Club5
0
0 Lekë
Losd fsdf sd
Nuk keni produkte në shportë

Masazhues me ngrohje 2në1 Wellneo

Vlerësoni këtë produkt
SKU: 99-1000084283
Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video

Masazhuesi me ngrohje Wellneo 2in1 një produkt unik i cili kombinon mazashimin me vibrim dhe ngrohjen. Ngrohtësia dhe vibrimi ndihmojnë në qetësimin e parehative të trupit dhe ofrojne ndjesinë e masazhimit. Ju gjithashtu mund të përdorni vetëm jastëkun me ngrohje për shpinën, qafën apo barkun. Me material pellush, 2 nivele vibrimi.

Masazhues me ngrohje 2në1 Wellneo
7,990 Lekë
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 40
Më shumë

Masazhuesi me ngrohje Wellneo 2in1 një produkt unik i cili kombinon mazashimin me vibrim dhe ngrohjen. Ngrohtësia dhe vibrimi ndihmojnë në qetësimin e parehative të trupit dhe ofrojne ndjesinë e masazhimit. Ju gjithashtu mund të përdorni vetëm jastëkun me ngrohje për shpinën, qafën apo barkun. Me material pellush, 2 nivele vibrimi.

Më shumë
Detajet e produktit

Mposhtni mbrëmjet e ftohta të dimrit me masazhuesin me ngrohje Wellneo

Thuaj lamtumirë këmbëve të ftohta! Tani ju mund të mbani këmbët tuaja të ngrohta me Wellneo 2in1 Warm Massager, një ngrohje elektrike dhe pajisje ngrohjes që kthen mbrëmjet e ftohta në ato të ngrohta dhe komode.

Masazhuesi 2in1 është unik për shkak të pjesës së poshtme të ndashme që shndërrohet në një jastëk të ngrohtë masazhi. Pra, nëse doni të ngrohni shpinën ose stomakun thjesht hiqni pjesën e sipërme dhe do të keni një jastëk praktik i cili siguron që pjesët tuaja të trupit të marrin trajtimin e duhur duke kombinuar ngrohjen dhe masazhimin.

Jo më këmbë të ftohta!

Nëse jeni ulur duke lexuar një libër, duke shikuar televizor ose në një zyrë duke punuar në kompjuter, futini këmbët tuaja në në këtë pajisje komode dhe mbani këmët e ngrohta kur temperaturat bien gjatë dimrit.

Masazh vibruese për relaksim

Masazhuesit Wellneo gjithashtu ofron vibracion relaksues i cili butësisht masazhon këmbët tuaja të lodhura. Dy nivele të masazhit të vibrimit relaksues janë në dispozicion vetëm duke shtypur butonin.

Thjesht vendoseni në dysheme para karriges suaj, uluni, qetësohuni dhe vendosni këmbët tuaja brenda masazhuesit.

Ngjyra të reja dhe tërheqëse

Zgjidhni ndërmjet katër ngjyrave të cilat mund ti kombinoni edhe me dekorin e dhomës tuaj: blu për stilin modern, kafe klasike, e kuqe luksoze për atmosferën e Krishtlindjeve dhe gri elegante.

Jastëk masazhues, i butë

Hiqni pjesën e sipërme dhe merrni një jastëk super komod dhe të ngrohtë, i cili dhuron nxehtësi për shpinën, barkun, gjoksin ose çfarëdo pjesë të trupit tuaj që ka nevojë për pak ngrohtësi. Përdorni 2 nivele të intensitetit të masazhit rigjenerues për të relaksuar muskujt e qafës, shpinës ose këmbëve.

Metoda e shpejtë dhe efikase për lehtësimin e dhimbjeve në çdo pjesë të trupit tuaj.

Terapi e butë e ngrohjes për largimin e parehative

Ngrohtësia mund të lehtësojë disa lloje të parehative të trupit, ngurtësitë, dhimbjet, ndjeshmëritë, dhe gjithashtu të ndihmojë lirimin e muskujve pas aktivitetit fizik.

Masazhuesi Wellneo 2in1 siguron një lehtësim efektiv, pa asnjë efekt anësor dhe mund t'ju ndihmojë të:

 • Relakson pothuajse të gjithë trupin

 • Ndihmon në qetësimin e shpinës

 • Relakson këmbët e lodhura

 • Masazhon kokën, qafën dhe shpatullat

 • Qetëson

 • Përmirëson qarkullimin e gjakut

Përpara se të aplikoni masazhimin relaksues me ngrohje konsultohuni me mjekun tuaj.

Mbulesë antibakteriale e cila mund të lahet

Falë pëlhurës antibakteriale të mbushur në mbulesë, nuk ka erë të keqe! Është lehtësisht i lëvizshëm me zinxhir dhe madje mund të lahet në lavatriçe në 30°.

Ditët e ftohta të dimrit mund të vijnë: me ndihmën e pajisjes për ngrohje dhe relaksim të këmbëve, ju do të jeni imun ndaj temperaturave të ulëta dhe shpejt mund të ngrohni këmbët tuaja të ftohta pas ecjeve në temperatura të ulëta.

Informacione Shtesë

Infromacione Teknike

 • Vibrimi: 3800 ± 10%RPM
 • Përmasa e produktit: 34x13x34cm
 • Gjatësia e kabullit: 1.8 m
 • DC 12V, 0.8A
 • Pjesa e sipërme masazhuese mund të hiqet dhe lahet
 • Hapësirë e madhe për të vendosur këmbët
 • E disponueshme në 4 ngjyra:
  • Blu
  • Kafe
  • Gri
  • E kuq

Vlerësimet e klientëve (0 Reviews)

Nuk ka komente për këtë produkt ...

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star