ZGJIDH SIPAS KATEGORISË
Dyqanet
Club5
0
0 Lekë
Losd fsdf sd
Nuk keni produkte në shportë

Jastëk Air+ Smart

100 100 1
ID: 110033404 SKU: 110033404
Photo
Video

Air+ Smart pillow with Dormeo ' s Octaspring® technology is designed to adjusts to any sleeping position. 2 in 1 design, classic and anatomic side. You can individually regulate the pillow's height according to your personal needs. It's breathable and has antibacterial protection. Comes in dimension 40x60cm and is suitable for all style sleepers. Washable at 40 °C.

Jastëk Air+ Smart
5,490 Lekë
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
Na telefono në: 04 451 44 40
Më shumë

Air+ Smart pillow with Dormeo ' s Octaspring® technology is designed to adjusts to any sleeping position. 2 in 1 design, classic and anatomic side. You can individually regulate the pillow's height according to your personal needs. It's breathable and has antibacterial protection. Comes in dimension 40x60cm and is suitable for all style sleepers. Washable at 40 °C.

Më shumë
Detajet e produktit

Për një gjumë të qetë

Jastëku Dormeo AIR+ smart është dizenjuar për tu përshtatur me çdo lloj pozicioni gjumi dhe zvogëlon lëvizjet dhe kthimet gjatë gjumit. Ju mund të zgjidhni ndërmjet 2 anëve dhe të përshtasin jastëkut sipas pozicionit tuaj të gjumit. I kthyeshëm dhe me zinxhir për të përshtatur lartësinë sipas dëshirës tuaj. 

Teknologji e avancuar

Zgjidhni anën anatomike me tubin Octaspring® për mbështetje anatomike për qafën dhe shpinën. Tubi Octaspring është i përbëre nga materiale cilësore poliuretane dhe memori dhe me një strukturë si hoje blete me një hapësirë në mes e cila është elastike, lejon qarkullimin e ajrit dhe siguron një ambjet gjumi më higjenik.

Ana klasike për më shumë butësi

Nëse e ktheni atë, ju do të shijoni butësinë sikur po flini "mbi pupla". Ana klasike është me material mikrofibra të avancuaraWellsleep®, që sigurojnë vetëajrosje të plotë. Falë këtyre materialeve, jastëku është shumë i butë dhe në pjesët anësore me material AirX system, për të siguruar një ambjent gjumi të thatë e të freskët.

Mbulesë e trajtuar për rehati makismale

Mbulesa e jastëkut Dormeo AIR+ smart përmban fibra TencelTM Modal - butesi natyrale. Përveç kësaj, mbulesa është gjithashtu e pasuruar dhe e trajtuar me CleanEffect®, anti-bakteriale, anti-mykotike dhe kundra aromave të pakëndshme.

I përshtatshëm për çdo lloj pozicioni gjumi

Trajtuar me Adaptive në mbulesën e saj, për t'ju përgjigjur temperaturës së trupit, duke ju ofruar ngrohtësi në dimër dhe freski në verë. Jastëku është i disponueshëm në përmasë 40x60 cm dhe i përshtatshëm për të gjithë pozicionet e gjumit: anash, me shpinë, me bark. Jastëku mund të lahet në 40°C.

Kujdes: Hiqni tubnin Octaspring përpara larjes. Për të parandaluar mbedhjen, shkundeni mirë pas larjes dhe gjatë tharjes. Bëni kujdes që të thahet plotësisht.

Të dhëna teknike
Bërthama Head chamber: 100% polyester (Wellsleep®); Neck chamber: polyurethane foam (Ecocell®) tube, viscoelastic polyurethane foam wrapping (memory foam)
Forma e jastëkut Anatomik
Lartësia 17 cm
Linja Dormeo Harmony
Mbulesa 24% Tencel ModalTM; 76% Polyester; Side fabric: AirX System Inner cover: 100%Polyester
Programi Dormeo Fjetja
Përmasat 40x60 cm
Rregullimi i papastërtisë Po
lahet 40°C

Vlerësimet e klientëve (1 Vlerësime)

5

1 Vlerësime

Produktet 1

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Arba

www.dormeo.al

Jasteku me i rehatshem
Sapo e kemi blere dhe eshte shume i rehatshem , me te gjumi behet me kenaqesi dhe pa dhimbje qafe . Jua rekomandoj te gjitheve