ZGJIDH SIPAS KATEGORISË
Dyqanet
Club5
0
0 Lekë
Losd fsdf sd
Nuk keni produkte në shportë

Pastrues për kallot Wellneo

Vlerësoni këtë produkt
ID: 110069182 SKU: 110069182
Photo
Video

Wellneo® Supreme Callus Remover në mënyrë të sigurt largon lëkurën e fortë, të ashpër dhe të thatë menjëherë. Doreza speciale në formë këndi me ndarjen e pluhurit të lëvizshëm zvogëlon rrëmujën. Notshtë jo vetëm një nga heqësit më të efektshëm të kallove elektrike në treg, por edhe një nga më elegantët. E përsosur për këdo që dëshiron që këmbët e tyre të duken të lëmuara, të shëndetshme dhe tërheqëse.

Pastrues për kallot Wellneo
1,890 Lekë
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
Na telefono në: 04 451 44 40
Më shumë

Wellneo® Supreme Callus Remover në mënyrë të sigurt largon lëkurën e fortë, të ashpër dhe të thatë menjëherë. Doreza speciale në formë këndi me ndarjen e pluhurit të lëvizshëm zvogëlon rrëmujën. Notshtë jo vetëm një nga heqësit më të efektshëm të kallove elektrike në treg, por edhe një nga më elegantët. E përsosur për këdo që dëshiron që këmbët e tyre të duken të lëmuara, të shëndetshme dhe tërheqëse.

Më shumë
Detajet e produktit

Këmbë të lëmuara kurdo dhe kudo

Wellneo® Supreme Callus Remover është një pajisje që funksionon me bateri, kështu që ju mund ta përdorni me siguri dhe lehtësi sa herë dhe kudo që të shkoni. Është e pajisur me një motor të fuqishëm që gjeneron 10500 RPM të pabesueshme që heq me sukses lëkurën e vdekur dhe zbut thembrat dhe gishtërinjtë e këmbës ndërsa është komode për t’u përdorur. Wellneo® Supreme Callus Remover i bën këmbët të bukura dhe të lëmuara dhe të gatshme për aventura të reja.

Wellneo Supreme Callus Remover

E përshtashme për kërkesat tuaja me 2 koka

Pajisja për kallot Wellneo® Supreme vjen me 2 koka, secila e destinuar për lloje të ndryshme të ashpërsisë së lëkurës. Njëra është e shkëlqyeshme për kujdesin për lëkurën tuaj të rregullt, ndërsa tjetra kujdeset për ato kallot e trasha kokëforta. Thjesht zgjidhni kokën për të arritur rezultate krejtësisht të lëmuara. Siç është natyra e rulave të ashpër, ato duhet të zëvendësohen rregullisht ndërsa konsumohen. Kur të vijë ajo kohë, ju kemi mbuluar me setin e aksesoreve me 2 koka Wellneo® Supreme Callus Remover Attachment.

Wellneo Supreme Callus Remover

Këmbë të lëmuara dhe të bukura pa shumë mundim

Falë formës së saj me kënd dhe një ndarjeje për mbledhjen e pluhurit, Wellneo® Supreme Callus Remover kap më shumë nga lëkura e vdekur dhe lë më pak pluhur lëkure përreth. Një dorezë me kapje të lehtë e bën atë një nga eleminuesit më elegant të kallove në treg, i përsosur për të mbuluar zona më të mëdha të këmbëve tuaja, siç është thembra.

Wellneo Supreme Callus Remover

Përpara dhe pas

 • Wellneo Supreme Callus Remover

  Përpara përdorimit të Wellneo® Supreme Callus Remover

 • Wellneo Supreme Callus Remover

  Pas përdorimit të Wellneo® Supreme Callus Remover

Aksesorë të përfshirë në paketim

 • Wellneo Supreme Callus Remover

  Për kallot e sapoformuara dhe lëkurën normale

 • Wellneo Supreme Callus Remover

  Për kallo kokëfortë të trashë dhe lëkurë të ashpër dhe të thatë

 • Wellneo Supreme Callus Remover

  Mbledhesja e pluhurit që hiqet për më pak rrëmujë dhe pastrim të lehtë

Karakteristika e produktit

 • Lëmoni lëkurën e ashpër dhe të fortë
 • Këmbë më të buta dhe të lëmuara
 • Ajo përmban dy koka
 • I përshtatshëm për përdorim të lagësht dhe të thatë
 • Punon me bateri
 • Lehtësi në përdorim
Wellneo Supreme Callus Remover

Këmbët tuaja e meritojnë

Këmbët tona punojnë shumë çdo ditë, pasi ato mbajnë peshën e të gjithë trupit, ju lëvizin përreth dhe ju mbajnë të qëndrueshëm. Ata meritojnë vëmendjen tuaj. Me pajisjen per pastrimin e kallove Wellneo® Supreme, ju mund të hiqni qafe lëkurën e fortë dhe kallot me lehtësi, të ndjeheni të energjik, të sigurt dhe të gatshëm për ditët e verës.

Wellneo Supreme Callus Remover

Vlerësimet e klientëve (0 Vlerësime)

Nuk ka komente për këtë produkt ...

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star