ZGJIDH SIPAS KATEGORISË
Dyqanet
Club5
0
0 Lekë
Losd fsdf sd
Nuk keni produkte në shportë

Makinë Qethëse me vakum Wellneo

Vlerësoni këtë produkt
ID: 110037789 SKU: 110037789
Photo
Video
-50%

Mos u shqetëso nëse nuk mund të shkosh tek berberi apo parukierja. Makina e qethjes me vakum e fuqishme dhe inovative e përshtatshme për shkurtimin e flokëve, mustaqeve dhe mjekrës. Me thithje të fuqishme vakumi i cili kap qimet dhe i fut në një dhomëz të vogël të integruar, për tju lehtësuar sa më shumë punë në pastrim. Brisqe çeliku dhe karboni për të prerë edhe flokët më të hollë.

Makinë Qethëse me vakum Wellneo

Çmimi: 3,990 Lekë


Oferta: 1,990 Lekë

Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
Na telefono në: 04 451 44 40
Më shumë

Mos u shqetëso nëse nuk mund të shkosh tek berberi apo parukierja. Makina e qethjes me vakum e fuqishme dhe inovative e përshtatshme për shkurtimin e flokëve, mustaqeve dhe mjekrës. Me thithje të fuqishme vakumi i cili kap qimet dhe i fut në një dhomëz të vogël të integruar, për tju lehtësuar sa më shumë punë në pastrim. Brisqe çeliku dhe karboni për të prerë edhe flokët më të hollë.

Më shumë
Detajet e produktit

Revolucion në rutinën tuaj për kujdesin personal

Bëhuni gati për tu mahnitur nga kjo makinë qethje e fuqishme dhe lehtësish e manovrueshme, e dizenjnuar që të përshtatet në mënyrë perfekte me pëllëmbën e dorës.

Brisqet prej celiku dhe karboni do të mund të shkurtojnë edhe flokët më të hollë apo të imët dhe do t'i presin ato sipas preferencave tuaja. Në brëndësi të saj është një thithës i fuqishëm i cili funksionon si me vakum për të thithur në mënyrë efikase qimet pas shkurtimit apo prerjes.

Nuk ka më rrëmuje

Pastrimi i flokëve është një nga problemet më të mëdha pasi shkurtoni flokët në shtëpi. Sidoqoftë, me makinën e qethjes Wellneo, ju mund të shkurtoni flokët në mënyrë të përsosur pa krijuar një rrëmujë të madhe ose pa zotëruar aftësi berberi.

Vakumi i fuqishëm siguron që flokët e prera të mblidhen në këtë hapësirë të vogël të pajisjes, në vend që të mbulojnë rrobat, lavamanin apo dyshemenë.

Pasi të keni mbaruar me shkrutimin e flokëve ju mund ta zbrazni lehtësisht atë duke përdorur furcën e pastrimit e cila është e përfshirë në pako. Eshtë kaq e thjeshtë!

Perfekte për përdorim të përditshëm

Mund të përdoret për:

 • Wellneo Vacuum Hair Trimmer

  Mjekrrën dhe mustaqet

 • Wellneo Vacuum Hair Trimmer

  Flokët

 • Wellneo Vacuum Hair Trimmer

  Pjesët anësore

 • Wellneo Vacuum Hair Trimmer

  Gjoksin

 • Wellneo Vacuum Hair Trimmer

  Sqetullat

 • Wellneo Vacuum Hair Trimmer

  Qafën

Mundësi të pafundme për shkurtim

Makina e qethjes me vakum Wellneo plotëson nevojat e mirëmbajtjes së çdo njeriu. Ajo që është edhe më fantastikja është që ju mund të harroni elemente të panumërta të zvogëlimit që zakonisht humbasin diku dhe nuk i keni në momentin që ju duhen.

Këtu, thjesht rregulloni kokën në gjatësinë tuaj të preferuar dhe gati. Ju mund të zgjidhni një nga 10 opsionet e mundshme të gjatësisë së qimes - nga 1,5 në 16 mm, duke e bërë atë të përshtatshme për të dyja flokët e gjatë dhe të shkurtër. Për më tepër, madje mund ta përdorni në të gjitha llojet e mjekrave.

Wellneo Vacuum Hair Trimmer

Disa avantazhe të tjera

Me makinën e qethjes Wellneo, ju do të keni një rezultat perfekt në shkrutimin e flokëve, rregullimin e mjekrrës në cdo kohë. Për më tepër:

 • Lehtësi në mirëmbajtje – pastrohet lehtë me anë të furcës që është e përfshirë,
 • Bateri që mban deri në 40 minuta,
 • Tregues me dritë për baterinë,
 • Pa kabëll dhe e lehtë në peshë,
 • 178 cm gjatësia e kordonit, që mund ta përdorni edhe nëse është në karikim.

E sigurtë në përdorim, do të keni besimin të përdorni prerësit pa prerë veten tuaj ose irrituar lëkurat e ndjeshme.

Wellneo Vacuum Hair Trimmer

Vlerësimet e klientëve (0 Vlerësime)

Nuk ka komente për këtë produkt ...

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star