ZGJIDH SIPAS KATEGORISË
Dyqanet
Club5
0
0 Lekë
Losd fsdf sd
Nuk keni produkte në shportë

Magjia e miqësisë

Këto festa bëni një dhuratë të paharrueshme për fëmijët tuaj. Dhurata unike Emotion Owls, për festa fundviti sa më magjike! Vetëm imagjinoni gëzimin në sytë e tyre, kur të gjejnë poshtë bredhit bufin që këndon, i mbulon me ngrohtësi … dhe i mëson magjinë brenda zemrave tona.

BUFAT FESTIV PREJ PELLUSHI

Festat e fundvitit janë magjike për këdo, sidomos për fëmijët. Është koha për përqafime, të qeshura, lojëra, këngë, gëzim dhe dashuri… por dhe koha për lodraaa!

Tek ne do të gjeni dhuratën perfekte – atë që përçon të gjitha emocionet dhe kuptimin e vërtetë të festave të fundvitit!

BUFAT FESTIV PREJ PELLUSHI

BUFAT FESTIV PREJ PELLUSHI

Më shumë

KOLEKSIONI WARM HUG

Dhuroni fëmijëve një përqafim të ngrohtë që zgjatë shumë vite, me setin e butë me një jastëk dhe batanije të ngrohtë për ëndrra magjike.

Dizajni i këndshëm me balona dhe pinguinë, si dhe elemente që shkëlqejnë në errësirë, për një gjumiësa më të qetë.

SET WARM HUG PËR FËMIJË

SET WARM HUG PËR FËMIJË

Më shumë

PRODUKTET EMOTION OWLS

Me produktet e linjës Emotion Owl, ju do ta shndërroni dhomën e fëmijëve një vend argëtues ku ata mund të luajnë, mësojnë, si dhe të pushojnë.

Pasuroni dhomën e fëmijëve me bufa ekspresivë, dyshek, jastëk, jorgan, set çarçafësh, kostum dhe çorape nga linja Emotion Owl.

Kur vjen puna te fëmijët, disa gjëra janë shumë të rëndësishme – rehatia, higjiena dhe cilësia. Të treja këto do t’i gjeni te produktet Emotion Owl.

SETI I KELLEFEVE EMOTION OWLS

SETI I KELLEFEVE EMOTION OWLS

Më shumë

PIZHAMA EMOTION OWL

Më shumë

FAMILJA E BUFAVE PREJ PELLUSHI

Më shumë