ZGJIDH SIPAS KATEGORISË
Dyqanet
Club5
0
0 Lekë
Losd fsdf sd
Nuk keni produkte në shportë

Ristela Compact Flex

Vlerësoni këtë produkt
SKU: 99-1000000702
Photo
Video
-10%

Ristelat Dormeo Compact Flex të ndërtuara prej 28 ristelave elastike me material nga druri i mështeknës. Ristelat kanë kornizën kryesore e cila është e përbërë me material nga druri i ahu dhe mbajtëset e gomës që janë shumë fleksibël.

 • fleksibël
 • mund të rregulloni fortësinë
 • lehtësi në montim
Ristela Compact Flex

Çmimi: Nga 9,990 Lekë Deri në


Oferta: Nga 8,991 Lekë Deri në

Për më shumë zgjidhni një opsion.
Na telefono në: 04 451 44 40
Më shumë

Ristelat Dormeo Compact Flex të ndërtuara prej 28 ristelave elastike me material nga druri i mështeknës. Ristelat kanë kornizën kryesore e cila është e përbërë me material nga druri i ahu dhe mbajtëset e gomës që janë shumë fleksibël.

 • fleksibël
 • mund të rregulloni fortësinë
 • lehtësi në montim
Më shumë
Detajet e produktit

Ristelat Dormeo Compact Flex të ndërtuara prej 28 ristelave elastike me material nga druri i mështeknës. Ristelat kanë kornizën kryesore e cila është e përbërë me material nga druri i ahut dhe mbajtëset e gomës që janë shumë fleksibël. Një numër i madh ristelash i japin trupit mbështetjen e duhur në pikat kyçe duke siguruar sa më shumë rehati gjatë gjumit. Ju mund të personalizoni fortësinë duke rregulluar pozicionin e ristelave në pjesën e mesit. Ristelat Dormeo Compact Flex sigurojnë ajërosje optimale dhe parandalojnë krijimin e lagështisë në dyshek. Gjithashtu ato janë shumë të lehta edhe për tu montuar.

Materiali: 
Korniza: dru ahu
Ristelat: dru mështekne 

Pesha maksimale: 120-130 kg në ristelë me gjërësi 70-120cm.

Mirëmbajtja: Pastrohet me një leckë të thatë ose pak të njomë.

 • 28 ristela elastike
 • Ristelat futen në mbajtëset e gomës të cilat janë fleksibël
 • Mundësi për të zgjedhur fortësinë sipas dëshirës duke lëvizur dhe rregulluar ristelat të cilat ndodhen në mes (më e fortë - largojmë gominat, më e butë - afrojmë gominat bashkë)
 • Lehtësi në montim
 • LGA Çertifikatë Cilësie:
Të dhëna teknike
Fortësi e rregullueshme Po
Funksione Shtesë Foldable.
Linja Dormeo Vitality
Materiali dru ahu, thupër druri
Pesha maksimale e përdoruesit 130 kg
Programi Dormeo Fjetja
Përmasat 70-140 cm x 190-200 cm

Vlerësimet e klientëve (0 Vlerësime)

Nuk ka komente për këtë produkt ...

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star