ZGJIDH SIPAS KATEGORISË
Dyqanet
Club5
0
0 Lekë
Losd fsdf sd
Nuk keni produkte në shportë

Wellneo

Vlerësoni këtë produkt
ID: 110070156 SKU: 110070156
Photo
Video
-62%

Brisqet zëvendësuese për Wellneo® Supreme Blade Wet&Dry përbëhet nga një kokë lidhëse dhe shërben si një zëvendësim për Wellneo® Supreme Blade Wet & Dry. Megjithëse është projektuar me qëndrueshmëri në mendje, zëvendësoni rregullisht kokën për të siguruar një performancë optimale. Ndryshimi rekomandohet të paktën një herë në vit për përvojën më të mirë të rruajtjes.

Wellneo

Çmimi: 1,790 Lekë


Oferta: 680 Lekë

Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
Na telefono në: 04 451 44 40
Më shumë

Brisqet zëvendësuese për Wellneo® Supreme Blade Wet&Dry përbëhet nga një kokë lidhëse dhe shërben si një zëvendësim për Wellneo® Supreme Blade Wet & Dry. Megjithëse është projektuar me qëndrueshmëri në mendje, zëvendësoni rregullisht kokën për të siguruar një performancë optimale. Ndryshimi rekomandohet të paktën një herë në vit për përvojën më të mirë të rruajtjes.

Më shumë
Detajet e produktit

Brisqe Revolucionare

Nëse jeni duke kërkuar një brisk zëvendësimi për WELLNEO SUPREME BLADE WET & DRY, mos kërkoni më tej. Megjithëse është projektuar me qëndrueshmëri në mendje, sigurohuni që të zëvendësoni kokën rregullisht për të siguruar një performancë optimale.

  • Brisqe me majë të rrumbullakëta që mbrojnë lëkurën tuaj
  • Më shumë se 200 pika kontakti për heqjen e qimeve
  • Rruan qimet në 2 drejtime për rezultate më të mira
Wellneo Supreme Blade Wet&Dry Replacement Blade

Rreth Wellneo Supreme Blade Wet&Dry

Me modelin e saj revolucionar të briskut, Wellneo Bla Supreme Blade Wet & Dry është një mjet novator bukurie për heqjen e butë dhe efektive të qimeve të trupit dhe fytyrës. Përmban një dizajn brisku që funksionon në dy drejtime, duke e bërë atë të rehatshëm dhe pa dhimbje për t'u përdorur edhe pa krem rroje ose ujë.

Wellneo Supreme Blade Wet&Dry Replacement Blade

Vlerësimet e klientëve (0 Vlerësime)

Nuk ka komente për këtë produkt ...

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star