Nuk keni produkte në shportë

Provo

E re - Dyqani virtual Top Shop

Për momentin nuk mund të takohemi personalisht me ju, por kjo nuk do të na ndalojë.

Na telefononi dhe bëni një shëtitje virtuale midis rafteve tona me ndihmën e një video call në kompjuterin ose në celular tuaj.

Ju do të jeni në gjendje të shikoni dhe diskutoni për produktet me konsulentët tanë, dhe ne do t'i dërgojmë produktet e porositura në derën e shtëpisë tuaj shpejt dhe në mënyrë të sigurt. Për blerjet mbi 6990 lekë, dorëzimi është falas.

Dyqani virtual është i hapur E Hënë - E Premte: 09:00 – 17:00.

Telefono në 0673167668 ose futu në chat

Thirrjen tuaj po e presin Silvi, Nalda, Aida dhe Bukra

Si mund të futeni në dyqanin tonë virtual online?

 • Si mund të futeni në dyqanin tonë virtual online?

  1: Në fund të faqes në banner, gjeni dhe klikoni në link për t’u lidhur me dyqanin virtual.

 • Bashkohuni me dyqanin e parë virtual në Shqipëri.

  2: Vendosni emrin dhe numrin tuaj të telefonit dhe prisni për një telefonatë me video nga konsulenti ynë.

 • Stafi ynë miqësor dhe profesional do të mirëpresë thirrjen tuaj (video).

  3: Shëtisni nëpër raftet përmes lidhjes me video për të parë dhe porositur produktet që dëshironi.

Si funksionon? - Prezantimi i videos

Ne gjithashtu kemi përgatitur një video të shkurtër duke ju prezantuar me dyqanin Virtual Top Shop

Shiko videon demonstruese

Një këshillë për përdoruesit celularë!

Në telefonat iOS, Whatsapp mund të përdoret për chat video, dhe Viber në telefonat Android përveç Whatsapp.

 • PARAQITJA LIVE E PRODUKTIT

  Bëni një shëtitje virtuale midis rafteve tona nga PC ose celulari juaj.

 • DERGIM I SHPEJTË DHE I SIGURT

  Të gjitha produktet dorëzohen në derën e shtëpisë tuaj në mënyrë të sigurt dhe të shpejtë. Për blerje mbi 6,990 lekë, dorëzimi është falas.

 • BLI NGA SHTËPIA

  Edhe pse duhet të qëndroni në shtëpi, ju duhet të keni gjithçka që ju nevojitet për një gjumë të mirë gjatë natës, gatim të shijshëm, relaksim.