ZGJIDH SIPAS KATEGORISË
Dyqanet
Club5
0
0 Lekë
Losd fsdf sd
Nuk keni produkte në shportë

Aksesore per pastruesin e kallove Wellneo

Vlerësoni këtë produkt
ID: 110070152 SKU: 110070152
Photo
Video
-50%

A keni ose mendoni të blini Wellneo® Supreme Callus Remover? Nëse përgjigjja juaj është po, mund të blini edhe 2 kokat zëvendësuese. Ato duhet të zëvendësohen rregullisht ndërsa konsumohen për shkak të efikasitetit të lartë të produktit.

Aksesore per pastruesin e kallove Wellneo

Çmimi: 779 Lekë


Oferta: 390 Lekë

Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
Na telefono në: 04 451 44 40
Më shumë

A keni ose mendoni të blini Wellneo® Supreme Callus Remover? Nëse përgjigjja juaj është po, mund të blini edhe 2 kokat zëvendësuese. Ato duhet të zëvendësohen rregullisht ndërsa konsumohen për shkak të efikasitetit të lartë të produktit.

Më shumë
Detajet e produktit

Aksesorë për pastruesin e kallove

Pajisja për kallot Wellneo® Supreme vjen me 2 koka, secila e destinuar për lloje të ndryshme të ashpërsisë së lëkurës. Njëra është e shkëlqyeshme për kujdesin për lëkurën tuaj të rregullt, ndërsa tjetra kujdeset për ato kallot e trasha kokëforta. Thjesht zgjidhni kokën për të arritur rezultate krejtësisht të lëmuara. Siç është natyra e rulave të ashpër, ato duhet të zëvendësohen rregullisht ndërsa konsumohen. Kur të vijë ajo kohë, ju kemi mbuluar me këtë set aksesorësh.

Wellneo Supreme Callus Remover Attachment Head

Të përfshira në paketim

  • Wellneo Supreme Callus Remover Attachment Head

    Për kallot e sapoformuar dhe lëkurën normale

  • Wellneo Supreme Callus Remover Attachment Head

    Për kallot e trasha dhe lëkurë të ashpër dhe të thatë

Rreth Wellneo® Supreme Callus Remover

Wellneo® Supreme Callus Remover është një pajisje që funksionon me bateri, kështu që ju mund ta përdorni me siguri dhe lehtësi sa herë dhe kudo që të shkoni. Është e pajisur me një motor të fuqishëm që gjeneron 10500 RPM të pabesueshme që heq me sukses lëkurën e vdekur dhe zbut thembrat dhe gishtërinjtë e këmbës ndërsa është komode për t’u përdorur. Wellneo® Supreme Callus Remover i bën këmbët të bukura dhe të lëmuara dhe të gatshme për aventura të reja.

Wellneo Supreme Callus Remover Attachment Head

Vlerësimet e klientëve (0 Vlerësime)

Nuk ka komente për këtë produkt ...

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star