ZGJIDH SIPAS KATEGORISË
Dyqanet
Club5
0
0 Lekë
Losd fsdf sd
Nuk keni produkte në shportë

Set Jorgan & Jastëk Embossed

100 100 1
SKU: 99-1000225634
Photo
Video
-50%

Seti 3-në-1 përfshin një jastëk dhe jorgan me cilësi të lartë, secili i mbushur me mikrofibra Wellsleep® për volum dhe rehati. Mbulesat e stampuara japin një pamje të veçantë, moderne në jeshile të butë ose të bardhë klasike, ndërsa trajtimi CleanEffect® i mban të freskëta dhe higjienike. Jastëku dhe jorgani lahen në 60°C, me përmasë jorgani 140x200cm ose 200x200cm. Seti vjen me një çantë të përshtatshme për ruajtje.

Set Jorgan & Jastëk Embossed

Çmimi: Nga 10,990 Lekë Deri në


Oferta: Nga 5,495 Lekë Deri në

Për më shumë zgjidhni një opsion.
Na telefono në: 04 451 44 40
Më shumë

Seti 3-në-1 përfshin një jastëk dhe jorgan me cilësi të lartë, secili i mbushur me mikrofibra Wellsleep® për volum dhe rehati. Mbulesat e stampuara japin një pamje të veçantë, moderne në jeshile të butë ose të bardhë klasike, ndërsa trajtimi CleanEffect® i mban të freskëta dhe higjienike. Jastëku dhe jorgani lahen në 60°C, me përmasë jorgani 140x200cm ose 200x200cm. Seti vjen me një çantë të përshtatshme për ruajtje.

Më shumë
Detajet e produktit

Një mënyrë e shpejtë dhe e përballueshme për një përvojë më të mirë të gjumit

Për rehati dhe higjienë, është e rëndësishme të zëvendësoni jastëkët dhe jorganin tuaj çdo disa vjet, për t'u siguruar që ju dhe të dashurit tuaj të mund të shijoni një gjumë të mrekullueshëm të natës në mjedisin më të shëndetshëm. Pra, pse të mos kurseni kohë, përpjekje dhe para dhe të zgjidhni këtë set të ri 3-në-1 që do të sjellë menjëherë më shumë rehati dhe stil në dhomën tuaj të gjumit.

Dormeo Embossed P&D&B Set

Komoditet, cilësi dhe prakticitet

Dormeo është në biznesin e gjumit për dekada dhe di se si të krikojë aksesorë cilësor që janë të përshtatshëm për çdo shtëpi. Seti përfshin një jastëk, jorgan dhe çantën e përshtatshme për ruajtje, për t'ju ndihmuar të qëndroni të organizuar dhe të bëni çdo dhomë gjumi më të mirë.

Dormeo Embossed P&D&B Set

WellSleep® për një butësi me të cilën do të bini në dashuri

Si jastëku ashtu edhe jorgani janë të mbushura me mikrofibra të avancuara WellSleep®, me një strukturë unike që krijon xhepa ajri. Këto japin një butësi të pasur dhe me push, në të cilën do t'ju pëlqejë ta mbështetni kokën ose të përkuleni nën të, me një frymëmarrje të jashtëzakonshme që ndihmon në parandalimin e mbinxehjes ose djersitjes. Fijet kanë veti të shkëlqyera termike, thithje minimale të lagështirës, ajrosje të madhe, rezistencë ndaj njollave dhe mykut, gjë që i bën ato ideale për t'u përdorur në shtrat.

Dormeo Embossed P&D&B Set

Dizajn i këndshëm

Shumë jorganëve u mungojnë qepjet e nevojshme për të mbajtur mbushjen në vend, kështu që ajo lëviz përreth dhe ju përfundoni me një jorgan me gunga, të pabarabartë që është edhe i paefektshëm dhe i pakëndshëm. Veshja klasike e modelit kryq me këtë jorgan siguron që gjithmonë të ketë një shpërndarje të barabartë fibrash, në mënyrë që të duket dhe të ndihet si e re gjatë gjithë jetës së saj.

Dormeo Embossed P&D&B Set

Dizajn modern 3D

Mbulesat e jastëkut dhe jorganit janë të stampuara me një dizajn modern, 3D që ndihet shkëlqyeshëm ndaj lëkurës dhe do të dallohet nga mbulesat apo jorganët e tjerë. Çdo set është i disponueshëm në dy ngjyra, jeshile e butë dhe e bardhë klasike, për një pamje të qetë dhe të ngrohtë që do t'ju ndihmojë të qetësoheni në një natë të plotë të gjumit freskues dhe rigjenerues.

Dormeo Embossed P&D&B Set

CleanEffect® për higjienë maksimale

Si jorgani ashtu edhe jastëku janë përmirësuar me një trajtim CleanEffect® që vepron kundër aromave, marimangave të pluhurit, mikrobeve, baktereve dhe alergeneve, për t'ju dhënë juve dhe familjes tuaj ambientin e pastër dhe të shëndetshëm të gjumit që meritoni. Ndryshe nga puplat tradicionale, fibrat WellSleep® lahen plotësisht në lavatriçe në 60°C dhe thahen shpejt për të parandaluar mykun ose aromën e mykut.

Dormeo Embossed P&D&B Set

Përmase teke dhe dopjo

Seti jorgan& jastëk Embossed vjen në dy përmasa, 140x200 dhe 200x200cm. Përmasat e jastëkëve janë 50x70 cm, të përshtatshme për këllëfët standardë të jastëkëve.

Dormeo Embossed P&D&B Set
Të dhëna teknike
Linja Dormeo Comfort
Programi Dormeo Fjetja

Vlerësimet e klientëve (1 Vlerësime)

5

1 Vlerësime

Produktet 1

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Mima / Ona

www.dormeo.al

Super
Herë e dytë që blejmë te Dormeo jemi shumë të kënaqur.