ZGJIDH SIPAS KATEGORISË
Dyqanet
Club5
0
0 Lekë
Losd fsdf sd
Nuk keni produkte në shportë

Jorgan Begonia

Vlerësoni këtë produkt
SKU: 99-1000232540
Photo
Video
-50%
Ashtu si çdo aksesorë në dhomën e gjumit edhe jorganët duhet të lahen rregullisht dhe të zëvendësohen çdo disa vite për të ruajtur pastërtinë, freskinë dhe rehatinë. Jorgani i ri Begonia është perfekt për të gjithë ata që duan rehati gjatë gjithë vitit. I mbushur me mikrofibra të buta Wellsleep® për volum, ngrohtësi dhe ajrosje. Lahet në lavatriçe në 40°C dhe rezistent në mënyrë natyrale ndaj lagështirës, mykut, njollave dhe aromave.
Jorgan Begonia

Çmimi: Nga 7,990 Lekë Deri në


Oferta: Nga 3,990 Lekë Deri në

Për më shumë zgjidhni një opsion.
Na telefono në: 04 451 44 40
Më shumë
Ashtu si çdo aksesorë në dhomën e gjumit edhe jorganët duhet të lahen rregullisht dhe të zëvendësohen çdo disa vite për të ruajtur pastërtinë, freskinë dhe rehatinë. Jorgani i ri Begonia është perfekt për të gjithë ata që duan rehati gjatë gjithë vitit. I mbushur me mikrofibra të buta Wellsleep® për volum, ngrohtësi dhe ajrosje. Lahet në lavatriçe në 40°C dhe rezistent në mënyrë natyrale ndaj lagështirës, mykut, njollave dhe aromave.
Më shumë
Detajet e produktit

Një jorgan i ri për më shumë rehati gjatë natës

Jorgani i ri Begonia ofron ngrohtësi dhe rehati gjatë gjithë vitit, me një dizajn elegant, materiale dhe detaje cilësore për të cilat është i famshëm Dormeo. Jorgani i duhur për përvojën tuaj të gjumit, me butësi të plotë të cilën do ta pëlqeni shumë dhe me tegela për të parandaluar gungat ose grumbullime e materialit.

Dormeo Begonia Duvet

Ngrohtësi, butësi dhe volum

Jorgani Begonia jep ngrohtësinë, butësinë dhe volumin që dëshironi në të gjitha stinët, falë vetive të jashtëzakonshme të mikrofibrave Wellsleep® me të cilat është i mbushur. Mikrofibrat punojnë së bashku për të krijuar mijëra xhepa të vegjël ajri që ju mbajnë ngrohtë, ndërsa ofrojnë një butësi të pasur që do të pëlqeni ta përjetoni natë pas nate. Me thithjen minimale të lagështirës, fibrat i rezistojnë natyrshëm mykut, njollave dhe aromave, duke e mbajtur shtratin tuaj më të freskët për më gjatë.

Dormeo Begonia Duvet

Lehtësi në mirëmbajtje

Mbulesa mund të lahet në lavatriçe në 40°C sepse mbushja dhe mbulesa thahen shpejt, nuk ka stres në ditët e larjes, dhe krevati mund të rregullohet shpejt dhe lehtë. Përmasa 140x200 cm dhe paketim i qëndrueshëm, me një qese të ripërdorshme.

Dormeo Begonia Duvet
Të dhëna teknike
Linja Dormeo Comfort
Programi Dormeo Fjetja

Vlerësimet e klientëve (0 Vlerësime)

Nuk ka komente për këtë produkt ...

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star