ZGJIDH SIPAS KATEGORISË
Dyqanet
Club5
0
0 Lekë
Losd fsdf sd
Nuk keni produkte në shportë

Jorgan Aloe Vera V3

Vlerësoni këtë produkt
SKU: 99-1000070127
Photo
Video
-50%

Jorgan Aloe Vera është shumë i butë dhe ajroset lehtesisht. Mund të përdoret gjatë gjithë vitit. Jorgani është bërë nga mikrofibra speciale me Aloe Vera ne fund. Ajo lahet në lavatriçe në 60 °C, temperaturë që vret marimangat e pluhurit. 2 përmasa në dispozicion: 140x200 cm dhe 200x200 cm.

Jorgan Aloe Vera V3

Çmimi: Nga 6,990 Lekë Deri në


Oferta: Nga 3,495 Lekë Deri në

Për më shumë zgjidhni një opsion.
Na telefono në: 04 451 44 40
Më shumë

Jorgan Aloe Vera është shumë i butë dhe ajroset lehtesisht. Mund të përdoret gjatë gjithë vitit. Jorgani është bërë nga mikrofibra speciale me Aloe Vera ne fund. Ajo lahet në lavatriçe në 60 °C, temperaturë që vret marimangat e pluhurit. 2 përmasa në dispozicion: 140x200 cm dhe 200x200 cm.

Më shumë
Detajet e produktit

Mbulohuni gjatë natës me jorganin e ngrohtë Aloe Vera qetësues, të ri dhe të përmirësuar

Shijoni përqafime të freskëta, të buta dhe të ngrohta çdo natë! Përkëdhelni lëkurën tuaj me këtë jorgan jashtëzakonisht të butë dhe të ngrohtë.
Dormeo Aloe Vera është një jorgan klasik i mbushur me fibra Wellsleep, por pjesa më e mirë është mbulesa e saj. Mbulesa e jorganit Dormeo Aloe Vera ju jep ndjesinë më unike të butësisë, mirëqenies dhe kujdesit të lëkurës.

Projektuar për t'ju dhënë gjumë të qetë e mëngjese shplodhëse

Jorgani Dormeo Aloe Vera është krijuar për t'ju siguruar butësi të jashtëzakonshme, miqësore per lekuren, plotësisht i ajrosshem dhe mirëmbajtje të lehtë. Mbulesa me Aloe Vera është miqësore me lëkurën dhe ringjallëruese, kështu që ju mund të zgjoheni të qetë çdo mëngjes.

Fibrat e reja Viscose rrisin Butësinë dhe termorregullimin

Jorgani Dormeo Aloe Vera përmban jo vetëm mikrofibra të përparuara Wellsleep - ne gjithashtu kemi shtuar fibra të reja viskoze për të siguruar butësi dhe komoditet edhe më të madh. Fibrat viskoze bazohen natyrshëm me vetitë e shkëlqyera të termorregullimit dhe menaxhimin e lagështisë për ta mbajtur mjedisin tuaj të gjumit higjenik dhe të pastër gjatë të gjitha stinëve.

Paketim unik për ruajtje efikase

Jorgan i ri Aloe Vera vjen i paketuar bukur në një qese vakumi të ripërdorshme, kështu që ju mund të ruani me efikasitet dhe siguri jorganin tuaj edhe pas shumë kohë pas blerjes.

SI FUNKSIONON?

Ndjenjë tepër e butë, qetësuese dhe përkëdhelëse e Aloe Vera-s në lëkurën tuaj

Bima Aloe Vera është e njohur mirë për vetitë e saj shëruese natyrore, që përmbajnë më shumë se 160 përbërje biologjike mbron dhe rigjeneron lëkurën - e rekomandueshme për lëkurën e ndjeshme dhe skuqjen. Përfundimi me Aloe Vera krijon një mjedis të freskët dhe të thatë gjumi dhe gjithashtu siguron mbrojtje anti-bakteriale dhe anti-kërpudhave.
Përfundimi me Aloe Vera siguron një ndjesi zbutjeje në sipërfaqen e rrobave dhe kështu siguron një mjedis gjumi shumë të këndshëm dhe siguron gjumë më të mirë. Është gjithashtu shumë efektive në nivelin e energjisë, duke rezultuar në bilanc më të mirë të energjisë.

Me përdorimin e rregullt të jorganit Dormeo Aloe Vera ju mund të shijoni të gjitha përfitimet. Përveç kësaj, është natyrshëm hipoalergjik dhe ideal për ata që vuajnë nga alergjia.

Mbushja e mikrofibrave Wellsleep: si me pupla, por nuk shkakton alergji

Jorgani Dormeo Aloe Vera është i mbushur me mikrofibra të avancuara Wellsleep të cilat sigurojnë që duvet të jenë plotësisht i ajrosshem dhe i ngrohtë. Jorgani është i lehtë, e gjithë kjo falë butësisë ekstreme të materialeve të përdorura.
Mikrofibrat Wellsleep janë një alternativë e shkëlqyeshme e puplave dhe në të njëjtën kohë jo mikpritëse për marimangat. Përveç kësaj, këto mikrofibra janë lehtesisht te ajrsosshme dhe rezistente ndaj ujit.
Ato janë jashtëzakonisht të lehta, kështu që trupi juaj ndihet sikur po përqafohet nga një re. Mikrofibrat në mbushje kanë një strukturë zigzage dhe kjo i jep jorganit një vëllim shtesë dhe një ndjenjë të butë.

AVANTAZHET:

 • Pasuruar me Aloe Vera
 • Siguron një mjedis të freskët dhe të thatë gjumi
 • Mbushur me mikrofibra të përparuara Wellsleep
 • Jashtëzakonisht i butë dhe i rehatshëm
 • Ajroset plotësisht
 • Mund të përdoret gjatë gjithë vitit
 • Mirëmbajtje e lehtë
 • Mund të lahet në lavatriçe në 60 ° C
 •  
 • Për të gjithë familjen
 • Për njerëzit që e duan një pjesë të natyrës në shtëpinë e tyre
 • Për njerëzit me lëkurë të ndjeshme
Të dhëna teknike
Add Info PACKAGING: duvet is vacuum packed in reusable vacuum bag with inlay
We recommend the use of liquid detergents for washing delicate fabrics. After washing shake well, straighten it and dry on a flat surface.
Linja Dormeo Comfort
Mbulesa 100% polyester with Aloe Vera finish treatment
Mbushja 50% viscose / 50% polyester (Wellsleep® advanced microfibers), cca. 350gsm
Programi Dormeo Fjetja
Përmasat 140x200cm; 200x200cm
Rregullimi i papastërtisë Po
Stina të gjithë vitin
lahet 60°C

Vlerësimet e klientëve (0 Vlerësime)

Nuk ka komente për këtë produkt ...

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star