ZGJIDH SIPAS KATEGORISË
Dyqanet
Club5
0
0 Lekë
Losd fsdf sd
Nuk keni produkte në shportë

Jastëk klasik Bamboo II

Vlerësoni këtë produkt
SKU: 99-1000229626
Photo
Video
-50%

Jastëku Dormeo Bamboo ka një formë klasike, me një mbulesë të butë me prekje, duke e bërë ambientin tuaj të gjumit më të freskët, më të thatë dhe më të shëndetshëm. Është i mbushur me fibra Wellsleep® për një butësi të plotë, mbi të cilën do të pëlqeni ta mbështetni kokën. Ofron rregullim të lartësisë dhe qëndrueshmërisë dhe është i përshtatshëm për personat që flenë me bark, shpinë dhe anash. Lahet në 60°C.

Jastëk klasik Bamboo II

Çmimi: Nga 4,990 Lekë Deri në


Oferta: Nga 2,495 Lekë Deri në

Për më shumë zgjidhni një opsion.
Na telefono në: 04 451 44 40
Më shumë

Jastëku Dormeo Bamboo ka një formë klasike, me një mbulesë të butë me prekje, duke e bërë ambientin tuaj të gjumit më të freskët, më të thatë dhe më të shëndetshëm. Është i mbushur me fibra Wellsleep® për një butësi të plotë, mbi të cilën do të pëlqeni ta mbështetni kokën. Ofron rregullim të lartësisë dhe qëndrueshmërisë dhe është i përshtatshëm për personat që flenë me bark, shpinë dhe anash. Lahet në 60°C.

Më shumë
Detajet e produktit

Rifresko ambientin tuaj të gjumit

Pushoni në një jastëk të rehatshëm që është jashtëzakonisht i butë në prekje dhe falë fibrave natyrale të bamboo në mbushje ofron një ndjesi freskuese gjatë natës.

Për më tepër, është gjithashtu një fibër viskoze shumë absorbuese që mund të rregullojë natyrshëm temperaturën dhe të thithë lagështinë. Si i tillë ndihmon në parandalimin e rritjes së baktereve të dëmshme që mund të shkaktojnë probleme për ata me alergji dhe lëkurë të ndjeshme.

Dormeo Bamboo Pillow Classic II

Përfekt për çdo pozicion gjumi

  • Bërthama e jastëkut klasik Bamboo jep mbështetjen e duhur për qafën dhe kokën tuaj, pa marrë parasysh se në çfarë pozicioni flini.
  • Ai është bërë nga mikrofibra të avancuara Wellsleep® që japin butësinë dhe volumin e plotë, që prisni nga një jastëk luksoz.
  • Një zinxhir i thjeshtë në anë ju lejon të hapni jastëkun për të shtuar ose hequr fibra, nëse është e nevojshme, për të përshtatur lartësinë dhe qëndrueshmërinë e tij sipas dëshirës tuaj.
Dormeo Bamboo Pillow Classic II

E butë si një re

Mbushja e jastëkut është bërë nga mikrofibra Wellsleep® që janë:

  • të buta,
  • voluminoze,
  • të këndshme ne prekje,
  • te ajrosshme.

Ky jastëk është shumë i lehtë dhe i fryrë, dhe mbushja ju bën të ndiheni sikur jeni duke fjetur në një re.

Dormeo Bamboo Pillow Classic II

Higjienik dhe i ajrosshëm

Mbulesa është prej përzierje pambuku dhe poliester, e cila nuk është alergjike, thahet shpejt dhe ka absorbueshmëri të shkëlqyer, duke e bërë atë perfekt për t'u përdorur ndaj lëkurës. Shtimi i fibrave të bamboo në mbushjen e mbulesës shton rehati pasi ndihmon që jastëku juaj të jetë më i thatë dhe më i freskët.

Për më tepër, jastëku lahet plotësisht në 60°C për të siguruar higjienë maksimale.
Megjithatë, ju këshillojmë që ta lani në temperatura më të ulëta për të zgjatur përdorimin e jastëkut tuaj.

Dormeo Bamboo Pillow Classic II

Pjesë e koleksionit Bamboo

Së bashku me shumë produkte të ndryshme, jastëku Dormeo Bamboo II përfaqëson koleksionin e bukur Dormeo Bamboo, krijuar me përkushtim të jashtëzakonshëm. Koleksioni përfshin materiale natyrale për të siguruar gjumë të shëndetshëm dhe të sigurt dhe i dedikohet atyre që kërkojnë të përmirësojnë gjumin e tyre me produkte të bazuara në materiale natyrore, ngjyra pastel dhe ambalazhe miqësore me mjedisin.

Të dhëna teknike
Bërthama top layer: moulded memory foam middle layer: Ecocell® foam bottom layer: memory foam
Forma e jastëkut Klasik
Lartësia 17 cm
Linja Dormeo Vitality
Mbulesa top and bottom fabric: 65% polyester, 35% cotton; cover filling: 50% viscose (bamboo cellulose), 50% polyester (Wellsleep® advanced)
Programi Dormeo Fjetja
Përmasat 50x60; 50x70;70x80; 70x90
lahet 60°C

Vlerësimet e klientëve (0 Vlerësime)

Nuk ka komente për këtë produkt ...

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star