ZGJIDH SIPAS KATEGORISË
Dyqanet
Club5
0
0 Lekë
Losd fsdf sd
Nuk keni produkte në shportë

Masazhues 3në1 Shiatsu Wellneo

Vlerësoni këtë produkt
ID: 110003220 SKU: 110003220
Photo
Video
-50%

Shijoni një masazh relaksues Shiatsu - një art popullor japonez për masazh në komoditetin e shtëpisë. Masazhuesi Wellneo 3në1 Total Back Shiatsu vjen me funksione të ndryshme për të qetësuar muskujt tuaj të shpinës: ngrohje, trokitje, dridhje, masazh në vend ose masazh të përzierjes. Përfshihet telekomanda për rregullimin e intensitetit, mënyrës dhe zonës së masazhimit. Funksioni i kohëmatësit 5, 10 ose 15 minuta.

Masazhues 3në1 Shiatsu Wellneo

Çmimi: 21,990 Lekë


Oferta: 10,990 Lekë

Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
Na telefono në: 04 451 44 40
Më shumë

Shijoni një masazh relaksues Shiatsu - një art popullor japonez për masazh në komoditetin e shtëpisë. Masazhuesi Wellneo 3në1 Total Back Shiatsu vjen me funksione të ndryshme për të qetësuar muskujt tuaj të shpinës: ngrohje, trokitje, dridhje, masazh në vend ose masazh të përzierjes. Përfshihet telekomanda për rregullimin e intensitetit, mënyrës dhe zonës së masazhimit. Funksioni i kohëmatësit 5, 10 ose 15 minuta.

Më shumë
Detajet e produktit

Masazh rinovues Shiatsu sa herë që dëshironi

E dini atë ndjenjë kur ktheheni në shtëpi pas një dite të gjatë në punë ose seancë të vështirë në palestër dhe gjithçka që dëshironi është një masazh relaksues i të gjithë trupit? Sikur të kishte një zgjidhje tjetër përveç partnerit tuaj ose pagimit të masazheve të shtrenjta larg shtëpisë tuaj ... Lajm i mirë për ju nga Wellneo 3in1 Total Back Shiatsu Massager mund të dorëzohet menjëherë në shtëpinë tuaj dhe t'ju japë gjithçka keni dëshiruar - masazh rinovues dhe relaksues për gjithë shpinës dhe kofshët.

Relaksoni muskujt me një pajisje profesionale masazhi

Nëse stresi, mungesa e gjumit, qëndrimi ose ulja gjatë gjithë ditës e bëjnë trupin të ndihet i ngurtë dhe i pakëndshëm, masazhuesi 3në1 Total Back Shiatsu është pikërisht ajo që ju nevojitet. Ndaloni së shpenzuari para për masazhues të shtrenjtë dhe humbisni kohë për masazh joprofesional. Krijoni një oazë relaksues në shtëpinë tuaj. Kjo pajisje e re nga Wellneo ju ofron gjithçka që mund të dëshironi në një masazhues: ngrohje, trokitje, dridhje, masazh në vend ose masazh të përzierjes.

Arti i masazhit japonez në një formë moderne

Sekreti mijëra vjeçar japonez i bazuar në njohuritë tradicionale kineze të pikave të acupuncture tani vjen në një formë moderne në dispozicion për të gjithë. Masazhuesi Wellneo 3in1 Total Back Shiatsu mund të përdoret në çdo divan ose karrige. Thjesht futeni pajisjen në prizë, ndizeni dhe shijoni një masazh relaksues. Ju mund ta rregulloni me lehtësi llojin e masazhit me telekomandë të përshtatshme dhe të zgjidhni pjesën e trupit për masazh, duke zgjedhur intensitetin e dridhjeve ose terapinë e shëndetit.

  • Lehtëson shqetësimet në pjesën e sipërme, të poshtme ose të shpinës dhe kofshës
  • Zgjidhni nga ngrohja, dridhja, masazhi në vend ose masazhi i përzierjes
  • Rregulloni intensitetin e dridhjeve dhe mënyrën e masazhit
  • Përdorni një kohëmatës për ta vendosur atë në 5, 10 ose 15 minuta
  • Përdorim i përshtatshëm në shtëpi me telekomandë të përfshirë

Vlerësimet e klientëve (0 Vlerësime)

Nuk ka komente për këtë produkt ...

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star