ZGJIDH SIPAS KATEGORISË
Dyqanet
Club5
0
0 Lekë
Losd fsdf sd
Nuk keni produkte në shportë

Set peshqirësh 5 copë

Vlerësoni këtë produkt
ID: 110084513 SKU: 110084513
Photo
Video

Peshqirët e rinj dhe super të butë që do t'ju pëlqejë t'i ndjeni në lëkurën tuaj. Me material 100% pambuk, praktik, të butë e super thithës, mund të lahen në lavatriçe me 40°C. Në set përfshihen 5 peshqir të përmasave të ndryshme.

Set peshqirësh 5 copë
4,500 Lekë
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
Na telefono në: 04 451 44 40
Më shumë

Peshqirët e rinj dhe super të butë që do t'ju pëlqejë t'i ndjeni në lëkurën tuaj. Me material 100% pambuk, praktik, të butë e super thithës, mund të lahen në lavatriçe me 40°C. Në set përfshihen 5 peshqir të përmasave të ndryshme.

Më shumë
Detajet e produktit

Zgjidhni setin tuaj të preferuar!

A janë peshqirët tuaj të vjetër dhe të ashpër? A qëndrojnë fijet të sheshta dhe të ngurta pas larjes? Zëvendësojini ato me peshqirë të rinj për një ndjenjë të butë dhe luksoze dhe jepini banjës tuaj një ndryshim të shpejtë, të lehtë dhe të përballueshëm me një elegancë klasike, minimaliste që ju dhe familja juaj do t'ju pëlqejë.

Dormeo Towel

Pambuk për cilësinë dhe ndjesinë më të mirë

Pambuku është një fibër plotësisht natyrale që është e përkryer për t'u përdorur pranë lëkurës për shkak të butësisë. Jo alergjik, thahet shpejt dhe me perthithje të shkëlqyer, është materiali ideal për peshqirët. Dilni nga banja ose dushi dhe shijoni ndjesinë e butësisë dhe freskisë, sigurohuni që koha e banjës të jetë një kënaqësi. Lahen në 40°C, dizanji i tyre siguron që peshqirët të duken dhe të ndjehen si të rinj për më gjatë.

Dormeo Towel

Të disponueshëm në 5 përmasa & 8 ngjyra

Seti është i disponueshëm në 8 ngjyra të ndryshme:

 • E bardhë
 • E verdhe
 • Blu
 • Blu e lehtë
 • Blu e errët
 • Jeshile
 • Kafe/Bezhë
 • Në set përfshihen:

 • Dormeo Bath sheet towel 100X150cm
 • Dormeo Bath towel 70x140cm
 • Dormeo Hand towel 50X100cm
 • Dormeo Toilet Towel 30X50cm
 • Dormeo Guest Towel 45x75cm
 • Dormeo Towel
  Të dhëna teknike
  Linja Dormeo Bath
  Programi Dormeo Banjo

  Vlerësimet e klientëve (0 Vlerësime)

  Nuk ka komente për këtë produkt ...

  Si e vlerësoni këtë Produkt? *

  1 1 yll
  2 2 star
  3 3 star
  4 4 star
  5 5 star