ZGJIDH SIPAS KATEGORISË
Dyqanet
Club5
0
0 Lekë
Losd fsdf sd
Nuk keni produkte në shportë

Jorgan Black Diamond

Vlerësoni këtë produkt
SKU: 99-1000177670
Photo
Video
-40%

Gëzoni komoditetin gjatë gjithë vitit me këtë jorgan fantastik, të mbushur me mikrofibra Wellsleep®. Trajtimi revolucionar HeiQ Smart temp reagon ndaj temperaturës së trupit duke ofruar freski ose ngrohtësi. Sistemi AirX e mban jorganin të freskët dhe të thatë, duke dhënë rehati maksimale gjatë gjithë natës dhe gjithë vitit. E disponueshme në dy madhësi, me një mbulesë të bardhë dhe gri dhe me qepje elegant ne formë diamanti.

Jorgan Black Diamond

Çmimi: Nga 6,990 Lekë Deri në


Oferta: Nga 4,190 Lekë Deri në

Për më shumë zgjidhni një opsion.
Na telefono në: 04 451 44 40
Më shumë

Gëzoni komoditetin gjatë gjithë vitit me këtë jorgan fantastik, të mbushur me mikrofibra Wellsleep®. Trajtimi revolucionar HeiQ Smart temp reagon ndaj temperaturës së trupit duke ofruar freski ose ngrohtësi. Sistemi AirX e mban jorganin të freskët dhe të thatë, duke dhënë rehati maksimale gjatë gjithë natës dhe gjithë vitit. E disponueshme në dy madhësi, me një mbulesë të bardhë dhe gri dhe me qepje elegant ne formë diamanti.

Më shumë
Detajet e produktit

E fundit në teknologjinë e jorganeve

Dormeo ka gati dy dekada përvojë duke i dhënë një gjumë të mirë klientëve të saj të kënaqur. Inovacioni më i fundit me këtë jorgan, krijuar posaçërisht për butësi dhe komoditet, me termorregullim të përparuar për të siguruar temperaturën perfekte për gjumë të thellë dhe të shëndetshëm, gjatë gjithë vitit.

Pse është e rëndësishme të zgjidhni jorganin e duhur

Kur biem në gjumë trupi qetësohet, dhe kështu është e rëndësishme të keni një jorgan që mund t'ju mbajë në temperaturën e duhur për të siguruar një natë të plotë të gjumit qetësues, rikuperues, në mënyrë që të zgjoheni të freskët dhe të gatshëm të përballeni me ditën e re.

Mikrofibra Wellsleep për një butësi luksoze

Materiali i brendshem i jorganit është me mbushje me mikrofibrave Wellsleep®. Ky material i përparuar kombinon lehtësinë dhe butësinë me funksionalitet të shkëlqyeshëm. Karakteristikat termike, thithja minimale e lagështisë, ajrosja, rezistenca ndaj njollave dhe mykut dhe e bëjnë atë ideal për përdorim në shtrat. Modeli i mbushura me tegela siguron një shpërndarje të barabartë të fibrave, me një vëllim që jep një ndjenjë të lezetshme dhe të butë. Komoditeti plotësohet me një mbulesë kadifeje, për butësinë që do të pëlqeni edhe më shumë.

Rehati gjatë gjithë vitit me kontrollin HeiQ Smart Temp

Mbulesa e jorganit ka një avantazh nga trajtimi i mahnitshëm HeiQ Smart Temp. Kjo teknologji revolucionare frymëzohet nga natyra dhe lejon që materiali të ndiejë temperaturën e trupit tuaj dhe të reagojë për të siguruar komoditetin që ju nevojitet. Kjo teknologji është ideale, por gjithashtu gjendet në veshjet me performancë të lartë, nga veshjet sportive te veshjet e biznesit.

AirX System për më shumë freski

Ky jorgan ka 3 cm material AirX System, për të siguruar qarkullim të vazhdueshëm të ajrit dhe një mjedis të freskët dhe të thatë gjumi, gjatë dimrit ose verës, gjatë gjithë natës dhe gjatë gjithë vitit.

I disponueshëm në 2 përmasa

Jorgani është në dispozicion në dy përmasa, 140x200cm dhe 200x200cm, në ngjyrë të bardhë me gri me qepje elegante ne forme diamanti. Mund të lahet plotësisht në 40°C dhe të thahet shpejt. Pjesë e koleksionit ekskluziv të Dormeo Black Diamond, ju mund të kompletoni dhomën tuaj edhe me aksesorët e tjerë të këtij koleksioni si jastëk, mbulesa, çarçaf, peshqir, abazhur me prekjes dhe shumë më tepër, duke sjellë stili dhe komoditeti në shtëpinë tuaj.

Të dhëna teknike
Funksione Shtesë AirX System, HeiQ Smart temp, Wellsleep filling
Linja Dormeo Vitality
Mbushja Wellsleep filling
Programi Dormeo Fjetja
Përmasat 140x200cm, 200x200cm
lahet Machine washable

Vlerësimet e klientëve (0 Vlerësime)

Nuk ka komente për këtë produkt ...

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star