ZGJIDH SIPAS KATEGORISË
Dyqanet
Club5
0
0 Lekë
Losd fsdf sd
Nuk keni produkte në shportë

Tharëse Flokësh 2në1 Wellneo

Vlerësoni këtë produkt
ID: 110022589 SKU: 110022589
Photo
Video
-70%

Wellneo® 2në1 AirPro është gjenerata e re e tharëseve jonike e cila than flokët deri në 70% më shpejt. Ajo ka një funksion jonik të integruar dhe teknologjinë ekskluzive e cila rrotullohet dhe ju mund ta përdorni këtë tharëse në dy mënyra. Nuk i djeg flokët dhe nuk i dëmton ato. Dizenjuar për përkujdesje maksimale për flokët tuaj, ndihmon në tharje, zbutje, më shumë shkëlqim dhe me të drejta.

Tharëse Flokësh 2në1 Wellneo

Çmimi: 7,990 Lekë


Oferta: 2,390 Lekë

Transporti Falas
Produkti mund të poroistet, dorëzimi pas 2 muajsh.
Na telefono në: 04 451 44 40
Më shumë

Wellneo® 2në1 AirPro është gjenerata e re e tharëseve jonike e cila than flokët deri në 70% më shpejt. Ajo ka një funksion jonik të integruar dhe teknologjinë ekskluzive e cila rrotullohet dhe ju mund ta përdorni këtë tharëse në dy mënyra. Nuk i djeg flokët dhe nuk i dëmton ato. Dizenjuar për përkujdesje maksimale për flokët tuaj, ndihmon në tharje, zbutje, më shumë shkëlqim dhe me të drejta.

Më shumë
Detajet e produktit

Teknologji e re unike dhe tharje e fuqishme

Tharësja unike Wellneo® 2në1 AirPro me një dizajn ergonomik dhe fuqi të ndryshme për tharje. Gjenerata më e re e tharëse të flokëve e kombinuar më një fuqi 2000W, teknologji jonike dhe dizajn inovativ me dy mënyra tharje: tharje klasike dhe tharje tynel.

  • Wellneo 2in1 AirPro Hair Dryer

    Tharje klasike për flokë të shkurtër dhe të gjatë

  • Wellneo 2in1 AirPro Hair Dryer

    Tharje specifike(tunel) për një pjesë flokesh - për flokë të gjatë

Than floket deri në 70% më shpejt

Tharësja e flokëve Wellneo® 2në1 AirPro është perfekte për të gjithë familjen. Ju mund të zgjidhni nëse dëshironi të përdorni atë si një tharëse klasike për tharjen e flokëve të shkurter ose të gjatë ose tharjen si tunel për flokë të gjatë. Thjeshtë rrotulloni unazën e saj si në foton më poshtë dhe ndryshoni drejtimin e ajrit. Sistemi inovativ për tharjen me metoden tunel bën të mundur shpërndarjen e ajrit dhe stimulon tharjen para dhe mbrapa për një pjesë të caktuar flokësh duke i tharë deri në 70% me shpejt.

  1. Tharje klasike
  2. Tharje specifike (tunel)
Wellneo 2in1 AirPro Hair Dryer Wellneo 2in1 AirPro Hair Dryer Wellneo 2in1 AirPro Hair Dryer Wellneo 2in1 AirPro Hair Dryer Wellneo 2in1 AirPro Hair Dryer Wellneo 2in1 AirPro Hair Dryer Wellneo 2in1 AirPro Hair Dryer Wellneo 2in1 AirPro Hair Dryer Wellneo 2in1 AirPro Hair Dryer Wellneo 2in1 AirPro Hair Dryer Wellneo 2in1 AirPro Hair Dryer Wellneo 2in1 AirPro Hair Dryer Wellneo 2in1 AirPro Hair Dryer Wellneo 2in1 AirPro Hair Dryer Wellneo 2in1 AirPro Hair Dryer Wellneo 2in1 AirPro Hair Dryer Wellneo 2in1 AirPro Hair Dryer Wellneo 2in1 AirPro Hair Dryer Wellneo 2in1 AirPro Hair Dryer Wellneo 2in1 AirPro Hair Dryer Wellneo 2in1 AirPro Hair Dryer Wellneo 2in1 AirPro Hair Dryer Wellneo 2in1 AirPro Hair Dryer Wellneo 2in1 AirPro Hair Dryer

Flokë të shëndetshëm dhe me pak të demtuar

Tharësja e flokëve Wellneo® 2në1 AirPro ka një funksion të integruar jonik që ndihmon në kondicionimin, zbutjen dhe bërjen e flokëve tuaj më të shndritshëm, duke parandaluar ngarkimin statik në flokët tuaj. Jonet negative dhe ajri që del ndihmojnë për të zvogëluar madhësinë e pikave të ujit për tharje më të shpejtë, duke dhënë rezultate të mahnitshme. Mënyra e tunelit i than flokët në drejtimin morfologjikisht të natyrshëm të shkallëve të kutikulave të flokëve. Teknologjia jonike është një mënyrë e mirë për ruajtjen dhe mbrojtjen e shtresë së jashtme të flokëve. Kjo i bën flokët të mbrojtura, rrjedhimisht më të butë dhe më të drejtë për shkak të kutikulës së mbyllur.

Wellneo 2in1 AirPro Hair Dryer

Kutikulat e flokut tharë me tharëse të zakonshme

Kutikulat e flokut tharë me Wellneo® 2në1 AirPro

Wellneo 2in1 AirPro Hair Dryer

Përdoruesit tanë janë shumë të kënaqur

Ajo që më pelqen më shumë tek kjo tharëse, është që mund të marr një pjesë flokësh dhe ti vendos në pjesën në formë tyneli, dhe ato thahën menjëherë në të dyja anët. Dhe për më tepër, nxehtësia nuk i demton ato. Veçanërisht për persona me flokë të gjatë si unë kjo është shumë e rëndesishme: dhe volumi eshte njesoj sikur sapo kam dal nga nje sallon bukurie. Kjo tharese eshte vertete fantastike, mund te mbaroj pune per 5 minuta. E pelqej shume kete tharese, dhe jo vetem une por e gjithe familja.

Barbara T

Më shumë stil

Kjo tharëse moderne flokësh përfshin tre nivele nxehtësie dhe dy nivele fuqie, dhe gjithashtu edhe një buton për ajër të ftohtë për ti dhënë prekjen finale modelit të flokëve. Gjithashtu ofron një opsion për tharje më të shpejtë me teknologjinë e rrotullueshme: tharesët e zakonshme nxjerrin ajrin direkt nga gypi, e kështu flokët mund të ngatërohen dhe nuk thahen siç duhet, ndërsa tharësja inovative nxjerr ajrin në dy mënyra drejt ose anash për flokë më të drejtë. Në këtë mënyrë ju mund të zgjidhni çfarë është më e përshtatshme për ju. Duke përdorur këtë, tharësja Wellneo® 2ne1 AirPro nuk i djeg dhe nuk i dëmton flokët. Gjithashtu, reduktohet koha e tharjes së flokëve, që është një avantazh i madh për të gjithë ne.

Wellneo 2in1 AirPro Hair Dryer

Flokë të tharë me tharësen e zakonshme

Flokë të thare me tharësen Wellneo® 2në1 AirPro

Vlerësimet e klientëve (0 Vlerësime)

Nuk ka komente për këtë produkt ...

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star