 cm dhe ka formë klasike, i përshtatshëm për çdo pozicion gjumi. Jorgani është i lehtë dhe i ngrohtë, me mikrofibra Wellsleep® dhe lehtësisht i ajrosshëm.

Materiale të avancuara për më shumë rehati

Jorgan dhe jastëku Dormeo Siena janë me mikrofibra të buta Softdream të cilat janë të forta, thahen shpejt dhe janë shumë rezistente. Falë këtij materiali jorgani dhe jasteku do të ruajnë formën e tij, ngjyrën dhe strukturën dhe ju do të shijoni këtë rehati për një kohë të gjatë.

Jorgan dhe jastëk i përshtatshëm për këdo

Mbushja e jorganit dhe jastëkut është e përbërë me mikrofibra të avancuara Wellsleep® që i bëjnë të butë dhe të ajrosshëm lehtësish. Jorgani mund të përdoret gjatë gjithë vitit, madje edhe në vere. Gjithashtu jastëku është me zinxhir dhe ju mund të rregulloni lartësinë dhe fortësinë e tij duke hequr ose shtuar mbushjen e tij, i përshtatshem për çdo pozicion gjumi: me shpine, anash ose me bark.

Rehati maksimale

Seti Siena ka një qepje në formë zig-zag. Qepja gjithashtu është e pasuruar me mikrofibra të avancuara Wellsleep® të cilat e bejnë sipërfaqen e këtij seti shumë të butë dhe të këndshme në prekje. Përveç kësaj, qepja në formë zig-zag parandalon mbledhjen dhe ngjeshjen e materialit në cepat e jorganit. Seti është i disponueshëm në 2 përmasa : jorgani 140x200 cm + 1 jastëk dhe jorgani 200x200 cm + 2 jastëk.

Praktik dhe lehtësi në larje

Jorgani dhe jastëku mund të lahen në 60°C - kështu ju do të flini në një ambjent të freskët dhe të pastër. Falë materialeve cilësore, jorgani thahet shpejt, por gjatë tharjes shkundeni mirë disa here që të mos mblidhet.

Të dhëna teknike
Linja Dormeo Comfort
Programi Dormeo Fjetja

Vlerësimet e klientëve (0 Vlerësime)

Nuk ka komente për këtë produkt ...

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star